Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1363739414266

Komentarz

  • Proszę o modlitwę za wszystkie dzieci w moim kraju wyboru. Za ich rodziców, ich wiarę i nadzieję. Niech zawsze pamiętają, że życie ludzkie jest najwyższą wartością. Niech ludzkie prawo nigdy nie stanie ponad Wolą Boską.
  • Proszę o modlitwę za prekanami jakie dzisiaj mam prowadzić.Mam naprawdę trudną grupę młodych par.Po módlcie się o to aby umiała do nich mówić i przekazać im piękno Bożego planu wobec małżeństwa i o trwałości na życie a przede wszystkim a bym świadczyła o Bogu
  • Jutro o 13 mąż ma ważną rozmowę ,pozytywny wynik byłby chwilowym ratunkiem dla nas, o modlitwę proszę
  • Koleżanka, o której pisałam w zeszłym tygodniu, że jest w zagrożonej ciąży, na razie przetrwała ten tydzień - polecam ją i maleństwo dalszej modlitwie.
    Ale dziś druga koleżanka ze wspólnoty miała krwawienie, pojechała do szpitala i okazało się, że nie słychać serduszka maleństwa (około dwóch miesięcy). Jutro ma mieć jeszcze jedną kontrolę...

    Pan Bóg wszystko może. Dziękuję za każdą modlitwę.


  • edytowano lutego 2014
    Jutro kolejna rozmowa tym razem w naszej miejscowości-jeszcze raz proszę


    edit: dzwonią codziennie z różnych miejsc, więc jest duża szansa na poprawę sytuacji
  • Proszę o modlitwę za mnie - trudno mi godzić dom i pracę zawodową ...
  • Po prosze o modlitwe. Leze na patologi ciazy z kolka nerkowa i infekcja. Jesli ktos moze prosze za szybki powrot do zdrowia i sily dla meza i starszego synka, pierwszy raz zostali sami. 

    Ps. Przepraszam za brak polskich liter, nie umiem jeszcze ich wlaczyc.
  • Ja proszę o modlitwę za mnie.odstawiam coreczkę od piersi...I jest mi trudno..smutno i w ogóle źle. Weronika ma 19 m-cy i dla niej w sumie to jakoś łatwiej przychodzi,ale ja trochę psychicznie "siadam".Jeśli ktoś ma chwilkę proszę pomódlcie się za mnie.Przestaję,karmić ponieważ,biorę leki której jej nie służą.
    Ania.
  • Jedziemy dzisiaj na wizytę do dr Ozimka. Żeby miał jakiś pomysł, jak pomóc naszemu T.
  • poproszę w pewnej intencji ...
  • Prosze za mnie, znow mam depresje, jestem chora i czuje sie psychicznie i cielesnie jak polamaniec.Prosze Boga o bezgraniczne Mu zaufanie bo nie mam zupelnie sily.Badz wola Twoja w kazdym czasie.
  • Zaczelo mnie kurczyć boleśnie,a Maluch powinien jeszcze powiedzieć w brzuchu sporo...
    Proszę o modlitwe!
  • Wiem, że sprawa nieorgowa, ale tak ważna. Proszę o modlitwę w intencji pielęgniarki Agaty, która publicznie
    opisała praktyki aborcyjne w szpitalu w którym pracowała, a teraz jest
    zastraszana przez dyrekcję. Sama jest bardzo psychicznie podłamana .
    Bardzo skromna osoba.
  • Za chabrowa i Maluszka. pilne.
  • edytowano lutego 2014
    ++
  • Polecam się. Oby znajoma z lekami wreszcie dotarła :(
  • Uff, dzięki, dziewczyny :) Mam leki i jedzenie na 2-3 dni, jest szansa, że wyżyję ;)
  • Dziękuję wszystkim za modlitwę. Dziś zostałam wypisana ze szpitala - nic nie boli i oby tak zostało. Jestem naprawdę bardzo wdzięczna.
  • O "wyprostowanie" dwóch spraw i o zgodę na Wolę Bożą i ufność...

    Bóg zapłać! :)
  • Za mojego męża-zaraz zaczyna rozmowę kwalifikacyjną-o światło Ducha Świętego.
  • Dziekuje, za modlitwe za nas egzaminy pozdawane, beda nastepne.. ale na teraz jest dobrze ogromne Bóg zapłac.
  • O zdrowie dla mego prawie 5- latka ktory wlasnie jedzie do szpitala z goraczka 41,4 st. i bolacym brzuszkiem - zeby goraczka spadla i by wyzdrowial.Martwie sie. :(
  • Za moją siostrzenicę. Właśnie zabrało ją pogotowie z objawami udaru, ma 19 lat.
  • Cuda cuda! Chwała Bogu! :) :) :) Wszystko się układa! :)

    To jak dziecko proszę o jeszcze! Tym razem w intencji Ani - o mądrość i roztropność dla niej i o siły dla jej rodziny.


    Dziękuję!
  • Pisałam wcześniej o dwójce mam, których dzieci potrzebowały modlitwy - jedno z nich obumarło. Jak mówi mąż K., modlitwa dodaje żonie sił - więc dziękuję wam za modlitwę.
    Polecam modlitwie dwie mamy, których ciąże są zagrożone i trzy kolejne, które też oczekują maluchów. Taki wysyp we wspólnocie :)
    Siebie też polecam - jeśli nic się nie zmieni, to w środę jadę do szpitala, wstawią mi endoprotezę. A pracy przed tym mam dużo: jeszcze w ten weekend wspólnota organizuje duże rekolekcje, a poza tym sprawy pracowe. Pan Bóg ma nad tym wszystkim pieczę...
  • Siostrzenica wróciła do domu, nie znaleziono przyczyny, objawy nadal trwają, ale najważniejsze, ze to nic wielkiego skoro wypuszczono. Dziękuję
  • Dziekuje za modlitwe, z moim 5- latkiem lepiej, goraczka spadla, dostal 2 kroplowki w szpitalu bo byl odwodniony, nadal malo je ale jjest juz w domu.:)
  • proszę za moje egzaminy jutro i w niedzielę

    w waszych wszystkich intencjach +
  • Proszę za 15-miesięcznego Mikołajka mojego, znów jakiś wirus go dopadł, jelitówka, jest słaby, mało siusia, martwię się bardzo o niego- zazwyczaj i tak ma kiepściutki apetyt, teraz tylko pierś ale też bez szału, bladziutki strasznie.Wdzięczna będę
  • Chciałam podziękować- Bogu i Wam, jak zwykle można na was liczyć, jak dobrze, że kiedyś trafiłam na to forum:) z maluchem lepiej, mam nadzieję, że idzie ku dobremu:) zobaczymy po nocy. Dzięki i polecamy się +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.