Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1545557596066

Komentarz

  • Żeby przestało padać bo inaczej nie dotrę do spowiedzi. Albo raczej bym dotarła mimo deszczu:)
  • Dziekuje za modlitwe, Dzidki staw jest juz praktycznie zdrowy :)
  • syn ma dzis urodziny prosze o westchnienie dziekuje
  • Mąż ma dziś urodziny. O potrzebne łaski Boże na każdy dzień i żeby udało mu się dotrzeć do spowiedzi, jeszcze przed Świętami.. Dziękuję.
  • Proszę westchnijcie w intencji mojej mamy, która dziś (2 kwietnia o 11.30) ma badanie tomograficzne głowy. Jest podejrzenie udaru. W zeszły piątek poczuła się jakoś tak gorzej i zaczęła strasznie wolno mówić. Powiedziała, że jest zmęczona i chce po prostu odpocząć. W weekend poczuła się trochę lepiej, ale poszła do lekarza rejonowego, który ją zna i natychmiast zauważył zmianę. Dostała skierowanie do szpitala i pojechali z tatą na neurologię. Na oddziale wyszedł do niej lekarz, kazał dotknąć ręką nosa i powtórzyć kilka wyrazów. Wystawił skierowanie na standardowe badania na 16 lipca !!! Odesłał do domu!!! Skoro była przytomna... Teraz wszystkie badania łącznie z tomografem robimy prywatnie, bo boimy się, że dostanie ponownie udaru, ale większego. Tak było u mojej babci, którą zlekceważono w szpitalu z tzw. mikroudarem, a po dwóch tygodniach miała następny z paraliżem. Wtedy już było co leczyć...
  • Wczoraj o 15.30 zmarła moja teściowa
    Babcia Bożenka - tak ją zawsze nazywaliśmy

    o życie wieczne dla Niej
    pogrzeb we wtorek 7 kwietnia o godz. 13.00
  • Dziękuję za modlitwę, wynik badania będzie jutro. Całe szczęście mama w lepszej formie. Jeszcze raz wszystkim dziękuję!
  • Dziękuję i ja,dziś ze szpitala wrócił Antoś
  • Jadę z Leonem do szpitala, bardzo zwraca, ma biegunkę, słabnie w minutach.
  • Bardzo proszę w intencji mojego męża. Nie pójdzie do lekarza, ale nie jest z nim dobrze.
  • Dziękuję,już wróciłam. Leon ma jakiś paskudny rota,to chyba jego pierwszy w życiu,dostał leki,nie zatrzymali go na noc i właśnie się kładzie spać. Myślę że jutro będzie już lepiej. Jeszcze raz dziękuję.
  • dziś 13 urodziny mojej perły proszę o modlitwę w jej intencji ,dziękuję
  • za kolegę z klasy mojej córki miał wypadek,proszę
  • Proszę za mojego syna, który jutro wyjeżdża (wylatuje) po świątecznej przerwie z powrotem na studia w Walii. Aby podróż przebiegła szczęśliwie. Proszę, bo serce matki zawsze niespokojne. Z góry dziękuję.
  • Bardzo o zdrowie naszej Niemowlaski.
    Dziękuję.
  • Za Roberta i Basie bardzo, bardzo proszę - dziś jest sprawa o rozwód, Robert się nie zgadza i walczy od małżeństwo od kilku lat. Walczy pięknie i mocno...
    za adwokatów, sędziego i za nich proszę
  • Mamuma z najstarszą córeczką są w szpitalu. Za Lusię, niech zdrowieje szybko.
  • Dziękuję wszystkim za modlitwę, A. szczęśliwie dojechał i może rzucić się w wir nauki ;))
  • Bardzo proszę, po raz kolejny, o modlitwę za Anię - w ciąży z bliźniakami. 26 tydzień, rozwarcie i wpuklony pęcherz jednego dziecka. Jednym słowem, niedobrze. Żeby dzieciątka wytrzymały pod jej sercem jeszczew trochę.
  • Westchnijcie, proszę, w mojej intencji. Jadę na pielgrzymkę - o bezpieczną drogę i owoce duchowe pielgrzymki.
  • Lusia dzis wychodzi ze szpitala!!! Dziekuje wszystkim za modlitwe I prosze o jeszcze, bo zdrowa nadal nie jest.
  • za Pawła - o naukę i egzaminy gimnazjalne
  • Dziś rano dowiedziałam się, że nie żyje nasz znajomy z rodzinnego miasta, zostawił żonę, dzieci - w tym jedno niepełnosprawne. Proszę o Zdrowaś Mario w Jego intencji.
  • Znow prosze za Lusie, ucho znow boli, ma goraczke. Na 10.30 do lekarza idziemy.
  • Juz jej lepiej, pol dnia wczoraj na SORze, ale tym razem szpital niekonieczny. Dziekuje!
  • Za pewna wspolnote,o posluszenstwo Kosciolowi,przez wstawiennictwo Matki Kosciola.
  • Proszę w intencji Justyny. Walczy o życie na OIOMie, a w domu czeka na nią i tęskni roczna córeczka
  • Jutro rano ruszam z dziecmi nad morze, 330 km za kolkiem przede mna. O szczęśliwa drogę bardzo proszę!
  • Za moją kochaną, mądrą, pracowitą i najlepszą Babcię- dziś skończyła 83 lata. Dziękuję!
  • prosze w intencji mojej coroni gwiazdka ma dzis urodziny 10 dziekuje
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.