Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Lukier - czyli chwalimy, uwielbiamy i zachwycamy się innymi :)

124

Komentarz

  • Nooo,zuoooo!
    Jak ostatnio pytałam lekarkę o pierogi z truskawkami,spojrzała na mnie,jak na gooooopią
  • edytowano październik 2013
    ja pierdziu...


    hehehe...przypomniał mi się stary dowcip...

    Hrabia mówi do hrabiny
    - azaliż mogę dziś nawiedzić Twą sypialnię pani???
    - możesz panie a zaliż !!!

    :D

    Dzięki za lukierek...no nie dziwię si że jestem lubiany bo tak już mam...wesoły człowiek ze mnie...gdzie nie zajdę to się ze mnie śmieją!!!


    Też Was wszystkich lubię...no może poza...albo nie pandy też są fajne...
    :P
  • chce sie zyc..tylko po co 



  • Też Was wszystkich lubię...no może poza...albo nie pandy też są fajne...
    :P

    =))


    no właśnie za to Cię lubimy
  • no nie dziwię si że jestem lubiany bo tak już mam...wesoły człowiek ze mnie...gdzie nie zajdę to się ze mnie śmieją!!!


    Daj nam Waćpan szansę w realu Cię poznać i przekonać się osobiście!
    Na AMR zapraszamy!



  • Też Was wszystkich lubię...no może poza...albo nie pandy też są fajne...
    :P

    =))


    no właśnie za to Cię lubimy
    i za...


















































    "ja pierdziu..."

    =))
  • Tak, za ten rzetelny ogląd i ocenę rzeczywistości.
  • i za uroczy sposób "  fochania się"
  • @argento - też używam tego pięknego słowa z Twojego kawału, a mój Brat na to niezmiennie: a nie zaliżę! ;)
  • Tych też używam. W ogóle polszczyzna sprawia mi mnóstwo radości :D

    a tak w ogóle, to my się też chyba niedługo spotkamy, co? ;)
    Wiele na to wskazuje 8->
  • edytowano październik 2013
    "W ogóle polszczyzna sprawia mi mnóstwo radości :D"
    Ty to Katia swoja jesteś... że ci tak posłodzę :D

    No i cytowanie mi nie wyszło, uch
  • Gdy rano wstaję, patrzę na mojego słodkiego mężusia, całuję dzieciątka i w podskokach biegnę robić im śniadanko... Otwieram komputerek, patrzę co u rusałeczki, ona zawsze taka miła, ciepła, a jej dziewczynki w takich pięknych kołnierzykach... I tu się pojawia smuteczek, czy ja kiedyś taka będe? Albo taka, Pro, jej ciasteczka, fantazja i zapał... Dziewczyny, po prostu I love you :).
    @Anka - you've made my day!

    Leżę i buczę.
    =))
  • Wstał nowy dzionek. Za oknem pada deszczyk i jest zimniutko i szarutko. Mężuś mój słodki poszedł do pracy a my urządzamy sobie maleńkie sprzątanko po wstawanku i śniadanku. Dzieciąteczka bawią się grzecznie w swoim pokoiku i czasami się delikatnie kłócą. Ja otwarłam komputerek żeby dowiedzieć się jakie radosne informacyjki przyniósł dzisiejszy poranek i siedzę nad kubeczkiem kawki z mleczkiem. Ogólnie jest wesolutko a wy tacy wspaniali że kocham Was wszystkich.
  • edytowano październik 2013
    Odrobinko, pogódka jak u nas, szczęście porankowe też. Trzymaj się cieplutko.
  • No to ja biegnę robić pakowanko, wsiadam do autka i jadę poznawać kolejne cudowne dziewczynki i ich śliczne dzieciątka. Będziemy pić kawusię i plotkować, ależ będzie fajuśnie.


    Niech lukier będzie z Wami.
  • @Marcelina, cudownie:

    NIECH LUKIER BĘDZIE Z WAMI!

    Oplułam klawiaturę.
  • U mnie też rozkosznie - pada, jest chłodno i pachnąco ;;)  Jest szansa, że na AMR będzie podobnie :D
  • edytowano październik 2013

    :)=)) :)=):))
  • A ja napiszę że dzionek się skończył i że mimo to dalej jesteście miodzio.

  • kocham was misie pysie

    bardzo lubie  Ole od Pawla i fajnie,ze moge jej to napisac :)
  • "kocham was misie pysie"-śliczne!
    @ProMama,
    Twój wpis był pierwszy który przeczytałam na wielodzietnych,więc w pewnym sensie jestem z Wami troszkę dzięki Tobie i dlatego tez w jakiś sposób stałaś mi się bliska.

    Lubię wszystkich.
    :)
  • "kocham was misie pysie"-śliczne!
    @ProMama,
    Twój wpis był pierwszy który przeczytałam na wielodzietnych,więc w pewnym sensie jestem z Wami troszkę dzięki Tobie i dlatego tez w jakiś sposób stałaś mi się bliska.

    Lubię wszystkich.
    :)





    Moj ??????????? :)
  • Pro,dzwonię do Ciebie,kochana Ty moja i telefoniku nie odbierasz.
  • Yyyyy jest lekko z nim problem, ale zmienie to.

    Dzwonisz :)

  • "kocham was misie pysie"-śliczne!
    @ProMama,
    Twój wpis był pierwszy który przeczytałam na wielodzietnych,więc w pewnym sensie jestem z Wami troszkę dzięki Tobie i dlatego tez w jakiś sposób stałaś mi się bliska.

    Lubię wszystkich.
    :)





    Moj ??????????? :)
    Tak,Twój w wątku o cięciach cesarskich.
    :) :-*
  • A ja sobie dziś milusio porozmawiałam z jedną Forumeczką kochaną. I tak mi się tęskno zrobiło...
  • A tu wątas do niemerytorycznego słodzenia :) (z założenia obraża wszystkich cukrzyków)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.