Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1353638404166

Komentarz

  • proszę za moją koleżankę, właśnie się dowiedziałam że ma nieuleczalną chorobę genetyczną, o siłę dla niej
  • +++


    Za kobietę, która jest w ciąży i zastanawia się nad aborcją, ale nie chce poddać się jej Jest starsza, ma dzieci, jest w trudnej życiowo sytuacji.
  • Za Maję, która dzielnie walczy z chorobą, a ostatnio nastąpiło pogorsznie.

    Za ks. Szymona, który odprawia rekolekcje ignacjańskie o błogosławione i obfite owoce tych rekolekcji.
  • W tym wątku zaznaczamy modlitwę poprzez "podziękuj", żeby nie mnożyć stron.  :)
  • Poproszę o Ave jutro około 10-11 przed południem. Muszę załatwić sprawę w ADMie, chciałam to zrobić dziś, ale dostałam rozstroju żołądka, niewątpliwie z nerwów :(
  • Zawsze pamiętam o waszych intencjach, tylko brakuje mi bardzo "podziękuj" w telefonie...ech...
  • Proszę o światło Ducha Świętego dla mnie jutro i w piątek...
  • Proszę o modlitwę za mojego męża, który właśnie wyjechał w delegację. Długa droga przed nim.
  • Polecam dziś modlitwie moich rodziców, tata ma zabieg na oczy (wzrok mu pada z powodu cukrzycy), a mama będzie miała wycinany kolejny guzek na piersi :( . Dzięki
  • jutro mam rozomowę o pracę, pierwszą od wielu miesięcy. Proszę o westchnięcie.
  • Proszę za moją sąsiadkę. Starsza pani, ma zaćmę i traci wzrok. Bardzo się martwi, jak będzie żyć. O nadzieję dla niej.
  • Pamiętacie diakona Darka, o którym pisałam jakiś czas temu?

    Jakiś czas temu przekazywałam prośbę naszej Wspólnoty z Łomianek o modlitwę w intencji diakona Darka.


    Tu świadectwo Jego powołania:




    -------------------------------------------------
    Dziś kolejne wieści. Przekazuję list z Łomianek:

     

    +JMJ

    Łomianki, 3.02.2014,

    w czasie nowenny do Matki Bożej z Lourdes

     

    Ukochani w Rodzinie Świętej!

     

    Nasz Brat, Ks. Dariusz, nie oszczędza się w radosnej i ofiarnej posłudze. Jednak ostatnie badanie wykazują, że stan jego zdrowia się pogorszył.

    Wydaje się, że przez ten znak Rodzina Święta zaprasza nas do wzmożenia modlitwy o cud jego uzdrowienia.

    W naszej Wspólnocie podczas codziennej Adoracji Najśw. Sakramentu chcemy w tym czasie – do rocznicy święceń kapłańskich naszego Brata, tj. do 16 marca br.– złączyć to błaganie ze szczególnym zawierzeniem Matce Najświętszej – poprzez rozważanie różańcowej piątej tajemnicy światła – Ustanowienia Eucharystii.

    Dziękując – w imieniu całej Wspólnoty – za Wasze trwanie na modlitwie w intencji naszego Brata, proszę o szczególną łączność w tym błaganiu o cud jego uzdrowienia.

     

    Z serdecznym błogosławieństwem –

    ks. Krzysztof Wolski

  • edytowano lutego 2014
    O opamiętanie w pewnej rodzinie, wiele im zagraża na własne życzenie
  • Kwestie problemowe odroczone, Bóg zadziałał z mocą i od razu
    Wielka siła w tym pogotowiu
  • Poproszę o Ave za mojego Kuma, Z., który ma dziś urodziny. Intencja: oby był świętym ojcem wielu dzieci :D
    Dziękuję!
    :-*
  • Poproszę za naszego Pafcia w 5 rocznicę urodzin :)
  • Westchnijcie do Najświętszej Panienki za mojego syna, podejrzewano wyrostek, wykluczono, ale wciąż nie wiemy co jest przyczyną..trzeci dzień walki z wiatrakami..
  •  Za @mija_81,trafiła do szpitala z krwotokiem,jest w ciąży,maleństwo ma 9 mm.,westchnijcie bardzo proszę.
  • proszę za moje córy - o szybkie wyzdrowienie ze szkarlatyny dla starszej i żeby młodsza jakimś cudem się nie zaraziła
  • edytowano lutego 2014
    Prosiłam was parę razy o modlitwę za koleżankę, która miała trudną ciążę - wszystko już w porządku, maluszek parę dni temu pojawił się na świecie. Teraz polecam drugą - wczoraj wylądowała w szpitalu, istnieje duże zagrożenie poronieniem :( Dzięki
  • właśnie wychodzę na drugi etap rozmowy o pracę. Nerwy mam w strzępach:(
  • Prosze Was o modlitwę za mnie ,mam dzisiaj ważny egzamin i bardzo chciałabym zdać...Ania.
  • dziękuję bardzo:) zaczynam od jutra:)
  •  znów ja po prośbie... żeby mi trochę ból stawów odpuścił, bo już trudno mi utrzymać kubek z herbatą, nie mówiąc o całej reszcie.
  • Dziekuje za modlitwe, nie wiem czy zdałam ,ale poszło niezle.Prosze jeszcze za mojego męża jutro on ma egzamin.
  • Proszę za ciocię mojego męża-jest w szpitalu w ciężkim stanie,zaraz operacja.
  • Proszę za moją sąsiadkę. Osoba starsza, któa nie ma chęci żyć. Czeka na śmierć (już kilka lat), która nie nadchodzi. Jest z nią coraz gorzej i po dziesiejszej wizycie zaczynam zastanawiać się czy to nie początek depresji.
  • Proszę za mojego dziadka. Miał niecały m-c temu operację na jaskrę i zaćmę, stracił wzrok w obu oczach. Od tego czasu nie je, do nikogo się nie odzywa i chce umrzeć, zeby nie robić sobą kłopotu. Dodam, ze dziadek do kościoła nie chodzi, z sakramentów żadnych nie korzysta.. Bardzo z nim źle pod każdym względem, a i w babci wsparcia nie ma, niestety...
  • Taki drobiazg, ale poproszę o wsparcie - za 3 godziny przyjdzie ksiądz, pierwszy raz od wieków :\">
    B.się stresuję :-SS
    W domu :@) (jak zwykle) - usiłuję to trochę ogarnąć, z rąk mi leci itd.
  • Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego i prowadzenie dla mnie podczas ważnej rozmowy.

    Bóg zapłać! :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.