Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1394042444566

Komentarz

  • A i ja za mnie proszę - dziś o 21:30 mam bardzo ważną rozmowę... 

    Bóg zapłać! :)
  • Proszę o modlitwę za małego Juleczka. Ma sepsę, stan ciężki.
  • Dzięki za modlitwę. Dużo się rusza ku lepszemu, ale wiem, że nadal potrzeba dużo +++
    o wytrwanie w wiekszej ilosci zadań zawodowych.
  • Prosze o modlitwę za 3 letnią dziewczynkę z Czech chora na białaczkę, stan bardzo ciężki.
  • Proszę o modlitwę za naszą Niemowlaskę - gorączkuje,jest bardzo smutna i płaczliwa. O zdrowie dla niej...
  • Proszę o modlitwę za naszego T.  - dostał strasznego kataru, nos mu się co chwilę zapycha, przez co nie może spokojnie spać. Dodatkowo nasz wyjazd na kanonizacje do Rzymu staje przez to pod znakiem zapytania...
  • Poproszę dziś ok 17-17.30 o jakieś małe westchnienie w mojej intencji.

  • Dziękuje wszystkim za modlitwę,dziś Niemowlaska już bez gorączki,w nocy z niedzieli na poniedziałek miała prawie 40 stopni.Jeszcze trochę osłabiona ale już wesoła.
  • A ja się ośmielam prosić o westchnięcie w naszą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa- za naszą rodzinę:)
  • Jutro mam kontrolę pooperacyjną, więc proszę o westchnięcie, żeby to poszło szybko, sprawnie i żebym się mogła jak najwięcej od lekarza dowiedzieć. A także o dobrą drogę w obie strony. 
    Poproszę też za moich kolegów ze wspólnoty, którzy na dniach wyruszają na beatyfikację.
    Dziękuję.
  • Za Stanisława - żeby udało mu się ogarnąć wszystkie terminy i zamówienia w pracy.


    PS - Ta nasza modlitwa jest niesamowicie skuteczna (to tak w ramach świadectwa :) )

    Bóg zapłać! :)
  • Poproszę o modlitwę w intencji pierworodnego Teresy. Dużo modlitwy!
  • Za nas proszę
  • za Franka, który dziś o 10 ej ma operację
  • o zdrowie dla Gwiazdki została na oddziale w szpitalu
  • O szczęśliwą podróż dla mnie jutro
  • Proszę o modlitwę w swojej intencji. Jutro mam jechać na pielgrzymkę, a od kilku dni rozkłąda mnie przeziębienie. Pielgrzymka jest wyczerpująca sama w sobie, więc o siły dla mnie.
  • wielkie dzięki jutro Gwiazdka wraca do domu i nie wiadomo co jej było
  • O helikopter. Zeby J mogl wrocic do domu juz w niedziele a nie dopiero za tydzien.
  • Wysłałam męża tak w razie czego do pediatry z J. Jadą do szpitala- ostre zapalenie oskrzeli, podejrzenie zapalenia płuc. Oby to było to pierwsze, żeby możliwe było leczenie w domu.
    Było już lepiej
    :(
  • Mamy dziś wieczorem zamęt logistyczny, a F. idzie do Spowiedzi pierwszopiątkowej. Żeby się przygotował dobrze.
  • edytowano maja 2014
    Jadę do szpitala ze starszym- przestał sikać, proszę o modlitwę, żeby szybko dzieci postawili na nogi
  • Jej isa ale Was rozlozylo... +++
  • proszę o modlitwę za syna znajomej Łukasza ma 23 lat i i od dwóch lat leczy się na schizofremię to super chłopak
  • Brat rozpoczął podróż do siebie, westchnijcie, proszę :)

  • Poproszę za siostrę. Będzie miała dziś biopsję - podejrzenie czerniaka  :(
  • O 20:00 mam ważną rozmowę-prosze o Ave :)

    Bóg zapłać!
  • Żeby nie padał deszcz - dziś zaczęła się rozbiórka naszego dachu, a prognozy nieciekawe :(
  • Proszę o modlitwę za mnie, mam b. wysoki ciśnienie i mimo leków rośnie.
  • Pinie proszę o modlitwę,o 12 ważna sprawa dotycząca rodziny!!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.