Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1565759616266

Komentarz

  • Proszę za mnie abym dala radę, bardzo mi ciężko, dziękuję, sprawa poważna.
  • W intencji mojego męża aby nadal miał pracę (bo sprawy nie mają się najlepiej)
  • Kochani, mój kuzyn (ma 20 lat) trafił właśnie do szpitala z poważnym podejrzeniem raka. Bardzo proszę o modlitwę.
  • Proszę o westchnienie w naszej intencji- dziś obchodzimy 14 rocznicę ślubu. Aby dobry Bóg tak szczodrze udzielał łask, jak do tej pory! Dziękuję!
  • MY dziś mamy 8 rocznicę, też proszę o modlitwę!
  • edytowano czerwiec 2015
    Proszę w intencji o łaski potrzebne dla mojej sąsiadki, która dziś skończyła 90 lat.

    @Felicyta, @Aneczka08, niech wam Pan Bóg błogosławi
  • Za Longinę -jest w szpitalu, stan b. poważny. O łaskę spokojnego odejścia.
  • Potwierdziła się diagnoza kuzyna (ma na imię Arnold) - ostra białaczka.
    Proszę o wspomnienie w modlitwie,
  • Longina odeszła o 2 w nocy...
    Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj Jej świeci na wieki, niech odpoczywa w pokoju wiecznym . Amen
  • O bezpieczną podróż, Bożą opiekę i potrzebne łaski d dla naszego najstarszego syna Mateusza. Właśnie pojechali na lotnisko.
  • Za szykujace sie zmiany, zeby sie udaly I nie byly na chwile.
  • O to, żeby dziś mi nie było słabo, a komunikacja była sprzyjająca, czyli żebym poradziła sobie z dwoma zleceniami.
  • Ech, chyba źle to sformułowałam. 145 jeździł jak wyścigówka, przy przejeździe kolejowym nie stał wcale (czasem mijają się tam 3 pociągi!), a i tak zawaliłam :( Bezczelnie zasnęłam z podopieczną na podołku 8-}

    W sobotę mam ostatnią szansę, to się jeszcze do Was uśmiechnę :)
  • Za jutrzejszy egzamin...to juz drugie podejscie..
    Dziekuje
  • Jutro egzamin 5 podejście ... proszę o modlitwę
  • Zdawszy :)
    dziekuje
  • edytowano czerwiec 2015
    Moje dziecko po raz drugi zdaje do strażackiej, w poniedziałek zaczyna.Tak bym chciała aby mu się udało...
    Proszę o modlitwę.
  • Za wcześniaka który walczy o życie.
    Ma na imię Mikołaj.
    Dziękuję.
  • Proszę o modlitwę za Magdę, która chyba jest w trakcie porodu. Od kilku godzin regularne skurcze, teraz co 7 min. Pierwsze było CC, aby teraz szczęśliwie udało się SN, bo chcieli by kilkoro dzieci...
  • edytowano czerwiec 2015
    Sprawnościowe zaliczone, jutro teoria i w piątek pływanie.
    Dziękuję za modlitwę.
  • Było 886 osób, po sprawnościowym zostało 475, jeszcze raz dziękuję.
  • Dziękuję wszystkim za modlitwy za wcześniaka Mikołaja.
    Było bardzo źle, potem stan się poprawił. Teraz znowu coś się dzieje.
    Jeśli mogę to bardzo proszę o jeszcze.
  • edytowano lipiec 2015
    Po teorii mój syn jest 16 na liście, dziękuję Wam bardzo za modlitwę.
  • + za Was!
  • Dawno już płakałam z radości...
    Jednocześnie żal mi, że tata nie dożył tego momentu, w ubiegłym roku tak mu kibicował, w tym zresztą też.
  • prosze o opieke Najswietrzej Marii Panny dla dzíeci forumowiczow i dla jednej dziewczyny z forum jest mi bliska rzadko ja widze to na pewno moalitwa sie przyda i we wszystkich intencjach+++
  • Za Saskię proszę, o uzdrowienie.
  • Czy mdłości z braku snu to normalny objaw, czy tylko ja tak mam? Masa rzecz do zrobienia, NIE MOGĘ teraz rzygać!

    Proszę o westchnienie, aby mój organizm przestał wariować i aby bojowe zadania dnia dzisiejszego dały się wypełnić.
  • Mdłości przeszły - jesteście niezawodne :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.