Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1568101166

Komentarz

  • Dziękuję Wam za modlitwę. Nie zawiodła mnie intuicja (niestety), ale przetrzymałam. Dzień skupienia piękny.
  • wracamy do domu (wreszcie!) ze skutkiem innym niż zamierzaliśmy, ale wreszcie. o bezpieczną podróż i niemarudzące dzieciaki.
  • bardzo proszę o modlitwę za małą Natalkę, której mama jest teraz w ciągu alkoholowym :( można powiedzieć od razu dwie "Zdrowaśki"
  • Poproszę o wsparcie - czekają mnie na dniach sprawy urzędowe, lekarz, może rozmowa...
  • Ja również bardzo proszę- jutro egzamin : ]
  • Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, przeżywamy trudności.
  • Za moich teściów - mąż z 3. starszej dziatwy właśnie uczestniczy w mszy w ich intencji, 60 lat małżeństwa! 


  • Za małżeństwo mojej przyrodniej siostry. Mąż nie spełnia jej oczekiwań... (a sam Bóg wie, czy ona spełnia  oczekiwania męża).
  • edytowano grudzień 2012
    Katarzyno s. - zły kierunek, to oni powinni się modlić za nas ;) Ileż tam musi być łaski :)

    Przy okazji, jutro w południe mam rozmowę w sprawie wolontariatu - żeby było OK, tzn.żeby mnie przyjęli i żebym nie szarżowała przesadnie :D
  • Znów ja.
    Wczoraj pobiegł za suczką i tyle go widzieli, taki mały kundel, a tu mróz :( 
    Oby wrócił, dzieci proszą.
  • Polecam się raz jeszcze - żebym mogła wysłać dziś paczkę mikołajkową, bo póki co... nie stać mnie ;))
  • proszę bardzo o "Ave"- terminy gonią, spotkania nakładają się,trudności mnożą i to wszystko z dzieckiem na plecach, moje zdrowie mówi nie
  • o przemianę, o nawrócenie
    o rozwiązanie problemów osobistych

    koniec roku to najcięższy okres w moim życiu
    w pracy nawał, w domu niespokojnie, kłopoty ze szkołą dzieci oraz z relacjami z mężem

    już nie wiem co lepsze tkwić dalej w związku czy rozstać się
    tyle lat w "piekiełku"
    wypaliłam się zupełnie
  • bardzo proszę o modlitwe w intencji zdrowia mojego dziecka - jutro mamy wazny wyjazd i żeby nam udało się wszystko załatwić. żeby Pan Bóg poprowadził lekarzy i ich oświecił, by nas przyjęli i skierowali dziecko na właściwe badania.
  • proszę o westchnięcie za moją wspólnotę, jutro znów mamy posługę dla młodzieży. I za młodych też o westchnięcie. Najlepiej by było westchnąć jutro w godzinie łaski, ale w każdej innej porze też będę wdzięczna :)
  • za rekolekcje rodzinne u karmelitów w Krakowie,za pomysłodawców, prowadzących, zaangażowanych i tych, którzy przyjdą
  • O zakończenie przeprowadzki do 10XII
    I za mój jutrzejszy egzamin
  • Za moje maluchy, proszę, bo ich jakieś przeziębienie chyba łapie, a ja nie mogę teraz za bardzo iść na opiekę ;(
  • Proszę za mojego męża - zdaje się, że znowu słabnie i ulega pokusom.
  • Proszę o "Ave..". Problemy w pracy i u mnie i u męża. Już tego nie ogarniami coraz trudniej być optymistką. Trudny ten Adwent.
  • Polecam się, o rozumne decyzje w sprawie pracy i wolontariatu (swoją drogą, czy to nie jest wkurzające, że do tego trzeba dopłacać?)
  • dziękuję a modlitwę. teraz czekamy na wyniki oby nam coś rojaśniły....
  • Bóg zapłać za modlitwę, u nas dużo lepiej. Moc modlitwy jest wielka, zmiana zdumiewająca na plus.
  • prosilam juz w ogolnych intencjach, ale i Was prosze o zdrowaske by najmlodsza corka przestala sie awanturowac bez powodu i plakac jakby ja obdzierano. Podobno to po mnie..

    no i by mi starczylo cierpliwosci bo cos jestem jakas marna pod tym wzgledem i nie potrafie wziac sie w garsc..Pan Bog nie jest ze mnie dumny..

  • A ja proszę  w intencji męża o pokonanie trudności w pracy i nie poddawanie się .
  • Dziekuje Wam za modlitwe. Juz sa wyniki! I jak tu nie wierzyc w Boza milosc i troske? Wczoraj natchnelo mnie, ze Maja jest po prostu przemeczona, ze ma za duzo bodzcow i dlatego tak placze. Wygospodarowalam jej kacik, gdzie jest w miare cicho i nie slychac siostr starszych, wyjelam z chusty i polozylam w kolysce. Przespala cale popoludnie, bardzo ladnie noc i dzien dzisiejszy. A ja wrocilam do zywych i jestem przeszczesliwa! Dziekuje bardzo i obiecuje modlitwe za kazdego w potrzebie.
  • Koszmarny dzień, było parę kłopotów, teraz jest ich więcej.
    Poproszę o Ave:
    - żebym nie pokancerowała zbytnio królika przy robieniu zastrzyków (stresuje mnie to tak samo jak Zuzioła)
    - żeby jednak zwrócili kasę, mimo, że nie mam wymaganego świstka (jak znam urzędnicze absurdy, tutaj cudu potrzeba)
    - żebym jakoś opanowała to wszystko (połowa psów niezaszczepiona, wypieki w sferze marzeń, chlew w domu dziki i brak sił do sprzątania oraz ZA DUŻO myślenia)

    Dziękuję!

    Św.Janie od Krzyża, św.Wenancjuszu - ratunku!
  • O zdrowie dla mojej rodziny, bo nas zaczyna rozkładać po kolei jakieś przeziębienie, na czele ze mną.
  • O zdrowie dla mnie proszę, jeśli taka jest wola Pana Boga... Chyba, że inna jest... To o przyjęcie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.