Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ranking szpitali/porodówek

1678911

Komentarz

  • W Międzylesiu to tzw. Kolejowy? Jeśli tak to należy omijać z daleka. Moja bratowa miała tam koszmarne przejścia ze źle zdiagnozowaną ciàżą pozamaciczną.
  • Tak, to ten sam szpital.
  • @PaniWiosna - nie ma problemu z trzecią cesarką na Żelaznej. Gorzej może być z pojedynczą salą po porodzie. Jeśli akurat jest wolna, to za opłatą dostaniesz. Niestety, nie zawsze jest wolna. Jeszcze szpital św. Anny w Piasecznie bym rozważała, bo też mają jednoosobowe sale za dodatkową opłatą, a nie ma tam tak wielkiego tłoku.
  • Na Madalińskiego były chyba kiedys do wykupienia jedynki- nie wiem jak jest teraz ? 


  • W kwietniu miałam podobnie jak mailu, tylko cały czas po porodzie spędziłam na porodówce. Też nie było wolnej "jedynki". Ale Przy następnym też będę próbować na Żelaznej :-) 
  • Chyba na Żelaznej jest możliwość kontaktu skóra do skory zaraz po wyjęciu z brzucha, podczas zszywania. 
  • Dziewczyny, która rodziła w Poznaniu na Polnej ?
    Czy są sale po porodzie jedno, dwu czy wieloosobowe?

  • Po cc można wyjść po 2 dniach. Sprawdzone osobiście dwukrotnie. Można wyjść jeśli wszystko jest w porządku z matką i dzieckiem oczywiście☺
  • edytowano styczeń 2019
    odświeżam :). Czy ktoś rodził tam ostatnio ? czy na przestrzeni ostatnich dwóch lat coś się zmieniło na niekorzyść ? chodzi mi głównie o zmuszanie do procedur medycznych i do szczepień...

    Edit: Chodzi mi o szpital św Zofii w Warszawie na Żelaznej :)
  • edytowano styczeń 2019
    Zmieniło się niestety- jak odmówisz jakiegokolwiek szczepienia to karty do ręki nie dostajesz. Dwa mce temu rodziłam tam.  :|


    Co do procedur to ze 2 lata jest już tak ze po cc max tydzień po tp i powinno się leżeć na patologii. Ale nie wiem czy Ty po cc jesteś. Poza tym- innych zmian nie odczułam.
  • Jak dla mnie najlepszy szpital w jakim rodziłam  :)  opieka poporodowa bardzo dobra, natomiast jeśli chodzi o szczepienia to faktycznie jest presja. Przy odmowie wyslali karte szczepień do przychodni z adnotacją : "brak zgody rodziców". Ale ja nigdy wczesniej karty szczepień nie dostałam do reki, zawsze to szpital u nas wysyłał (tzn. w Krakowie) 
  • A ja dwa cztery i 5 lat temu dostałam karty szczepien bez problemu mimo odmowy. Teraz myślałam ze jak zaszczepie choć na jedno to mi dadzą.. pomyliłam się  :/
  • no właśnie.... ja też karty dostawałam wcześniej- obawiam się, że nie wydadzą.... :/
  • W Pruszkowie latem dali. Pruszków bardzo ok. tylko ciasny.
  • A oprócz Pruszkowa ? Tam mi z 4 porodem bedzie ciezko zdazyc.... ktoa wie moze jaka sytuacja na Madalinskiego panuje ?
  • Na Żelaznej w grudniu kartę wydali (dziecko miało szczepienia wykonane)  
  • W Madalu wydali @Agnieszka82


    Podziękowali 2Ania_B Agnieszka82
  • @saga jak się zaszczepi to dają bez problemu. Jak się odmówi choćby jednego jak my- już niestety nie.
  • Dlatego zaznaczyłam, że dla zaszczepionego dziecka wydali. Mam wrażenie, że gdybyśmy odmówili zabiegu Credego też by się nie czepiali, ale to tylko moje gdybanie. 
  • potwierdzam - na Madalińskiego wydają karty do ręki 
    Podziękowali 1Ania_B
  • @Agnieszka82 a jak oceniasz sam porod ? Mialas moze jakas sensowna polozna ?
  • @Ania_B poszlam tam z marszu kiedy mnie z żelaznej odeslali. nie miałam żadnej konkretnej położnej ale na zmianie miałam fantastyczną położna i studentkę jako jej tpwarzyszke- co ważne wszystkie zgody na zabiegi i szczepienia z pediatra załatwiasz przed porodem, plan porodu wypełniasz w trakcie też i nikt Cię później nie ściga wedle swojego widzimisię i k8e nakłania na szczepienia i na inne zabiegi. raz mnie jedna młoda pediatra tylko pouczyla żeby nie zwlekać że szczepieniami i tyle. nie ma przepełnienia, tłumy zawsze walą na żelazną więc tam spokój. ja dwie doby leżała bo byłam na sali tylko z jedną dziewczyną w dwójce i czułam się jak w spa :)
    poród bez zastrzeżeń że strony personelu.
    Podziękowali 1Ania_B
  • Dzieki :) coraz bardziej sie sklaniam do zmiany ze sw Zofii bo przy ostatnim porodzie (2017) bylo juz srednio....

    Chetnir przygarne namiar do sprawdzonej poloznej z Madalinskiego :)
  • @sanna? Ty możesz kogoś polecić?
  • Tak, na Madalińskiego polecam Dominikę Rędzioch :) kontakt na priv jakby co
    Podziękowali 1Ania_B
  • I Anne Soszynska, kontakt jest na stronie szpitala
    Podziękowali 1Ania_B
  • Ja na Żelaznej nie zaczepiłam i poprosiłam o przesłanie karty szczepień do położnej środowiskowej, która mam z bardzo dobrego miejsca, a ona będzie sprawować na początku opiekę nad dzieckiem, bo wyboru przychodni jeszcze nie byłam pewna. A karta zalegnie tam na wieki.
  • No ja właśnie wybrałam taka położna dopiero po powrocie do domu... po ptakach  :|
  • @zapominajka i @annabe a czy mozecie taka polozna polecic ? Chetnie nie spotkalabym sie juz z ta z POZ :)
  • Na mam położna z Domu Narodzin Sw Rodziny w Łomiankach , ale dojezdza prawie wszedzie. I w ramach edukacji przedporodowej ich szkoła rodzenia jest za dary 
    Podziękowali 1Ania_B
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.