Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1464749515266

Komentarz

  • w pracy mogą być przetasowania
    jestem brana pod uwagę
  • Drobiazg, ale się polecę znając Waszą skuteczność. Za godzinę muszę wyjść na targi (Soho Factory, Mińska 25, jakby ktoś miał ochotę :) ), jestem zupełnie nieżywa po ciężkim miesiącu i jeszcze cięższym tygodniu. Oby udało mi się zwlec i oby nasza misja odniosła skutki ;)
  • O szczesliwa podroz. I zdrowie
  • zdrowie mi sie posypalo, nic nie działa ani babcine sposoby ani antybiotyki
  • Może szczegółowe badania warto zrobić, żeby na pewno wiedzieć, co się leczy
  • edytowano września 2014

    Dzięki, udało się zwlec, na miejscu nie zemdleć, wprawdzie przy okazji straciłam głos, ale już wrócił :)

    Dziś też poproszę o wsparcie. Myślałam, że cały dzień przeleżę plackiem, ale Anioł Stróż mnie popukał w ramię i zajrzałam do skrzynki mejlowej - będę mieć gościa :(

    e: Proszę, by udało mi się odrobinę sprzątnąć choć w jednym pokoju i ogarnąć siebie samą (jestem brudna jak nieboskie stworzenie, bo nie miałam siły na mycie), w tym zawroty głowy. A, i zdobyć paszę dla psów, ja się odzwyczajam od jedzenia (mdli mnie na widok), one niestety nie.

  • Dzięki raz jeszcze :D

    Kolacja prawie przez wszystkich już zjedzona, nowa klatka idzie się myć, Emek czeka w transporterku  :x

  • O znalezienie pracy
    Dziękuję
  • Proszę za męża
    Ma dzis badania
  • O łaskę dobrej śmierci dla Karoliny.
  • Proszę po raz kolejny, bo sprawa jest ważna, o modlitwę za Małgorzatę32 i jej rodzinę.
  • Ważne, bardzo ważne!
     dla nas, już!!!
  • W intencji mojej mamy, trudna decyzja przed nią. 
  • Proszę za Paulinę, mamę trzech chłopców chorą na chłoniaka - jutro ma USG. I za jej babcię, która jest w szpitalu.
  • Poproszę o westchnienie za dwa nowe małżeństwa w mojej rodzinie: Magdę i Artura oraz Rachel i Ronalda - o obfite błogosławieństwo :)
  • Z drobiazgiem przychodzę. Ostatni raz siedzę w papierzyskach i zupełnie mi nie idzie. Myślami jestem już poza tymi sprawami. Jakby ktoś mógł westchnąć, żebym na 2 dni odzyskała przytomność umysłu.
  • Za moja rodzine.
  • Proszę o modlitwę. Mój mąż jedzie dziś sam kilkaset kilometrów
  • za Michałka, wczorajszego (już ) solenizanta. O Boże błogosławieństwo,opiekę potężnego patrona i zdrowie, bo biedaczek niedomaga :(
    za resztę kaszlącej i smarkającej rodziny, za moją pracę, za godzenie all ról 
    poproszę ładnie 
  • A ja znowu z głupstwem, ale ziarenka piasku w trybikach przeszkadzają wszak strasznie ;)

    Wczoraj wieczorem byłam jakaś zdechła, położyłam się "na chwilę"... i obudziłam po prawie 12 godzinach :O Jakaś jestem struta po tygodniu na mocnych przeciwbólowcach, żebym dała radę się ogarnąć... i mieć się czym pochwalić w stosownym wątku dzisiejszego wieczora :D

  • Bardzo proszę o modlitwę w intencji taty mojej koleżanki - jutro ma ważny zabieg kardiologiczny, a dziś niezbyt dobrze wyszło badanie EKG.
  • Za Marysię ktora wlasnie rodzi 4te dziecko...
  • Marysia urodziła synka na Żelaznej - Bogu niech będą dzięki!
  • O siły  dla mnie,o siły i chęć do pracy bo ostatnio jest kiepsko...
  • Wciąż się polecam głupstwowo, właśnie wszystkie plany wzięły w łeb, bo łeb przeszkadza :( Znowu dużo spania i zero skutku. Nie chcę brać więcej przeciwbólowców, i tak wzięłam w ciągu tygodnia półroczną dawkę :-S
  • Za mojego męża o rozwiązanie trudnej sytuacji finansowej.Boże ratuj!!!!!
  • Proszę o modlitwę o dobrą śmierć dla wuja mojego ucznia.
  • proszę o jedno westchnięcie żebym rozwiązała te problemy finansowe ,no nie dam rady sama 
  • Proszę za moja rodzinę, po kolei wszyscy padają na rotawirusa, żeby oszczędził najmniejszą, 3 miesięczną i żebym ja była w stanie się nimi zająć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.