Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

16061626466

Komentarz

  • Egzamin przełożony na dziś.
  • moja gwiazdka ma dzis 13 urodziny prosze o modlitwe dziekuje
  • O zdrowie dla mnie mnie, bardzo sie rozchorowalam. Bog zaplac.
  • Bożego błogosławieństwa dla Córci, @nowa.
  • O szczęśliwą podróż i pomyślne załatwienie spraw związanych z operacją.
  • Jutro kontrola kardiologiczna G. Westchnijcie żeby było ok i nie skierowali nas do szpitala.
  • @wypyszka jest w szpitalu i czeka na narodziny dziecka.
    Modlitwa bardzo się przyda.
  • Za moich pazdziernikowych chlopcow-dzis nasz Franulek skonczyl 2 latka, a 10.10. Jedrek skonczyl 9. Bog zaplac.
  • Dziękuje wam za każde westchnienie, póki co dziewczę skromne wychylać się niegotowe ;;) a pobyt w szpitalu przedłuża się
  • Jutro około 11.30 czeka mnie operacja zaćmy. Proszę o małe choćby westchnienie.
  • W intencji mojej cioci, Haliny. Niedawno miała wycinaną nerkę, na której miała guza.

    Bóg zapłać! :)
  • Za Lusie poprosze, ma zapalenie stawow biodrowych.
  • Dziękuję za modlitwę. Już jestem w domu. Mam nadzieję, że wszystko wygoi się jak należy.
  • mam do napisania pracę na 7.11

    o wenę twórczą
  • Za moją rodzinę, za męża, który stracił pracę i o zdrowie ....
  • Proszę o modlitwę za mojego męża. Zmienia pracę i w poniedziałek wylatuje na prawie dwa tygodnie na szkolenie za granicę. Na szczęście praca w Polsce bedzie. O szczęśliwy pobyt i powrót do domu.
  • @Anna z całego serca dziękuję. Jeżeli w życiu spotyka mnie coś złego to po czasie dostrzegam "tego" dobre strony- nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..... ale jak na razie to nie widzę w tym nic dobrego- jestem załamana bo perspektywy też są marne..........
  • We własnej intencji poproszę. Bo zycie mnie przerasta.
  • Poprosze za mnie, zebym wytrwala w postanowieniu. Dziekuje.
  • Poproszę za mojego męża, któy dziś ma urodziny.
  • za mojego męża - ma dziś imieniny :)

    +
    dziekuję za wasze modlitwy
    za mnie i moją chorą mamę

    dziś byliśmy na wizycie na onkologii
    wyniki usg dobre
    kolejna wizyta za 3 miesiące
    Chwała Panu !
    maleńka nadzieja jest na przywrócenie ciągłości przewodu pokarmowego
    (likwidacja stomii) ja jestem sceptyczna bo to opinia tylko 1 lekarza - raczej aby nie dołować pacjentki, 2 inni tego nie potwierdzają... mama żyje nadzieją na przywrócenie
    zobaczymy co powie lekarz za 3 m-ce

  • 5 listopad - piękna data na urodziny ;)
  • Za mojego męża - właśnie idzie do dyrekcji na ważną rozmowę w sprawie dalszej swojej pracy.
  • Proszę za siebie-właśnie przestałam karmić piersią mojego synka. Ciężko mi i cały czas płaczę.
  • Wczoraj o 11 przez ciecie cesarskie przyszedl na swiat moj trzeci syn-Adam. Bardzo prosze o modlitwe za jego zdrowie i brak komplikacji zebysmy jak najszybciej wrocili do domu.
  • Natasza, gratulacje!
  • Dziękuję za modlitwę-mąż dostał znaczącą podwyżkę :-)
  • Bardzo dziekujemy za modlitwe. Po trzecim cieciu czuje sie swietnie, najlepiej ze wszystkich razy. Synek cudowny i takze w dobrej formie-jak wszystko bedzie dalej dobrze to wyjdziemy jutro do domu. Prosze jeszcze o modlitwe-jestem duzo spokojniejsza dzieki Wam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.