Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O czym marzycie?

1141517192029

Komentarz

  • Ło rany, do końca roku bez szafy? W kartonach???
    Już samo to może człowieka przygnębić...
  • Też mi się marzy szafa ale to musi poczekać. Nie da sie mieć wszystkiego
  • A ja marzę o zdrowiu dla całej naszej rodziny, a w szczególności dla męża oraz o tym, by móc wrócić do kraju:-(
  • Ja marzę o tym,aby wszystkie moje dorosłe już dzieci dobrze poukładały sobie życie,a mój cudowny mąż był częściej w domu.
  • Niezmiennie...o domu.

    A doraźnie, zeby sie udalo w miare ogarnąć wszystkie bieżące sprawy.
  • O kuchni z blatem na właściwej wysokości. I w ogóle sprzętach w domu dostosowanych do wzrostu
    I ogródku z drzewami
  • O wakacjach... chociaż na trzy dni. Wyjazd w tym roku był niemożliwy z powodów prozaicznych :-S
  • O tym,żeby mi koniec ciąży jak najszybciej upłynął.
    I też o szafie, takiej ogromnej,zabudowanej,bo po całej sypialni na górze mam ciuchy rozwalone.
  • @malagala, zapraszam w odwiedziny. wszystkue blaty mam podwyzszone.

    I kregoslup nie boli.
  • @MonikaN a ile masz wzrostu? Ja tylko 175 i mówią mi, ze to fanaberie :/
  • Fanaberie ;)
    tyle samo :p

  • Marze o wiekszym mieszkaniu.
  • KUCHNIA POMALOWANA mam cudowne dzieci
  • żyrandol wisi też no i już nic mi nie zostało :(
    może coś wymyślę ;)
  • o już wiem mażą mi się 2 materace dmuchane szuka w necie
  • marzy mi się coś nie realne a mianowicie prawko kat B i /lub skuter ,i jeszcze parę drobiazgów np nasiona zimowego czosnku,szynkowar -bo bardzo zachwalany że użyteczny,kilka nowych kur,oprysk od badyla żeby ugoru kawałek wyorać ,córa chce mysz brr lubię to ale nie chcę jej kupić,
  • no dobra listę marzeń ułożona ,teraz czas ruszyć cztery litery do roboty ,manna z nieba nie spada poproszę o porządnego kopa ,niestety pierwsze poza moim zasięgiem ,a szkoda
  • edytowano październik 2015
    na motorower trzeba mieć prawo jazdy AM, jak masz prawo jazdy na samochód, to na skuter dodatkowego nie potrzeba.
  • nie mam na samochód
  • Te na motorower jest prostsze do zdobycia, patrzyłam niedawno, bo Duża będzie się o nie starać niebawem.
  • tu w necie piszą że dorośli mogą skuterkiem jeździć na razie bez prawka ,chyba że coś źle sprawdzałam .czy tak czy siak mnie na pewno na kurs nie stać ani na kupno skutera
  • A doroslemu w ogóle potrzebne jest prawko na skuter?
  • nie wiem czy potrzebne ,ja to marzę o prawie jazdy kat b ,lub skuterze tym do 50 cm czy jak to się mówi takim z tych z ogranicznikiem prędkości itd o małej mocy -to z marzeń nie do zrealizowania czyli kompletnie nie realnych
  • @nowa już nie raz pisalaś o swoich marzeniach, które były "nie do zrealizowania", a kilka z nich się jednak wbrew wszystkiem spełniło:)
  • @kitek tek ,ale na żadne z nich nie trzeba było ok 2 tyś na raz wyjąć z kieszeni ,można było po trochę ,lub coś zmienić żeby taniej itp
  • czyli ja miałam 18 lat przed 2013 rokiem ,mogę jeździć ,co nie znaczy że bym siadła za jakąkolwiek kierownicę bez znajomości przepisów ,
  • chyba bendzie troche czosnku zimowego do sadzenia , za tydzien ,ciekawam co bendzie ,wiosenny mialam byl nieduzy
  • @nowa,, jak przeczytasz wątek o szynkowarze,, to tam jest link do strony wędlinydomowe.pl
    Tam w wątku o szynkowaRze jest jak go zrobić. Jak ktoś trochę techniczny to można pokombinować.
  • aby cofnąć czas
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.