Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Książka na wakacje

2456

Komentarz

  • @ProMama - a możesz coś bliżej o tej owocowej?
  • a 'Bez lęku' polecam z cała stanowczością - świetna jest i nawet nie bardzo dołująca:
    image

    no i techniki wywierania wpływu. zeby wiedziec kiedy na nas wpływają: bardzo fajnie sie czyta:
    image

  • @Honorato, "Bez lęku" miałam w kolejce ;)

    @Mamo_asiu - bardzo lekkie opowiadania. Romansowe, ale śmieszne. 1. Maliny - czytałam z przyjemnościa ;) ale oczywiscie nic tam ciekawego duchowo nie ma
  • Czuję się w obowiązku poprawić - b.lekkie, ale powieści :P
    I.Sowa pisze pięknym językiem, też polecam, choć niegłębokie :)
  • Czuję się w obowiązku poprawić - b.lekkie, ale powieści :P
    I.Sowa pisze pięknym językiem, też polecam, choć niegłębokie :)
    Kajam się !!!! Napisałam opowiadania, dlatego,że to bardzo "chude", a ja zwykle pczytam cegły ;)
  • To możemy jeść z jednej miski - uznaję chude książki tylko gdy są częścią dłuuuuuuuugiego cyklu :D
  • Dziewczyny litości!
    Czy książki o tematyce wojennjej to na pewno lekka lektura na wakacje?
    Nie ujmując im wartości mnie to jednak nie zachęca...
  • chustke fajniej czyta sie na blogu, pod niektórymi wpisami tocza sie całkiem ciekawe dyskusje w komenarzach. szkoda ze nie załaczono ich do książki


  • To macie 3 cegiełki, piękne, lekkie i bardzo kobiece.Polecam.
    No to pojechałaś :) Duchowo to one nie są rozwijające.
    Książki są fajne czyta się nie źle ale ostrzegam niektóre fragmenty kipią wyuzdanym seksem, ja bym się nie odważyła na tym forum rekomendować.
  • No fakt i chyba tam nad rzeką jakiś ksiądz czy pop im ślubu udzielił.... to wszystko odbywało się po Bożemu. Biję się w piersi:) no i oni też by tu mogli pisać....Polecam zetem.
  • o co chodzi z "Chustką"?
  • może książki Karen Kingsbury - mi swego czasu na wakacje bardzo dobrze zrobiły.
    Mam z przypadku 10 tomów - mogę komuś pożyczyć :)
    A zaczęłam od tej http://www.tolle.pl/pozycja/ocalenie
  • Bracia z Bronxu
  • edytowano czerwiec 2013
    image
    a tę czytaliście?
    mi się podobała, chociaż na początku język wydawał mi się trochę prymitywny (narratorem i głównym bohaterem jest nastolatek)
    ale bardzo fajnie pokazana jest przemiana bohatera, jego dojrzewanie
    no i co to jest miłość
  • edytowano czerwiec 2013
    na wakacje bardzo fajne są też książki podróżnicze
    Cejrowski, albo Halik na przykład
  • image

    to bardzo lekka książka, o macierzyństwie
    mi się podobała w sumie :)
  • bardzo, bardzo Wam dziekuje za ten watek! Aktualnie pochlaniam ksiazki w szybkim tempie, na pewno pozre i te :D
  • image

    Musze przyznać, że tej książki nie czytałam, tylko jej ciąg dalszy: "Czarna kobieta, biały kraj", ale widziałam film "Kwiat pustyni" i myślę, że książkę warto przeczytać
  • image

    tę na pewno już polecałam kiedyś gdzieś, to jedna z moich najulubieńszych, wartościowa też
  • Ja nieodmiennie polecam książki podróżnicze. Właśnie czytam "Cień jedwabnego szlaku" Colina Thubrona - świetne ! A niedawno przeczytałam tego samego autora "Utracone serce Azji" ,też polecam.
  • image

    bardzo ciekawa, ale już nie aż taka lekka
  • edytowano czerwiec 2013
    image

    nad wyraz ciekawa i wciągająca!!!!!!!!!!!!! POLECAM!!
  • słuchajcie - ja szukam jakiejś ubogacającej duchowo książki :-)

    Jak już będę mogła przeznaczyć czas na czytanie to na coś w rodzaju - "Naśladowanie Chrystusa", "Dzienniczek" itp.

    A Wy mi tu z jakimś wyuzdanym seksem wyjeżdżacie ;-)

  • edytowano czerwiec 2013
    image

    Bardzo godna polecenia, bardzo dobra, z przesłaniem itd.
    wchłania się ją dosłownie

    (prawdziwa historia o nawróceniu się muzułmanina i jego ucieczce z ojczystego kraju)
  • słuchajcie - ja szukam jakiejś ubogacającej duchowo książki :-)

    Jak już będę mogła przeznaczyć czas na czytanie to na coś w rodzaju - "Naśladowanie Chrystusa", "Dzienniczek" itp.A Wy mi tu z jakimś wyuzdanym seksem wyjeżdżacie ;-)
    a co czytałaś i Ci się podobało? żebyśmy wiedzieli w jakim to ma być stylu mniej więcej
  • mi się podobała "Chata", moim zdaniem jest ubogacająca i nie mam oporów jej polecać, ale tu na forum została zjechana niemożebnie :(

    image
  • Chciałabym coś dobrego do rozważania, żeby takie "mini-rekolekcje" sobie zrobić :-)

    Mało czytałam takich książek.

    Tylko, żeby było to coś w miarę przystępnego.

  • Chciałabym coś dobrego do rozważania, żeby takie "mini-rekolekcje" sobie zrobić :-)

    Mało czytałam takich książek.Tylko, żeby było to coś w miarę przystępnego.
    czyli lekturę duchową! trzeba było tak od razu!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.