Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

18911131466

Komentarz

  • Skuteczna ta wasza modlitwa - Feli spadła gorączka, ale pod względem brzuszka i układu jelitowego jest gorzej i mała gorzej się czuje :(

    Proszę tym razem o to, żeby udało mi się dodzwonić do poleconego pediatry. Od rana próbuję i nic :(
  • Iwonka prosi szczególnie dziś o wsparcie . Koło poludnia jest obchód, lekarka prowadząca ostatni raz przed urlopem bada Tomka. Zanim się kolejny wdroży - to minie kilka dni. 
    Żeby była poprawa i wypuścili ich do domu. 
    Dodatkowo Iwonka się wczoraj poparzyła i cierpi. 
  •  nieśmiało proszę o modlitwę a mnie + mam termin 3 cc wyznaczony na 23 stycznia, a od 1,5 tygodnia choruje , 3 dien na antybiotyku. Żebym zdążyła wyzdrowieć i z przygotować się ze wszystkim. od 3 dni bolą mnie pachwiny....
  • @Haku , jeśli to podobny wirus to u nas trzymała się bardzo wysoka gorączka u malucha, trudna do zbicia i bóle brzucha przez ponad 3 doby, potem było coraz lepiej, czego życzę i
    +++

  • U Feli gorączka spadła, ale biegunka się utrzymuje i dodatkowo pojawiła się jej afta na języku, przez którą nic nie chce jeść :( Wlewamy w nią po łyżeczce różnych napoi, marchwiankę itp, ale średnio pomaga.
    @Zuzapola - dzięki!

    Proszę jeszcze :(
  • To i ja bardzo proszę o modlitwę, za mojego tatę, który jest alkoholikiem. Kilkanaście lat temu przestał pić, a potem powoli stopniowo zaczął niewinnie do towarzystwa i teraz już codziennie pije. Strasznie to ciężkie bo w domu 4 rodzeństwa od 13 do 20 lat i dzwonią do mnie a ja poza modlitwą nie potrafię nic więcej zrobić :(
  • Chyba dostrzegliśmy winowajcę - dolna dwójka pcha się na tą stronę dziąseł. Więc dzidzia nie je, znów ma gorączkę, wciąż biegunkę i nieustannie buczy i "ejejeuje". Tylko po leku przeciwbólowym jest chwila spokoju.
    Uff.
  • Za naszego księdza proboszcza. Podczas kolędowania miał wypadek... wpadł u kogoś w domu do otwartej piwnicy. Mocno się biedaczyna poobijał, żeby szybko wrócił do formy.
  • To jeszcze raz ja...
    Za Michalinkę, bo gorączkuje dość mocno od wczoraj, a dopiero niecały tydzień temu skończyła brać antybiotyk :(
  • o podjęcie właściwej decyzji
  • Za mój dzisiejszy egzamin (o 14:30).

    dziekuję :)
  • za mnie, o siły i zdrowie...
  • edytowano styczeń 2013
    Zdałam. Co prawda mogło być lepiej, ale w sumie jeśli wziąć pod uwagę włożony czas, to ocena i tak najwyższa z przedziałki "sprawiedliwe" ;)

    Dziękuję za wsparcie :)
  • Proszę o łaskę zdrowia dla Tadeusza- wspaniałego ojca rodziny. Jest w ciężkim stanie w szpitalu po wylewie z komplikacjami. Czeka na swoją córkę, a moją znajomą- Jolę, która przyleci w sobotę z Hiszpanii, gdzie mieszka.

    Lekarzu duszy i ciała- pochyl się nad Tadeuszem!


  • Proszę, by światło Ducha Świętego oświeciło moją dziziejszą trudną rozmowę z Pracodawcą. Aby nasi Aniołowie Stróżowie wypracowali najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Bóg zapłać!  

  • edytowano styczeń 2013
    o podjęcie właściwej decyzji
    Dziękuję bardzo za wsparcie modlitewne. Dwie noce nie spałam, nie jadłam, ale decyzje ratujące nas na pół roku podjęte i wierzę, że są dobre zgodne z wolą Boga.-decyzja spowodowała utratę pracy dziś- oby było to zgodne z wola Boga
    Teraz proszę za mojego męża-jutro ubiega się o świetną pracę, która rozwiąże całkowicie nasze kłopoty. Jednak kandydatów zapewne tysiąc.
    I jeszcze o wielki dar na który czekamy- o to prosić będę nieustannie
  • Za zdrowie moich dzieci , przede wszystkim Marcinka.
  • edytowano styczeń 2013
    Witajcie :)

    Chce poprosic Was o modlitwe. O modlitwe za osobe ktora kocham najbardziej - za mojego tate Tadeusza.Od 3 tygodni lezy w szpitalu w stanie krytycznym. 23 Grudnia wracajac tramwajem upadla Mu na podloge rekawiczka. Chcial ja podniesc i ..ciemnosc. Okazalo sie, ze mial krwiak w glowie - nawet o tym nie wiedzial i nie wiadomo ile casu go mial. Krwiak pekl i zaczal zalewac mozg. Byl duzy. Tata ma 72 lata i zawsze byl silnym mezczyzna, ale teraz nie walczy...jakby sie poddal.Krwiak sie nie wchlania i ciagle krwawi. Utrzymuja o w spiaczce farmakologicznej bo bardzo cerpial..Moj tata to dobry, wierzacy i pracowity czlowiek...modlimy sie z dziecmi o Jego zdrowie. Miezkam 6000 km od taty i jest mi bardzo ciezko... Dopiero w piatek jade do Polski, do taty.
    Prosze Was o pomoc w modltwie. Zeby moj tata zczal walczyc, zeby zaczal zdrowiec dla mnie, dla mamy dla swoich wnokow ktorzy Go kochaja i potrzbuja

    Dziekuje Wam - Jola
  • Proszę o łaskę zdrowia dla Tadeusza- wspaniałego ojca rodziny. Jest w ciężkim stanie w szpitalu po wylewie z komplikacjami. Czeka na swoją córkę, a moją znajomą- Jolę, która przyleci w sobotę z Hiszpanii, gdzie mieszka.

    Lekarzu duszy i ciała- pochyl się nad Tadeuszem!


    Dziekuje Ci kochana z calego serca
  • proszę za mnie - jutro do lekarza - o dobre wyniki i zdrowie 
  • o zdrowie dla Męża, dla nas...
    abyśmy mieli za co przeżyć tą połowę miesiąca...
  • za Andrzeja, ojca trójki dzieci, najmłodsza 11 lat. Ni stąd ni z owąd dostał zapalenia płuc, niewydolność oddechowa, śpiączka farmakologiczna, sztuczne płuco, rodzina w szoku i prosi o cud.
  • Mam dzisiaj usg - ostatnie przed porodem. Ma pokazać, czy wszystko dobrze z nerkami dziecka. Westchnijcie, proszę.
  • Dziękuję - wszystko dobrze :) W pozostałych intencjach się modlę. Bóg zapłać!
  • Mój pies nawiał i nie raczy dać się złapać - od prawie 4 godzin! Pogryźć, nikogo nie pogryzie, ale może kogoś przestraszyć albo wpaść pod samochód. Proszę, westchnijcie, żeby wreszcie mi się udało - właśnie schodzę pod blok.
  • Uffffff...
    Nie przyszedł. Pomyślałam, że zaczekam do południa i wyjdę z suką na zachętę, aż tu przeraźliwy dzwonek do drzwi. Patrzę - pani Gery, której się zdechło niedawno... i mój aniołek :D :D :D
    Dziękuję :x

    PS.A jak śmierdzi wędzonymi rybami ;)) Wrócił chyba głównie po to, żeby przepłukać po nich pysk. Mam nadzieję, że ości mu nie zaszkodzą :o3
  • Proszę w naszej intencji, o zdrowie...
    Cały tydzień byłam na opiece, bo maluchy chorowały, dalej chorują. Do nich dołączył mąż z grypą, i mnie dziś też wzięło... katar, ból głowy i ogólne rozbicie, a jutro muszę(!) iść do pracy :(((
  • @Celinko - jak ja Cię rozumiem ...
    +++
  • ja prosże za Jinią o naprawę łącza netowego dla niej, bo jej to mocno utrudnia życia i jest ot też jej narzędzie pracy

    +++

  • edytowano styczeń 2013
    przed godziną zmarł Andrzej. O zbawienie dla niego i pomoc dla żony i trójki dzieci. Wszystko tak nagle się stało...
     chrzestny ojciec mojego brata
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.