Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

poród naturalny po cesarce

1111213141517»

Komentarz

  • Cześć Brydzia :)
    Podziękowali 1Bridget
  • Słuchajcie, słuchajcie! Akcja porodowa na grupie fejsowej.

    Dziecko urodzone naturalnie 2vbac (czyli drugi poród sn po 1 cc): waga 5500 :)
    Obwody 38 glowa i 40 cm barki. 
    Z napięciem, ale naturalnie.

    Dla mnie mega sprawa!
    Podziękowali 3E.milia Monira Basja
  • Nooo dzielna matka, ufffff...  taki kloc wielki....
  • edytowano wrzesień 2017
    Głowa 37 

    Moje tez miały 37. Ale barki  :s
  • Ale kolos! Dzielna i odważna Mama!
    Wiadomo w jakim mieście i szpitalu?
  • annabe powiedział(a):
    Głowa 37 

    Moje tez miały 37. Ale barki  :s


    Dzięki, nie byłam pewna. 

    U mnie Maciek tez 37 glowa i barki.

    Ale no 40 cm, robi wrazenie.

    A opis swietny, prawda @annabe?
    Podziękowali 1annabe
  • edytowano wrzesień 2017
    Moj 'last' miał 38 glowe, klatke 38, a ze se dwie raczki wlozyl pod brode, to ta klatka miała ze zgietymi rekami pewnie ze 45 cm, haha
    Po tym milym doswiadczeniu mam wrazenie, ze i slonia bym urodziła, i ET, przy czym ET to na luzaku
    Edit. Ale ja nie po cesarce. Się wyrwałam z opowiesciami.
  • I bez cesarki urodzić takie dziecko to niezły wyczyn! 
    Podziękowali 2Małgorzata32 Felicyta
  • Ktoś tu z forum rodził vbac lub vba2c w Rzeszowie na Rycerskiej?
  • Ja rodziłam po CC naturalnie ale w profamilii i polecam:)
    Z Rzeszowa jest tu @ewap
    Może coś wie?
    Podziękowali 1weronika85
  • @aga---p i jakie tam nastawienie? Jest szansa na vba2c? To prywatny szpital?
  • Nie publiczny. Nastawienie jest na tak. Tam się liczy pacjent. Ja miałam gin z profamilii.
  • edytowano marzec 2018
    Polecicie jakiegos lekarza , szpital(Warszawa) gdzie byłaby szansa na poród naturalny po 2 cc. Dziewczyna 37 tydzień wszystkie znaki mówia że moglaby naturalnie, ale lekarz,swoją drogą ordynator, który do tej pory dawał na to szanse pomimo sprzeciwu pozostałego personelu, wycofał się bez konkretnej przyczyny bo wyjeżdża w tym czasie na urlop. Da się tak rzutem na taśmę ?

  • edytowano marzec 2018
    Da się. Niech pójdzie na wizytę do dr Puzyny w św Zofii.

    edit: on przyjmuje w tej fundacji/przychodni obok szpitala. Terminy nie są odległe.
    Podziękowali 1gielki
  • Puzyna na Żelaznej. Może być ciężko tak na ostatnią chwilę, ale szansa jest. Inna sprawa, że na Żelazną jak przyjedzie z zaawansowanym porodem i powie, że miała od lekarza kwalifikację, to też powinno się udać. Pewnie będą straszyć, bo zawsze straszą, ale oni już widzieli tyle porodów naturalnych po 2 cc, że zdążyli się trochę przyzwyczaić. Ostatnio mieli nawet po 3 cc naturalny.
    Podziękowali 2gielki annabe
  • I jak straszą, to warto mówić o dr Puzynie, ze pewne ustalenia z Nim były, ze On dal zgodę na sn itd.
    Straszy większość lekarzy z Zelaznej, niestety. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.