Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1679111266

Komentarz

  • O światło Ducha Św. w ważnej rozmowie
  • Bardzo dziękuję! Jest lepiej :)
  • O szybkie rozwiązanie niekorzystnej umowy
  • o pomoc w rozwiązaniu problemów. Proszę.
  • za mnie, choroby w rodzinie i wytrwanie do świąt
    diabeł miesza w naszym małzeństwie
    i za nauczycielkę polskiego żeby spokorniała i dała szansę synom
  • za mojego miesięcznego maluszka, gorączkuje od piątku, nic poza tym nie widać, boję się, że jakaś poważna infekcja wyskoczy, proszę...
  • Znowu za mnie - niechciej mnie dręczy, :(  tu boli, tam boli, a tyle mam do zrobienia i to "na już" (właściwie to nawet "na zeszły tydzień ;) )  Już kiedyś się Wam udało postawić mój zewłok na nogi ;))

    Poza tym, wysłałam aplikację, praca wygląda dość realnie jak na moje mikre możliwości...



    :-*
  • po prostu: proszę.....
  • Może ktoś jeszcze wejdzie i wspomoże-utknęłam w papierach, weny brak zupełnie, a jutro ostateczny termin, a właściwie już po terminie. Bez pomocy z góry nie obejdzie się
  • uratowałyście mi życie-natchnienie przyszło nad ranem i zdążyłam- zatem za foremki, które tu swoją modlitwę ofiarowują+++

  • za Wasze sprawy +
  • Za mojego meza, jego prace, relacje z innymi i za to bysmy jako malzenstwo zblizali sie do Boga
  • Za mojego meza, jego prace, relacje z innymi i za to bysmy jako malzenstwo zblizali sie do Boga
  • Znowu ja :(

    Mama zna szczegóły
  • rodzicepawcia proszą...
  • Mąż i córka właśnie wyjechali w trasę 12o km we mgle. Proszę o zdrowaśkę.
  • I jeszcze tutaj poproszę: My jutro cały dzień w drodze: pociagowo, samolotowo, znów pociągowo i w
    końcu samochodowej, więc proszę o modlitwę o bezpieczną drogę do
    polskiego domu, a potem równie bezpieczny powrót do ukraińskiego.
  • edytowano grudzień 2012
    o bezpieczną podróż powrotną do Polski dla mojego spowiednika. Bóg zapłać!
  • Proszę za mojego synka i za mnie, bo boję się tej infekcji, już trzeci dzień nic nie je tylko wisi na cycu, a ja niby to wczesna ciąża, ale boję się, że to cycanie non stop może zaszkodzić, bo zaczyna mnie kłuć w brzuchu..., o szybkie wyzdrowienie synka proszę....

  • Dziękuję bardzo za modlitwy, jesteście wspaniali, a gorączka w nocy zeszła i nie wróciła, synek wraca do świata żywych i od trzed dni pierwszy raz zjada śniadanie, Bogu niech będą dzięki...
  • Żebym zdążyła wyrobić się ze wszystkim dzisiaj i przetrwała traumę rodzinnego spotkania jutro, b.proszę
  • za tych którzy przezywają samotność w rodzinie, w małżeństwie
  • Za Zofię, wspaniałą kobietę, teściową mojej córki, która dziś rano zmarła. 
    Za jej bliskich, żeby pokornie przyjęli wolę Bożą,
  • Wiem , ze to błahostka, ale mamy awarię hydrauliczną-rura po prostu się rozsypała i musieliśmy wyłączyć wodę, bo mieszkanie nam zalewało, a jutro niedziela. Wezwaliśmy pogotowie, ale chyba nas zwodzą i nie wiem czy przyjadą. To niby drobnostka, ale nastroje w domu....brak słów.
  • W następnym tyg. mam kolejne podejście do egzaminu- westchnijcie proszę za mnie.

    Ale także o pokorę i cierpliwość.. I o zdrowie, bo od Wigilii męczy mnie choróbsko paskudne..

  • edytowano grudzień 2012
    Poproszę o westchnienie, żeby ten bezsensowny ból brzucha wreszcie mnie opuścił :-S
  • za Czarka leżącego w szpitalu z zapaleniem płuc, za chorą Dorotę
  • Tradycyjnie egoistycznie - aby udało mi się dopaść  MOJEJ lekarki - recepta się przedawniła, zresztą chcę się z nią, a nie jakąś inną skonsultować.

    {chciałabym wygrać w totka i powrócić do leczenia prywatnie - jak fajnie jest nie czuć się jak śmieć, gdy człek przychodzi do lekarza X( } - ale na to potrzeba więcej niż jednego Ave ;))
  • Bardzo prosze o modlitwe...Bardzo mi teraz potrzebna!
  •  ale na to potrzeba więcej niż jednego Ave ;))
    dla Ciebie 10!  :x
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.