Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Lukier - czyli chwalimy, uwielbiamy i zachwycamy się innymi :)

135

Komentarz

  • Olesia, weź, nie wymiękaj, bo tracę wiarę w Ciebie.

    Ty nie zniesiesz? To kto ma podołać?!
    image
  • Olesia, weź, nie wymiękaj, bo tracę wiarę w Ciebie.

    Ty nie zniesiesz? To kto ma podołać?!
    image
    Młoda, przypominam, że to nie ring. :P
  • No to może inaczej...

    Najsłodsza na świecie Olesiu! Wzorze cnót i wszystkiego co piękne! Jesteś dla mnie ostatnim wsparciem w tym wątku i szczerze wierzę, całym moich kochającym Cię sercem, że będziesz ostatnią osobą, która opuści ten przecudny wątek założony przez naszą wspaniała ProMamę!

    i jeszcze

    :x :x :x
  • a teraz
    <blebleble>


    idę gdzie indziej, narzekać.
  • łomatko
    kawa, gorzka kawa, ocean gorzkiej mocnej kawy po tych słodkościach :P

    Ja wiem, ze Ty na odwyku od cukru i innego zua, ale ja nie wiem, czy to bezpieczna forma i czy cukier nie przenika 
    :D
  • Ja to chyba nawet coś mocniejszego muszę...  8-}
  • Moja koleżanka w smuteczkach jesiennych zwykła kupować pudełko ptasiego mleczka i spożywać je według wzorca pięterko-gorzka kawa-pięterko.

    Ten wątek jest jak pięterko.
  • Ten wątek jest jak conajmniej dwa pięterka a znając życie i to forum niedługo bedzie jak drapacz chmur.
  • Eeee, spoko, znając możliwości forowiczów - wąteczek prędzej czy później zdryfuje w innym, łatwiejszym do przełknięcia kierunku.
    A propos NPRu, to...



































    ;))
  • A propos jaglanki...





    :D :D :D
  • przepisy na lukrowanie pierdniczków

    Pięknie, na święta lukrowane pierdniczki. Możesz dać przepis?
    :-*
  • Na pierdniczki oczywiście, nie na lukier
  • Mniemam, że to to samo. Cóż, nuuuuda. ;)
  • Może przetrenowanie? Albo inny przesyt :D
  • Stoooppp! Nie róbcie mi tego, PLS!!! Zabraniam wyciągania wątków pierdniczkowych do połowy listopada conajmniej! Robotę mam nie skończoną, a na hasło "pierniczki" wstępuje we mnie bestia kuchenna...
  • Pierdniczki z mąki żytniej spoko, ale co zamiast mniodku, deroga redakcjo? 
  • edytowano październik 2013
    Nie , nie wyciągam. Myślałam, że pireniczki to co innego niż pierdniczki jakaś głośniejsza ich odmiana. Pogoń bestię. ;)
  • Podoba mi się i to bardzo, dlatego tak naciskałam na przepis. Myślalam, że się czegoś nauczę. i zawiodłam się. Lukier, perniczki, to dla mnie czarna magia, jeść mogę, zrobić nie. To się nie znam. Nazwa - neologizm wskazuje właśnie na lepsze trawienne skutki jedzenia. . 
    A tak w ogóle, naprawdę lubię Cię, @lila. Lubię bez względu na użytą przez Ciebie nazwę. Lubię i nie przestanę, nawet jak mnie wezwiesz na ring. O!
  • Mamobabciu, pierniczki to łatwizna! Tylko wycinanie jest nieco pracochłonne :)
    (nigdy nie robię trudnych rzeczy, bom leniwiec)
  • ale czy miut jest bez lukru? tfu, znaczy cukru?
  • Stoooppp! Nie róbcie mi tego, PLS!!! Zabraniam wyciągania wątków pierdniczkowych do połowy listopada conajmniej! Robotę mam nie skończoną, a na hasło "pierniczki" wstępuje we mnie bestia kuchenna...

    Do połowy listopada???? Przecież na początku listopada trza ciasto zagnieść!
  • Przesądy! Wystarczy w Adwencie :D
  • Łomatko,niedługo Święta!!!!!!!!!
    I poród...
    Podziękowali 1Wela
  • łomatko
    kawa, gorzka kawa, ocean gorzkiej mocnej kawy po tych słodkościach :P

    Ja wiem, ze Ty na odwyku od cukru i innego zua, ale ja nie wiem, czy to bezpieczna forma i czy cukier nie przenika 
    :D
    Spoko @Kociara,chociaż tak se dosłodzę
  • uściski dla słodkich mam, które są jak plaster miodu, mi czasem ciężko ująć w słowa co czuje, ale sa takie osóbki które umią pocieszyć, współczuć i motywują do działania,  mają otwarte serce i czuje się te ciepełko:)))))  :x
  • Jam leniwa, ale pracować mogę, jeśli wiem, że wygram. na froncie kulinarnym nie mam pewności siebie. W jedzeniu tylko.
  • edytowano październik 2013
    wątek jest absolutnie bez sensu
    i tak wiadomo, że na stałe najsłodsza jestem ja,niezależnie od obowiązujących tryndów, co prawda żadna moja w tym zasługa, ale jak sie postaram to nawet lukier przebiję   :-* dosłownie
  • Słodka jesteś, @Roseo, nawet bardziej słodka niż inni, ale ....... jest słodsza od ciebie (wpisz właściwą osobę w miejsce kropek).
  • wątek jest absolutnie bez sensu
    i tak wiadomo, że na stałe najsłodsza jestem ja,niezależnie od obowiązujących tryndów, co prawda żadna moja w tym zasługa, ale jak sie postaram to nawet lukier przebiję   :-* dosłownie
    Ja tez jestem bardzo slodka,no,może trochemniej od Ciebie,ale za to mnie jest więcej.

    :-*
  • dobra, dobra, tak sobie pożartowałam
    :-*

    i spadam robić nie lukier co prawda, ale knedle  :P ze śliwkami :P i masełkiem z bułką tartą :P
    jednym słowem zuo
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.