Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

17810121366

Komentarz

  • Ja tez poproszę - stanęły nam kaloryfery i około 20 ma przyjść pan spec od właściciela. Proszę aby dotarł, aby naprawa okazała się prosta i aby nie była zbyt kosztowna.

    Bóg zapłać!
  • Pan był, uszkodzona pompa trzeba będzie wymienić. I jeszcze odpowietrzacz się zepsuł. Ale jutro wszystko ma działać.
    Dzięki za modlitwę i proszę o jeszcze trochę (skuteczni jesteście!)
  • @Bella niby tak, ale ostatnio z racji przeprowadzki studiowaliśmy umowę o najmie i wyszło, że właściciel zajmuje się wymianą elementów np. grzewczych, a lokator konserwacją. Ta awaria chyba jednak podchodzi pod konserwację. Poza tym dopiero miesiąc temu się wprowadziliśmy i jakoś mi głupio byłoby tego biednego właściciela ścigać - zwłaszcza, ze to niezwykle porządny człowiek
  • edytowano styczeń 2013
    proszę o modlitwę za mnie
    jutro mam 2 egzaminy : o 10 i o 13.30
    to pierwsze egzaminy pisemne
    zaczęłam studia jesienią a jestem już nienajmłodsza i nauka ciężko mi wchodzi do głowy
    a do tego leczę zapalenie oskrzeli-całe święta i nowy rok przeleżałam

    PS. 
    dzięki waszym modlitwom poprzednie moje intencje cudownie się spełniły, dziękuję
  • help :(

    problemy przyziemne
  • @Haku, masz już ciepło w domu?
  • nie :)
    a pan gazownik miał być o 13.
    ale mam ciepłą herbatę, ciepły koc i nawet mi nie wieje.

    sagę można napisać o naszych "domkowych" perypetiach po miesiącu od zamieszkania
    =))
  • Mój Boże! Jak Wy to wytrzymujecie? Ty w ciąży i Felcia taka malutka, żebyście się tylko nie pochorowali.

    Oby jak najszybciej było u Was ciepło +++
  • W sobotę (jutro) mam klasowe rodzinne kolędowanie z mszą świętą. Każde"Zdrowaś " się przyda :-)
  • edytowano styczeń 2013
    Jedziemy do domów rodzinnych z ważną nowiną - oby wszystko było dobrze!
  • Za mamępafcia, jedzie z małym do szpitala. O światło dla lekarzy. 
  • Mam już ciepło od soboty wieczór :) jak to człowiek się szybko do luksusu przyzwyczaja...
  • Zaraz mam ważną rozmowę-proszę o modlitwę o pokój dla P. i mnie i i światło Ducha Świętego, bym mówiła to, co Pan chce jej przekazać. I o wyprostowanie drogi P. do Boga. Bóg zapłać! :)
  • Dzięki za piątek, wprawdzie do lekarki nie dotarłam (ba, nie wyszłam z domu), ale mam dziwne poczucie, że czyjaś zdrowaśka uratowała mi życie cy cuś :)
    Proszę o jeszcze (i brzucho moje nadal polecam, bo trochę zelżało, ale ruszać się gwałtownie nie mogę, a inaczej nie umiem ;) )
    Dzięki z góry!
  • Po rozmowie :) dziękuję! :)
  • Czy ja też mogłabym poprosić o 1 zdrowaśkę?
    W sobotę ktoś mi złamał serce.. Tak bardzo chciałabym znaleźć męża, założyć rodzinę, ale nie widzę perspektyw, a teraz to już w ogóle odczuwam życiowy dramat.:( Zazdroszczę tutaj piszącym, ze macie takie szczęsliwe rodziny:) Dziękuję
  • teraz ja poproszę, kończy mi się urlop wychowawczy i prawdopodobnie dostanę wypowiedzenie z powodu redukcji etatów... po ludzku się boję tego wszystkiego...
  • Za teściową...
  • edytowano styczeń 2013
    Impresjo8, w tej sprawie niektórzy (wielu!) polecają nowennę do św.Józefa :) A ja dorzucę jeszcze, że warto zapisać się do Klubu... ;)
  • Słodkich snów :)
  • I jeszcze tutaj poproszę za Anielską - maleńkie Ave w dniu urodzin gorącej czcicielki Maryi :)
  • Za Iwonkę - żeby mogła odnaleźć swoje miejsce w życiu
  • za jutrzejszy wyjazd do szpitala, o dobrą podróż, przyjęcie (bo ciągle się czuję trochę podziębiona, a wracanie i ponowna jazda tam za dużo by mnie kosztowała), coby lekarze dobrze zrobili to, co mają zrobić i o światło dla nich, co dalej. No i o dobre towarzystwo w pokoju, jeśli można prosić (bez narzekarzy ogólnych, narzekaczy na Kościół i chrapiących) :)
  • Prosze o modlitwę za mojego tate. Choruje od wielu lat na prostatę, po ostatnich badaniach znaczne pogorszenie. Prostata wchodzi na 3 cm na pecherz, nie wiemy czy to oznacza przerzuty. Jutro lekarz podejmie deceyzje co dalszego leczenia. bardzo sie boję.
  • edytowano styczeń 2013
    Zaraz mam ważną rozmowę-proszę o modlitwę o pokój dla P. i mnie i i światło Ducha Świętego, bym mówiła to, co Pan chce jej przekazać. I o wyprostowanie drogi P. do Boga. Bóg zapłać! :)
    Bóg jest wielki! P. właśnie do mnie napisała, że rozważa znalezienie sobie stałego spowiednika/kierownika duchowego, któremu "wygadałaby się" ze wszystkiego! :) :) :) :) :) :)

    Proszę więc teraz bardzo o Ave w intencji znalezienia kapłana, który będzie jej pomocą oraz o światło Ducha Świętego dla niego, by dobrze ją poprowadził! 
  • proszę za Iwonkę od Wojtka i ich Tomka 
    któryś tydzień w szpitalu, nie wiadomo kiedy wyjdą, wszyscy mają dość 

  • O zdrowie dla Feli - żeby temperatura przestała osiągać takie wysokie rejestry
  • Za mnie, bardzo proszę. Śpię od tygodnia po 3-4 godziny na dobę i ledwo żyję. O odsunięcie nocnych lęków i spokojny sen. Bóg zapłać. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.