Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

16061636566

Komentarz

  • Muszę dziś przeprowadzić trudna rozmowę telefoniczną. Od piątku biorę telefon i odkładam. Westchnijcie proszę o Ducha Świętego żebym dziś w końcu zadzwoniła. Dziękuję.
  • Przeklejam z "Nowenna forumowa", chciałam wpisać tutaj, ale nie mogłam znaleźć wątku:
    Proszę o modlitwę za M., chodzilysmy do jednej klasy i szkoly przez wiele lat. Zmarla nagle, zator plucny. Mieszkala z chlopakiem. O zbawienie jej duszy
  • Dziękuję. Rozmowa się odbyła. jeszcze czeka mnie konfrontacja, ale przy takim wsparciu modlitewnym nie boję się tak bardzo.
  • Za naszego M., który skończył dziś 5 lat. O Boże błogosławieństwo i wypełnienie się woli Bożej w jego życiu.
  • Za moją znajomą, zaszła w ciążę i bardzo się boi (rok temu poroniła bliźniaki w 20tc). O spokój dla niej i męża i szczęśliwy przebieg ciąży.
  • Przekazuję prośbę o modlitwę:
    Proszę Was gorąco o modlitwę w intencji uratowania nienarodzonego dziecka. Jego matka Galina pracuje w Polsce i nie chce tego dziecka, które jest nieślubne (hańba dla niej i jej rodziny, która zostanie napiętnowana, dlatego nikt z Ukrainy o tej ciąży nie wie). Urodzenie dziecka uniemożliwi jej dalszą pracę i przesyłanie krewnym na Ukrainie pieniędzy, bez których by nie przeżyli. Proszę o Bożebłogosławieństwo i siły dla polskiej rodziny, która chce odwieść Galinę od pozbycia się ciąży oraz o o działanie Ducha Świętego na wszystkich, którzy mogą jej pomóc.
  • Dziękuję za modlitwy. Wszystkie sprawy załatwiłam, choć nie obyło się bez trudności.
  • Za jutrzejszy egzamin, bardzo..
    Poza tym o naprawe kilku spraw i relacji..
    Dziekuje
  • Spray syna pokomplikowały się
    jestem załamana i niepewna co z nim będzie
    narozrabiał w nowej szkole i jutro dyrekcja poweźmie kroki
    tak ciężko mi o tym pisać
    ehhh zawiódł nas kolejny raz
    ale marnotrawny syn to i miłosierny ojciec jest
    proszę o niego
    i za nas
  • W intencji mojego męża, którego losy akurat ważą się czy będzie pracował czy nie.... Bardzo proszę
  • Prosze w intencji mojego meża o prace dla niego.
  • Byłam u syna w szkole, widziałam jak to wygląda. Bardzo proszę za wszystkich tych chłopców na unitarce, męczą ich bardzo.
  • Proszę o westchnienie za moje dzieci, czterolatka gorączkuje od poniedziałku a teraz dwulatka wymiotować zaczyna, oby Bóg był łaskawy w tych doświadczeniach
  • edytowano październik 2015
    Czy ktoś chciałby przystąpić do modlitwy za Dusze w Czyśćcu (przy okazji modląc się za swoich zmarłych)? Mamy wolne miejsce
    http://wielodzietni.org/discussion/24863/roza-za-dusze-w-czyśccu-pw-sw-mikolaja-z-tolentino#latest

    Nieaktualne.....
  • Proszę o modlitwe za pewnego księdza, który myślę ,że potrzebuje przymnożenie wiary.
  • proszę za mojego męża, w dniu jego urodzin
  • Prosze za panstwa Mieczyslawa i Krystyne, ktorzy swietuja 60 rocznice slubu. I za calą ich rodzine.
  • Proszę o Ave za mnie. Dziś mam 19 rocznicę bierzmowania, a na Mszę nie dopełznę :(
  • za moja gwiazdke prosze i dziekuje
  • Zeby sie ulozylo pomyslnie...
  • mama wczoraj ostatnią chemię miała
    wyniki krwi prawidłowe

    dziś własńie teraz badanie USG określajace skutki leczenia chemią

    o pomyśle wyniki

    wizyta lekarska dopiero za miesiąc
  • Za T od IwonyWojtkowej. Wsadzil sobie cos do ucha bardzo gleboko. Prawdopodobnie zabieg w narkozie
  • Dziękuję za modlitwę, dzięki Bogu obeszło się bez narkozy. To coś, to owoc cisu był, bardzo się bałam, ale już po wszystkim.
  • Bardzo proszę za malutką Basieńkę, która jutro ma pilną wizytę u neurologa - o światło Ducha Św. dla lekarza i dobry wynik badania.
  • Za szwagierkę . O dobry poród proszę. Dawaj Dzidzia :)
  • Dziękuję :) młody już po tej stronie brzucha :)
  • O 19.00 syn zdaje prawo jazdy. O zdrowaskę prosim, bo to juz kolejne podejście.
  • ale praktyczny tak? wbrew pozorom pogoda może być sprzyjająca, by zdać, ciemno, ślisko, trzeba być uważnym, nie chojrakować ;)
    +
  • Egzamin przełożony na dziś.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.