Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

suszenie mnie przytłacza

12467

Komentarz

  • 8->  i zbiorniczek może mieć.. no pomyślę, mój mąż jak zwykle jest na nie, ale pogadam z moim Aniołem Stróżem on pogada z jego może coś wynegocjują :)
  • U mnie skarpety suszą się na akwarium...
  • Niech pogada, ja moją suszarkę kocham jak jej siostry - pralke i zmywarkę :))
  • Od 2 tygodni mamy suszarkę. Rewelacja. Wreszcie bez porozkładanego wszędzie prania :)
  • PawelK, jaką macie suszarkę?
  • Bea,bo to trzeba dziecko kolejne urodzić-becikowe i ubezpieczenie dostaniesz i na suszarkę wystarczy
  • @Bea
    a po co Koleżance suszarka? Jak się ma ogródek, domek, werandę, balkon - to sprzęt zbyteczny, który energię ciągnie. Co innego z małymi metrażami.
  • W suszarkę nie trzeba rozwiązać prania godzinami...
  • W suszarkę nie trzeba rozwiązać prania godzinami...


    -------------------------------------------


    @MamaMika uwielbiam Twój telefon :D
  • Oto,co chciałam przekazać.
    W suszarce nie trzeba rozwieszac prania godzinami.




    Ni ma ktoś zbędnego laptopa?
  • A kto rozwiesza godzinami? 3 minuty i wisi.
  • Przy piątce dzieci długo rozwieszam.
    Wcześniej jeszcze składam
  • Mi rozwieszanie i skladanie zajmuje nie wiecej jak kwadrans co drugi dzien a latem codziennie. Dluzej składanie tego do szafy, parowanie skarpet, prasowanie koszul. Ale suszarka za mnie tego nie zrobi. Pranie w domu mnie denerwuje, ale mam dostep do blokowej suszarni. Niestety dzieci nie wyreczaja mnie w wieszaniu prania, bo nie dodiegsja wysokich linek, a jak maz wiesza to mam więcej prasowania
  • Moje chore nadgarstki nie lubią kontaktu z wilgocią, a tak tylko wołam: Zosia, przełóż pranie do suszarki i włącz, a póxniej juz tylko składam milutkie, cieplutkie i o!
  • Suszarka jak najbardziej wyręcza w prasowaniu. A żelazko też dużo prądu ciągnie.
  • Dla mnie problemem jest wyjmowanie rzeczy ze zmywarki - pranie mnie relaksuje i rozwieszanie.

    mam i nie mam laptopa, aby Ci zaoferować, już tłumaczę. Ktoś z rodziny dał mojemu dziecku (nie jest nowy, ale działa całkowicie dobrze). On tego nie używa, ta rodzina nie zagląda. Spokojnie myślę na kilka miesięcy mogę Ci pożyczyć - z zastrzeżeniem, że jakby ofiarodawca się zapowiedział z kontrolą, to będę musiała Cię poprosić o pilne odesłanie. Ale jestem dobrej myśli. 
    Tylko jak to się przesyła - pocztą?

    Używany był do domowego nauczania informatyki, teraz cały czas leżī, znajomy pożyczał na wakacje: internet działa, word i jakieś programy szkolne tam są.
  • i jeszcze jedno, nie wiem, może ja źle piorę? żeby pranie nie wiam jak wyglądało na czyste i tak z filtra suszarki wyrzucam tyle śmiecia, że nie wiem, gdzie sie uchowało?! - jakieś włosy, piasek itp, zawsze, choć każde pranie jest dodatkowo płukane. 
  • Eee tam - Beo - nie znacie się na drobnych przyjemnościach pt. rozwieszanie równiutko prania, aby prasowania nie było :)
  • Skataarzyna u nas też syf...po drugim suszeniu filtr został umyty...
    U nas rozwieszenie i zdejmowanie prania to był obowiązek młodszych dzieci, a prasowanie starszych. Wolę prasować niż wieszać.
  • Ja lubię wieszać pranie, ale szkoda mi czasu. Poza tym każda rzecz, którą MUSZĘ przestaje być przyjemna. A mi właściwie nie tylko o samo wieszanie chodzi, ale o te suszarki z praniem rozstawione w salonie (suszenie na dworze dobiega końca, niestety :()
  • Nienawidzę dekoracji z suszaka pełnego dyndających gaci.
    Chcę suszarkę, ale chcieć mogę. Przed nią w kolejce stoją długie rzędy klocków hamulcowych, koniecznych remontów, butów zimowych i kosztów kredytu.
    Se jeszcze popatrzę na dyndające gacie.
  • edytowano październik 2014
    Nie patrzę na dyndające gacie. 
    Wiszą poza zasięgiem mojego wzroku.
    Suszarnię (dużą) mam w czystej części piwnicy. :D
    A wiesza pranie moja córka. :D Lub córki. :D
    I jakoś jak marzyłam o zmywarce do naczyń, tak o suszarce nie marzę. :D

  • Ja to gaci na przedzie nie rozwieszam.
    Mspanc
  • Nie da się rozwiesić z tyłu gaci sześciu osób. Koniec tyłu wypada na przedzie.
  • Można gacie przetykać skarpetkami i już się weselej robi ;)
  • A możecie się konkretnie pochwalić JAKA I DLACZEGO suszarka u Was stoi??? Media czy inne Saturny mają raty 0% może się skuszę? Moje 48 m to zdecydowanie za mało na suszarkę... Tym bardziej że jednak pranie codziennie wisi...
  • u mnie jakś bosch, co wtedy akurat byl w promocji - pasujący do pralki, na ktorej stoi i jeszcze łącznik był gratis, czy po obnizonej cenie - zaleta, to co w pralce zawsze zmieści się do suszarki, bo obydwie są max 7. ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.