Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O czym marzycie?

1131416181929

Komentarz

  • @Marcelina, ale az 6 wyjazdow? jak to mozliwe?
  • No to jest nasza normalna częstotliwość w sezonie, 6 wyjazdów w dwa miesiące. Coś nie wyszło przez zmianę terminów, coś przez brak auta, coś przez wściekłe mdłości i niemożność ruszenia się (dwa tygodnie takie miałam, M. wziął trochę urlopu i jeździł na wycieczki z dziećmi, a ja leżałam płasko na podłodze), jeszcze coś - ostatnio - przez kłopoty powiedzmy rodzinne w domu, w którym mieliśmy gościć).

    Powiem Ci, że to było dość przyginające doświadczenie.
  • @Marcelina, ale nie, mnie nie dziwi, ze 6 wyjazdow. osobiscie juz jestem po 2, z czego jeden objazdowka kilku miejscowosci, zaraz szykuje sie na 3 i 4 i pewnie na tym nie koniec.

    Dziwi mnie to, ze az 6 nie wypalilo, to smutne i przytlaczajace.

    a lepiej sie juz czujesz? jak mdlosci? ulzylo troszke?
  • Już lepiej, dzięki. Siły nie mam, mdli mnie wieczorami, ale funkcjonuję.
    I auto wraca niedługo i już wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję.
  • Pamiętam. Wczoraj Maliwiju trzy razy pytała, czy nie chcę się położyć na chwilę. Cóż, kiedy leżenie nic nie daje.
  • zeby malenka nie pytala o ktorej pociag? i uu czemu tak dlugo? Ale jutro za tym zatesknie
  • bendzie nie tylko czy daleko ale i co to? Jak to sie nazywa? Po co to? Do czego to jest? dlaczego? po co? Jak? zapowiedzialam ze ma nie zameczac kierowcy na ile mi sie to uda nie wiem
  • o fajnie bendzie miala kogo zagadac
  • O spokoju, o równowadze...
    Nie mam już siły.
  • ja tez chcialabym radzic sobie z soba wyciszyc uspokoic po prostu byc ta osoba z przed lat co przy klopotach nie siedzi bezczynníe nie chowa glowy w piasek ale konsekwentnie szuka wyjscia rozwiazuje problemy nie polepkach tylko po kolei kazdy a brak mi
  • sily energii checi wiary motywacji
  • ale toz ja mam pikus nie problemy powinnam z tym poradzis sobie i brac sie w ryzy a jest z dnia na dzien gorzej mniej zadbane obejscie itd
  • chciałabym, aby już było Boże Narodzenie, żeby było już po porodzie i abym mogła tulić nasze małe dzieciątko

    wiem, wiem, za szybko chcę :D
  • Też po to tu przyszłam ! Żeby już był listopad i Zofka po tej stronie brzucha,cała i zdrowa.
  • chyba jeszcze nigdy nie czekałam z takim utęsknieniem na jesień :D
  • A z drugiej strony powinnam rozkoszować się "teraz", bo będzie trudniej :D
  • ''genialna'' nowa marzy o zmianie BEZ JAKIEJKOLWIEK ważnej przyczyny żyrandola ma żyrandol nie zniszczony nie popsuty siadła na olx znalazła i zamówiła BATERIĘ DO UMYWALKI przez 2 lat jej nie przeszkadzało że jest pęknięta i cieknie i ze z umywalki nie korzysta się a raptem teraz ech baba babą nie trafisz co ci ta wymyśli
  • I ja się do was dołączę. Grudzień chcę i Jasia mieć już przy cycu. Żadna ciąża nie kosztowała mnie tyle stresów :(
  • MamaWeroni wiem że to słaba pociecha ale to już koniec lipca ,już coraz bliżej do grudnia mogę tylko współczuć
  • Nowa dzięki :)
  • nie ma za co ,wiem jak to się czeka na maleństwo i jeszcze źle się czuje ,
  • Aktualnie marze o tym, zeby wraz z kilkoma zaprzyjaznionymi rodzinami zbudowac dom. Taka komuna w miniaturze ;) Cos zaczyna sie ruszac w dobrym kierunku, wiec kto wie? Byloby suuuuper!
  • ło matko,jak my ludzie jednak różni jesteśmy ;)

    marzę aktualnie o szczęśliwym dotarciu do końca ciąży i o tym,że sprawy zawodowe męża się dobrze poukładały, tak,zeby na czas okołoporodowy miał wolne, a później znów pracę,bo akurat wtedy kontrakt mu wygaśnie.
  • A ja marzę o wakacjach....W poniedziałek wyjeżdżamy...Już niedługo...
  • znowu nie marzę a powinnam bo moje marzenia to bardziej plany do realizacji na bliższą lub dalszą przyszłość i raczej dość konkretne i bardzo przyziemne czyli coś co u mnie powinno być na liście w punktach zapisane :(
  • z marzen nowej ze str 16 zostala kuchnie pomalowac i kuchenka 2 palnikowa na prawde nie wierze ze tylko tyle dzieki za wszystko rade meble itd no za wszystko
  • Marzy mi się też remont. Może w przyszłym roku się uda
  • Miałaś zamawiać w IKEA - nie da rady jednak?
  • @AB, a jaka Ci szafa potrzebna? Kurcze, no, żeby jeden człowiek nie wiedział, co ma z szafą zrobić, a drugi o szafie marzył. :(
  • @AB rozumiem cie doskonale
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.