Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1575860626366

Komentarz

  • Za małą Idę córkę aghi, o szybki powrót do zdrowia...
    moja siostra dawno temu była bardzo poparzona wrzątkiem, obecnie nie ma śladu, a "leczona" była okładami roztrzepanym jajkiem i lnianą ściereczką, to naprawdę działało.
  • Wielkie dzięki, mam komplet psów :x
  • Poproszę o westchnienie za mojego powinowatego, Darka, który trafił do szpitala i nie wiadomo dokładnie, co mu jest.
  • O skuteczność terapii u Vincenta i by nie miał żadnych mikrouszkodzen.
  • bardzo prosze o modlitwe w intencji mojej kolezanki z klasy Joli ma problemy ze zdrowiem cierpi bol wczoraj rozmawialysmy chwile mloda dziewczyna a ze wzglendu na cierpienie ma dosc zycia bardzo prosze i dziekuje
  • proszę za moją mamę , jest po 2 dawce chemii (przed nią jeszcze 4 dawki co 3 tyg.) oraz po badaniu tomografem

    jest słaba i cierpiąca
    nie pogodzona z rakiem i następstwami ciężkiej operacji m.in. stomia
    traci chęć życia
    ostatnio mówi: "może nie dożyję następnej chemii"
    :(
  • za mnie tez poproszę

    w czwartek mam obronę licencjatu
    o światło Ducha św.
  • prośbma o modlitwę .. za poprwę relacji z braćmi zwłaszcza starszym...Ania. Dziękuję.
  • prosze za sasiadki syna ma miec powazna operacje w DSK w Lublinie oby nie bylo powiklan i komplikacji no i wrocil z mama do domu
  • edytowano lipiec 2015
    @babka4 chemia daje w kość

    Czasem zwala z nóg.

    Tyle, że mnie się żyć chciało, tylko nie było siły

    gleba gleba podłoga i nie ruszajcie mnie
    To już 4 lata temu

    @babka4 za Ciebie i za Mamę Zdrowaś Mario
  • Prosze za moja mame , uczestniczy we mszy odprawianej przez ojca Boshabore ( Inowroclaw) zeby Dobry Bog wylal na nia laske ogromnej wiary w Jezusa , by to spotkanie bylo dla niej prawdziwym spotkaniem milosci Boga.dziekuje Ania.
  • dziękuję wam kochani
    a w szczególności tym co się ujawnili:
    @Skatarzyna
    @nowa
    @ina
    @joachm
    @elizarybka
    @Ewasz
    @Ania i Adam
    @Marzena33
    @AgaMaria
    @aqq
    @wypyszka

    oraz wszystkim, którzy pamiętali o mnie
    Bóg zapłać

    wczoraj obroniłam się :D
  • gdyby ktos byl laskawy za mnie zdrowaske odmowic...
  • dzoekuje serdecznie bardzo bardzo i rewanzuje sie za kazda z Was tym samym.
    juz po wszystkim.
  • edytowano lipiec 2015
    Znowu proszę o wstawiennictwo, syna czekają teraz badania lekarskie, oby dobrze poszły. Ośmielam się prosić ponownie, bo jak widać na przykładzie Bartka, jesteście niezwykle skuteczni.
  • prosze o westchnienie w intencji jednej forumowiczki oby jej problemy Pan pomogl rozwiazac bardzo prosze , dziekuje
  • dziekuje za modlitwe w intencji syna sasiadki P juz w domu z mama dzieki Bogu jest ok tyle dzis powiedziala
  • to ja tutaj wrzucę też intencję o pomyślną operację dziś dla ks. Darka i siły dla niego. Szczegóły w wątku @Malgorzata32
  • Za sprawe urzedowa. Duzy stres dla mnie.
  • Prosze za mojego Tescia - tydzien temu zdiagnozowano u niego raka zoladka.
  • Proszę o modlitwę za zdrowie mojego 6,5 rocznego syna. Od tygodnia ma gorączkę. Mimo antybiotyku podawanego od 4 dni.
  • W dniu 43 urodzin za wstawiennictwem M B Szkaplerznej za J poprosze. O laske nawrocenia i powrotu do sakramentow.
  • Za naszego wujka Kazka, właśnie jedziemy na pogrzeb. To był taki ciepły madry człowiek.
  • Dziękuję wszystkim za modlitwę za mojego syna. Od wczoraj czuje się dużo lepiej i już nie ma gorączki. Lekarz zaleciła kontynuację leczenia . Uniknęliśmy na razie zastrzyków i hospitalizacji.
  • Za nas poproszę.
    Dziękuję.
  • Proszę o modlitwę za mojego syna, który jutro (a właściwie już dziś) leci podbijać świat. Wyrusza do Walii, żeby od września tam studiować, a teraz chce już zadomowić się i przede wszystkim znaleźć pracę. O szczęśliwą podróż, bezproblemowe przejście przez tamtejsze procedury i urzędy, dobrą pracę i światło Ducha Świętego w nauce. Z góry bardzo dziękuję.
  • mam b. dużo do zrobienia, a fatalnie się czuję, no, bardzo źle...
  • Jadę na tydzień rekolekcji (od niedzieli do niedzieli), proszę bym skorzystał z tego darowanego czasu.
  • Za Pawła o mądrość

    ( wybryki nastolatka nie do opanowania)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.