Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1555658606166

Komentarz

  • A ja za moja siostrzenice-chrzesnice, dzis konczy 15 lat.
  • bardzo proszę za moją mamę Annę
    została przyjęta na onkologię, w piątek operacja
  • wiadomość z ostatniej chwili
    operacja już jutro tj czwartek

    proszę o westchnienie
  • Duża ma za godzinę pierwszy tegoroczny egzamin.
  • mama po ciężkiej operacji - narządy kobiece, otrzewna, jelita..
    ma stomię, będą chemie
    jest słaba, jutro wypis, zabieram ją do siebie bo bliżej (40 km) na wizyty w przyszłości
    (a tak daleko (90km do mnie +40 )sama by była i do tego 3 piętro)

    o siły dla mamusi i dla mnie żebym podołała opiece
  • wypisu nie ma , mama nadal w szpitalu, słabo chodzi, leży odpoczywa,
    dodatkowy lek włączony, jeszcze ma cewnik, raczej w poniedz. wypis

    proszę o +
  • Proszę o modlitwę za naszą rodzinę, byśmy właściwie przygotowali się do pierwszej komuni świętej naszej najstarszej córki, by tej pięknej uroczystości nie zakłócały waśnie, zmęczenie i choroby, które od jakiegoś czasu wiszą w powietrzu
  • Westchnijcie dziś proszę za moim maturzystą, który dziś zdaje ustny z polskiego. Za koncentrację, skupienie i inne potrzebne łaski. Z góry dziękuję.
  • Dziękuję, zdał na 40%, czyli 16 punktów. Więcej dowiem się, kiedy wróci, ale mówił, że było trudno. :)>-
  • wypis mamy w piątek (tak na 90%)
    potem będzie chemia

    zeby mama pogodziła sie ze swoim stanem i walczyła o zdrowie
  • Dostałam sms z prośbą o modlitwę:
    "Ola, moja Chrześniaczka SOS.
    Właśnie ją zabierają na operację. Ma 2 tętniaki, jeden pękł.
    BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ."
  • Dostałam dziś prośbe o modlitwe w nastepujacej ibtencji:
    "BEATA ogromnie prosi o modlitwe w intencji jej siosty ANI. u ktorej jest smiertelne zagrozenie zycia dzieciatka, brak wod plodowych i brak diagnozy. ANIA jest zalamana. Poklada nadzieje w BOGU."
  • Bardzo proszę za siebie i dzieciątko, spadłam z drabiny w łazience, cudem nie czuję się potłuczona ale przerażona bardzo
  • Za godzinę pierwsza spowiedź moich synów Wojciecha i Macieja.
  • W intencji zakupu auta poprosze. O dary Ducha Sw dla J i sprzedajacego.
  • edytowano maj 2015
    Józio ma katar i kaszle.. :(( Za niego...
  • Bardzo prosze o modlitwe za kobiete w 4 tyg. ciazy, ktora juz jest unowiona na aborcje. Boze, miej w opiece to dzieciatko!!!
  • proszę za tatę mojego...bardzo podupada na zdrowiu...jest po czterech zawałach...dusi się ostatnio...ma problemy z oddychaniem...jest słaby...dziś przeszedł 200 m na wybory, pół piętra po schodach i tchu nie mógł złapać...oczywiście na tekst o pogotowiu zaprotestował stanowczo...moja mama i bezradna siostra dzwoniły do mnie...bym potrząsnęła Nim...pojechałam...ale jest ciężko...
  • tatę zabiera pogotowie....
  • Bardzo dziękuję za modlitewne wsparcie, to cud, ze nie mam nawet siniaka, a upadek, jakkolwiek bym nie analizowała, był zagrożeniem dla życia dziecka, otworzyły mi się oczy na łaskę i choć to szóste błogosławieństwo nie należy ani przez chwilę zapominać, że cokolwiek robię, jest ze mną maleństwo..dziękuję Bogu, że miał wzgląd na prosby, i proszę o dalsze wsparcie, jutro kolejna kontrol.
  • no w końcu dziś wypis mamy ze szpitala
    zeby psychicznie "podniosła" się i pogodziła ze swoją ułomnością

    dziękuję za wasze modlitwy

    to działa i daje siły

    +++
  • Za moją mamę.... dziś wraca do domu i pracy. Musi się zmierzyć się z bardzo trudną rzeczywistością bez taty z którym szczęśliwie przeżyła 38 lat...
    +++
  • Za mojego męża, proszę. Do lekarza nie pójdzie, a nie jest dobrze.
  • O światło Ducha Świętego i o zdrowie
  • O udaną operację mamy mojej na bydgoskiej onkologii.
  • Bardzo prosze o modlitwe za malenka Klare i jej rodzicow.Klara jest 4 dzieckiem moich przyjaciol, urodzila siedzis w nocy, w 35 tc, noc byla krytyczna, ciagle jest pod respiratorem.prawdopodobnie ma niedrozne jelito.prosze o goraca modlitwe.
  • Bardzo prosze o modlitwe za mojego chrzestnego, Zdzislawa, ktory wlasnie jest na izbie przyjec z podejrzeniem zawału.
  • Bardzo wszystkim dziekuje za modlitwe, wujek jest juz w domu, to jednak nie był zawał.
  • bardzo proszę o westchnienie mama moja ma dziś urodziny dziękuję
  • Poproszę o modlitwę za córkę, która nad ranem wyjeżdża na kolonie w góry, o szczęśliwą podróż.
    Westchnijcie i za mnie, abym uniknęła pobytu w szpitalu i odzyskała spokój
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.