Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1585961636466

Komentarz

  • Dziękuję wszystkim za modlitwę, Kuba szczęśliwie dotarł na miejsce. Od jutra biurokracja i szukanie pracy. Tak więc poproszę o jeszcze trochę modlitwy, żeby to wszystko gładko przeszło. Z góry bardzo dziękuję.
  • Proszę ze moja kuzynke Anie. Dowiedziała sie ze ma wznowe raka piersi. Jest mama małego chłopca.
  • Za naszą Niemowlaskę proszę bardzo, dziękuję.
  • Mam dzis trudny egzamin, ktory oblalam juz z 5 razy. Wspomozcie głupka zdrowaśka.. >:D< zebym stres opanowala i potrafila sie skupic, bo u mnie z tym bardzo krucho..
  • nie pyklo. ale dzieki
  • @kluska

    Kiedy masz następny termin?
    Może my zaczniemy wcześniej, a wtedy się uda :D :D :D
  • Propozycja godna rozważenia, radzę skorzystaj. Tutejsze modlitwy są niezwykle skuteczne.
  • Za mą Mamę - dziś kończy 80 lat!
  • Polecam się :(
  • Powtórzę po @Katii - polecam się!
    Z góry dziękuje.
  • I za mnie proszę. W domu duże problemy.
  • O mądrość dla lekarza na jutro proszę.
  • prosze za moja core ciagle sie przewraca obija ciagle stluczenia sa bolesne dlugo sie ciagna normalnie dosc i od wczoraj znowu boli reka bo sie przewrocila znowu
  • za moją mamę
    o pomyślne wyniki badań i dalsze leczenie chemioterapią
    badanie w czwartek 06.08
  • Proszę za naszą rodzinę, jutro bardzo trudny dzień, żeby wszystko potoczyło się dobrze.
  • i za mnie w pewnej sprawie. dzis dobry dla mnie patron, sw. Jan Vianney :p
  • @kluska Vianeya było wczoraj tj. we wtorek :)
  • Dzisiaj syn zaczyna badania lekarskie do strażackiej, proszę o wsparcie, aby wszystko dobrze poszło i aby dostał się do wymarzonej szkoły.
  • edytowano sierpień 2015
    Dzisiejsze pomyślnie, dziękuję.
    Jutro te, których obawia się najbardziej- psycholog, psychiatra i kardiolog.
    Proszę o westchnienie na jutro.
  • Za Kajtusia w dniu imienin.
  • Skuteczność modlitw porażająca.
    Syn wrócił z Lublina po badaniach i chyba dobrze. Ostateczna komisja, podsumowująca jest we wtorek, ale żaden lekarz nie stwierdził niezdolny. Czekam do wtorku. Pamiętajcie jeszcze o Bartku, proszę.
  • O bezpieczną podróż dla mnie i żebym niczego nie zapomniała pakując się jutro rano ;)

    Jadę do Polski wreszcie :) 20h autokarem..

    Dziękuję
  • Z opóźnieniem ruszamy nad morze.
    Około 400 przed nami, klimatyzacji nie ma no i upał
    O bezpieczną podróż proszę .
    Dziękuję.
  • Dziś zawieram sakrament małżeństwa, upał straszliwy, problemy organizacyjne, bardzo proszę o modlitwę
  • Za mnie i dzieci, o ulge w upale. Juz naprawde nie moge, 36tc, a staram sie wakacji nie zepsuc medzeniem.
  • Dojechałam :)
  • Ja to tylko tu zostawię :)

    św. Jan Maria Vianney:

    ,,Jedno tylko Zdrowaś Maryjo dobrze powiedziane wstrząsa całym piekłem."

    św. Ludwik Maria Grignion de Montfort:
    ,,Wiedzcie, że Zdrowaś Maryjo to modlitwa najpiękniejsza ze wszystkich po Ojcze nasz, to najpiękniejsze gratulacje, jakie możemy złożyć Maryi, te bowiem gratulacje Najwyższy kazał archaniołowi złożyć Jej, aby pozyskać Jej serce. [...] Zdrowaś Maryjo odmówione dobrze, to jest z uwagą, nabożeństwem i skromnością, według świętych jest wrogiem szatana, bo zmusza go do ucieczki, młotem, który go miażdży, uświęceniem duszy, radością aniołów, melodią predestynowanych, pieśnią Nowego Testamentu, przyjemnością Maryi i chwałą Trójcy Przenajświętszej."
  • @Milagro bedziesz 15.08 na JG? Jest szansa chocby na krotkie spotkanie?
  • Za rozpadające się małżeństwo mojego brata i ich dwie córeczki (w tym jedna bardzo chora). Oby znaleźli siłę i wolę walki o swoją rodzinę. Matko Boża miej ich wszystkich w swojej opiece.
  • Dzisiaj mój kandydat na strażaka ma ostatnią komisję lekarską. Decydującą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.