Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1414244464766

Komentarz

  • I LacertaViridis się poleca - ma pracowy maraton od dziś do weekendu wojażuje.
  • Proszę o modlitwę za mojego męża,dzisiaj zaczyna nową pracę.Proszę o dobrych ludzi wokół nego. Za mnie też poroszę mam jutro ważny egzamin..chciałabym zdać. Boże dopomóż.
  • Dziękuję za modlitwę. Tak pomyślałam,że w takim modlitewnym wątku podzielę się z Wami takim spostrzeżeniem . Moj mąż dostał nową pracę na następny dzień po skończonej nowennie do św. Josemarii Escrivy, w sumie już drugi raz ten Św. nam pomógł.. zawsze kiedy ją odmawiamy praca idzie lżej , a gdy prosimy o nową pracę dostajemy ją( drugi raz tak się stało). Bardzo polecam tę modlitwę gdyby ktoś akurat szukał pracy.Chociaż pewnie większość ludzi  zna już tę nowennę. Bóg jest wielki.

  • i ja poproszę o westchnięcie za mnie. Mimo walki czuję, że wpadam w szpony depresji. Sprawy domowe, zdrowotne, finasowe i zawodowe tak bardzo mnie przygniotły, że  najchętniej zwinęłabym się w kulkę i odgrodziła od świata grubym murem. Dziś rano byłam gotowa odmówic wyjścia do pracy lub zrobienia czegokolwiek co wymagałby wstania. Nie zdawałam sobie sprawy, że można się aż tak źle czuc psychicznie (aż do fizycznego bólu). Zawsze sobie jakoś radziłam ale teraz czuję, że przestaję mnieć jakikolwiek wpływ na swoje myśli. 
  • Kitek bardzo dobrze Cię rozumie i wiem jak się czujesz ,spróbuj rozmowy z kimś bliskim ,może jakaś drobna przyjemność ,mogę Ci jakoś pomóc ? Nie dawaj się
  • za Anię i Radka, młode małżeństwo, wierzące, we wspólnocie... w poważnym kryzysie, ona rozważa poważnie wyprowadzkę bo jest już w kresu wytrzymałości, mąż chce przerwać terapię małżeńską

    Proszę pomódlcie się, to fajna rodzina jest, małego synka mają....
  • Poproszę o modlitwę... żeby koledze udało się naprawić nam piekarnik. Na nowy nas nie stać :) Dzięki
  • Za spokój w moim domu gorąco proszę,dziękuję.
  • Proszę za mnie . Jutro jadę na wycieczkę. O szczęśliwy wyjazd i powrót, tym bardziej, że płyniemy promem.
  • Piekarnik działa (co prawda kolega powiedział, że nie wie, jak długo, bo to wiekowy gruchot) i bułki dzisiaj nawet upiekłam. Dzięki za modlitwę :)
  • Chyba mogłabym skopiować wpis kitka.Proszę pomódlcie się za mnie, bym miała siłę walczyć.
  • W naszym domu po krótkiej ale intensywnej burzy znów od rana świeci słońce - dziękuję wszystkim za modlitwę.
  • proszę o modlitwę za ciocię Janinę
    rak rozsiany po organizmie , po ludzku bez szans
  • Moja przyjaciolka wlasnie ma cesarke, jest w 31 tyg.ciazy. Prosze o modlitwe.
  • proszę w intencji mojego chrześniaka dziś miał Pierwszą Komunię jego dwóch braciszków są na antybiotykach Kubuś dostaje zastrzyki ,za moją mamę przygotowywała wszystko do przyjęcia ,bo mały nie dał siostrze zdjąć się z rąk i teraz mama jest wykończona a ma chore serce
  • Proszę o modlitwę za przyjaciółkę i jej synka nienarodzonego. Są w 29 tc, od miesiąca na patologii ciąży i lekarze rozważają natychmiastowe rozwiązanie ciąży, bo ktg było dziś kiepskie i jej parametry też coraz gorsze- coraz wyższe ciśnienie, duży bialkomocz. A dziecko ma niecałe 900g wg usg. Dziękuję.
  • W naszej intencji o Boże blogosławieństwo naszych zamierzeń
  • Za bezpieczną podróż męża, niespełna tysiąc km, niech święty Krzysztof bezpiecznie prowadzi
  • machina rozwodowa ruszyła.... potrzebuję sił żeby to unieść...
  • Poproszę o modlitwę za Magdę, która dziś miała biopsję tarczycy i p. Barbarę, która jutro idzie do szpitala.
  • Za Zosie i poprawkę z matematyki.
  • Dziekuje Wam  BARDZO za modlitwe. Mala Olenka czuje sie dobrze, sama oddycha. Czeka ja jeszcze kilka tygodni na oddziale, ale z tego co mowila Magda, mama Oli, warunki sa WYMARZONE. Nie moge wprost uwierzyc, ze mozliwe jest takie postepowanie, aby te trudna sytuacje przezyc godnie i moc wracac do niej pamiecia bez traumy.
    Jestem wzruszona Wasza bezinteresownoscia. Czemu ja czekalam 3 lata, zeby sie tu zarejestrowac???
  • Idac za ciosem, prosze w intencji mojego Meza. Choroba nasilila sie, bardzo cierpi, wczoraj przyjal Sakrament Namaszczenia Chorych. Jak Go przekonac, ze to cierpienie ofiarowane w jakiejs/czyjejs intencji ma wielka moc?
  • Dzięki! Zosi poszło całkiem dobrze. :)
  • Proszę o + o rozwiązanie problemów zgodnie z wolą Bożą
  • żeby mojemu Danielowi się jakoś ułożyło w szkole bo narobił kłopotów i to dużo
  • Idę na kontrolną wizytę z Niemowlaską,żeby znów nie wymyślali że za mała,za duża,nie taka,żeby nam się udało odroczyć szczepienie MMR. Bardzo proszę jak ktoś ma chwilkę,dziękuję.
  • dziękuję dostał 3 ze sprawdzianu
  • edytowano czerwca 2014
    proszę o modlitwę w intencji Karoliny,
    która wczoraj urodziła synka, pierwsze dziecko. Leżą w Bielańskim, są oddzielnie. Ona ma
    kłopoty z arytmią i infekcją i jest na antybiotyku. "Wojtuś ma tę samą -
    nieznanej etiologii - infekcję i też jest na antybiotyku w inkubatorze
    na OIOMie... "
  • Karolina ma bakterię coli i wysoką gorączkę (do porodu szła zdrowa). Dziecko to samo - zrobili mu punkcję mózgu. Walczy o życie
    Bardzo proszę o modlitwę...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.