Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O czym marzycie?

1161719212229

Komentarz

  • pozbieralam co wymarzylam sobie i nierealne - nadal prawo jazdy katB,skuter,wyjsc z dlugow,i stabilizacja,finansowa ,malo realne-materace , z realnych -kury, -szynkowar -portfel,- i prosiak malutki,-czesci do papajka, to; znalaz prosiaka,ale niemam go
  • @nowa, portmonetkę Ci wyślę jutro/pojutrze, razem z kurtką.
  • dziekuje slicznie
  • mam PROSIAKA wlasnie przywiozlam PIGĘ ,a czesci do papajka we wtorek benda
  • to tak 1 pigi rosnie 2 portfel w uzytku ciaglym 3 szynkowar w pudelku na szafce stoi 4 papajek naprawiony
  • ja tam marzę o prostej rzeczy.; o pracy, która pozwoli mi utrzymac rodzinę
  • ja już o pracy to nawet nie piszę ,u nas ciężko o jakąkolwiek pracę nie tylko pozwalającą utrzymać rodzinę
  • Ja marzyłam o szafie w sypialni, oj długo marzyłam, ale jest Bogu dzięki.
    Teraz marzę sobie o dobrym aucie 8 osobowy i nadejdzie taki dzień że i auto będzie tylko trzeba cierpliwie poczekać, bo pewnych rzeczy nie przeskoczymy.

    Nie marzę o świętości- dążę do niej :)

    Marzę o wiatrołapie i paru tujach na podwórku, takie tam przyziemne marzenia do spełnienia:)
  • Marzę o szafie i ostatnio marzę intensywniej u sąsiadki, u której oglądam tv, bo reklamują taką akurat. Muszę poczekać.
    Marzę o samochodziku, który będzie mnie woził wszędzie, gdzie potrzebuję. Wiem, że będę go miała na pewno, jak chodzić nie będę mogła.
    Najpiękniejsze jest to, że ostatnimi czasy wiele marzeń mi się spełniło. Nawet tak nierealne, jak spotkanie z @nowa.
  • tak marzenia sie czesto spelniaja,marze zeby wytrzymac do tad az bendzie komu zajac sie moim malenstwem,znowu sie robi ciezko ,coraz ciezej i to tak na calej linii,nie lubie tego. No to poprawiamy korone gwiazdka sie budzi ,
  • @AB, to siedzimy sobie w kąciku, zamykamy oczka i widzimy szafę - wielką, piękną, pakowną, funkcjonalną, akurat do naszego mieszkania/pokoju. 8->
  • ja o dwóch szafach do dziecięcych pokoi
    od dziesięciu lat już :)
  • O własnym kącie na tym łez padole.
  • Marzę, żebym nie odkładała pracy nieprzyjemnej i żebym ćwiczeń nie odkładała na kręgosłup.
    Ale to nie marzenia tylko mobilizacja. :)
    Marzę, zeby mnie kręgosłup nie męczył i gaz wewnętrzny nie męczył.
    To już bardziej marzenia.
    Ale można sobie pomóc...pewnie.
    W ogóle marzę rzadko, to są jednak częściej plany do zrealizowania.

    Co do marzeń, ale to też pewnie od Boga i ludzi zależy, życzliwość, Pokój, uczciwość.
  • Ja lubię marzyć, nie marzę jak mam doła.
    Dziś doła nie mam i marzę o rekolekcjach rodzinnych i o sprawnej maszynie do szycia.
    No i marzę że szyję torby na zakupy i ozdoby świąteczne i obrusy i że dzieci wcale mi w tym nie przeszkadzają :)
    Fajnie, no nie :D
  • Marzę czasami o fotelu obrotowym do biurka komputerowego.
  • cora marzy o patyczkch na zazdroski w oknach do kuchni miala by mniej o 2 karnisze do szorowania szt 2 dl 75 cm i 1 odl 85 a jak ogladalam kiedys w sklepie to dl ich byla regulowana czyli 3 jednakowe mozna kupic,
  • @Agnicha ja marzę dokładnie o tym samym, no może z wyjatkiem ostatniego punktu bo ja marzę o trzecim:)
  • @Agnicha tylko dom w lepszym stanie niż mój ,bo tu ciągle coś się psuje ,i z ogrzewaniem ,wodą,i blisko do przystanku pks lub pkp i do sklepu mniej niż 3 km
  • moje marzenie na dziś takie ważne -żebym umiała zaplanować posiłki i co ugotuję każdy domownik jadł ,nie tak jak jest teraz że co by nie ugotować to ktoś strzela focha bo tego nie lubi/nie ma na to chęci itp
  • @nowa, to trudne, gdybym tak chciała, musiałbym gotować 5 potraw w kółko, a tak, komu nie pasuje, temu dziękujemy, zapraszamy na następny posiłek
  • O to to. Jak nie odpowiada niech nie je. Trzeba uszanować pracę cudzą.
  • Podoba mi się takie wyjście. Jest wychowawcze.
  • o kurtce zimowej, w której człowiek by nie marzł...albo te kurtki jakieś cienkie robią albo ze mnie zmarźluch wyjątkowy
  • Podobno w puchowej jest najcieplej.
  • zeby nie bolalo bo boli okropnie
  • Co tam kasa - masz szafę! Masz!
  • no to tak z ub roku marzenia nie zrealizowane to:
    -nierealne jak sama nazwa wskazuje żadne :prawko ,skuter
    -mało realne też żadne
    -z realnych jeszcze zostały te nieszczęsne kury a dokładnie ich brak
    a że nowy rok to plano-marzenia zakupowe w tym roku chyba inwestuje w obejście
    1 siewnik do warzyw
    2 glebogryzarka spalinowa
    3 miniszklarenka
    4 ze dwie dobre motyki,
    5 nasiona warzyw-to najpierw sprawdzić co mam
    tyle małych drobnych rzeczy a z większych
    1 radełka do papajka
    2 brony do papajka
    p.s te z ub roku niezrealizowane nadal aktualne
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.