Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1424345474866

Komentarz

  • edytowano czerwca 2014
    Za Stanisława - o zaufanie Bogu i nawrócenie - i o rozwiązanie pewnej skomplikowanej sytuacji.

    Bóg zapłać! :)
  • Manno - mały Franciszek urodził się 18 czerwca. 960g. 2 dnia po narodzinach zapalenie płuc się przyplatalo, ale lekkie dość, już jest dobrze. Mały ruchliwy, je mleko mamy po kropelce, jutro będzie próba odłączenia aparatury wspomagajacej oddychanie. Oczywiście proszę o modlitwę nadal, ale przede wszystkim dziękuję za dotychczasową! :)
  • Napisze jeszcze tu . O szczęśliwy i szybki poród mojej siostry, skurcze coraz mocniejsze. 
  • Proszę o światło Ducha św. dla mnie
    w intencji pisania konspektu pracy
    i zdania ostatnich egzaminów w ten weekend
  • proszę o modlitwę za mnie - muszę wytrzymać jeszcze tylko trzy dni w pracy; a psychicznie już nie mogę ;
    boję się , że jak się jutro pojawią trudności , to się rozbeczę, jak dziecko;
  • Dostałam taką prośbę o modlitwę - Kinga bardzo prosi o modlitwę za 15-dniową Madzię, urodzoną przedwcześnie w 6tym miesiącu, waży 450g i oba płuca pękły. O światło dla lekarzy i za Jej rodziców Agnieszkę i Jacka
  • Melduję, że żyję, może jednak wyjdę z tej zarazy (ktoś mnie przeklął jak nic ;)) ). Dzięki za wsparcie i proszę o jeszcze - również o to, bym dała radę zdobyć kasę na powódź rachunków :(
  • Za Agnieszkę po b. poważnej operacji oka... było dobrze, a wczoraj z powrotem trafiła do szpitala z silnym bólem i podejrzeniem zakażenia oka, jedynego oka, które ma.

    Agnieszka jest z nami w kręgu DK, mają dwie córeczki.

    I za mojego tatę proszę, który dziś ma zabieg kolonoskopii, aby przeszedł go dobrze i o dobry wynik proszę.
  • Dziś ruszamy na rekolekcje 2 tygodniowe do Olsztyna. O szczęśliwą drogę, i owocny czas. Będę się modlić w intencjach orgowych.
  • Będziecie w seminarium? Będą tam dwie pary z naszego regionu. Owocnych rekolekcji!
  • edytowano lipca 2014
    Za walczących z nowotworami - Karolinę, Wieśka,Julitę, Krzyśka, Ludwikę - o siłę dla nich i dla bliskich, dobrych lekarzy i trafne diagnozy
  • edytowano lipca 2014
    @Pompejanka dołączę ich do moich w MOŻ, dobrze?
  • proszę za Bożenę jest po operacji kręgosłupa ''wypadła'' z balkonu ,i jej mamę boi się o nią a ma chore serce żeby nic się nie stało więcej złego blagam
  • @isa7, jasne - wielkie dzięki!!!!
  • Polecam się - z uwagi na pogodę, kłopotliwy palec u nogi... i dzisiejszy babysitting ;)
  • Proszę w intencji @MamaMika o dobrych lekarzy.
  • Dwie gapy pojechały zmienić sie w harcerki. O dobrą podróż, pobyt, szczęśliwy powrót, za 3 tygodnie.
  • Dzięki za wczoraj - dałam radę :)

    A dziś proszę za mojego Brata - nie odzywał się, nic nie pisał ostatnio, a tu okazało się, że od dwu tygodni walczy z zatokami :( I nic mu nie pomaga.

  • edytowano lipca 2014
    Bardzo proszę o modlitwę za małego chłopca z DD, nawet nie ma roku, który leży samotnie w szpitalu, płacze całe dnie. O wszelkie błogosławieństwo, wszystkie potrzebne łaski, zdrowie, nawrócenie rodziców lub jak najszybsze znalezienie nowych, przychylność urzędników.

    I za lekarza naszego prowadzącego, dobry religijny człowiek, chodzi przygnębiony, widać , że jakiś problem go nurtuje
  • Bożena nadal na intensywnej terapii dalej proszę za nią , jest nie ciekawie ,
  • Proszę w intencji mojej córci, która urodziła się w zamartwicy z 1 punktem a obecnie zmaga się ze strasznymi kolkami. W ostatnią środę (po raz kolejny ) wyszłyśmy ze szpitala i czekamy na wyniki posiewu. Proszę o spokój dla Maluszki bo sama już nie wyrabiam.
  • Sorry, że codziennie tu spamuję, ale proszę o Ave w mojej intencji. Wczorajsze zawroty i ból głowy dziś są gorsze. Muszę wyjść z psami i nie tylko, a jest tak niedobrze, że mogę się przewrócić.
  • Wiem że to nic ważnego i są ważniejsze sprawy ale jak ktoś ma chwilę to bardzo proszę  - od kilku dni nie mogę ogarnąć domu,podwórka,sprzątania...może to wina upałów...Dziękuję.
  • Dzięki, jesteście niezawodne. Nie przewróciłam się ani razu :)

     

  • Jeszcze raz się polecę. Zdrowie jak zdrowie (może jeszcze trochę pożyję), ale z kasą nieszczególnie... Fajnie, że chudnę, ale...
  • Tym razem polecam Lacertę, która czeka na kasę, która już powinna być, a tu guzik. B. pilna sprawa!
  • Prywata - @Katia wysłałam do Ciebie priw.
  • Proszę w intencji moich Rodziców, ktorzy dziś obchodzą 35 rocznicę ślubu.
  • A ja poproszę za moją Macochę, która ma dziś urodziny.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.