Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

BADAPAK

17810121317

Komentarz

  •  u mnie najtańsza to tylko w   polo market  a  tak to żytnia kosztuje 5 zł
  • krzysztof12 żytnia taka tania? to chyba 100 ml .... :D
  • @Dorotak. a kiedy będziesz zamawiać?

    Bo się właśnie zorientowałam, że jednej pozycji nie zamówiłam. Miałam w koszyku i nie wiem czemu wypadła. Dopiero teraz jak wypakowuję paki z Badapaku to się kapnęłam, że nie ma.
  • @Agnieszka5, no w tym miesiącu na pewno nie. Myślałam, że mi się uda, ale figa... nasze auto znów nam pokazało, że jest ważniejszym wydatkiem...:(
  • Aaa - no to trudno - chyba na allegro w takim razie domówię - znalazłam całkiem korzystną ofertę na tę pozycję.
  • Bylam dziś u nich i chcą wycofać sie z akcji rabatowej twierdząc, że mało osób z wielodzietnych kupuje. Trudno mi było z panam dyskutować, bo tak naprawdę nie wiem jakie są realia. Jak Was policzyć?


    O...

    Może NIECH PODZIĘKUJE TU KAŻDY KTO CHOĆ RAZ ROBIŁ U NICH ZAKUPY. :-)

    A, dziś jeden towar reklamowałam. No, przy tym ja zawaliłam terminy, ale szef zachował się z klasą i dostaliśmy figi i sok żurawinowy. :-)
  • Nie bardzo rozumiem - przecież akcja była ograniczona do konkretnej ilości kodów, a więc klientów, tak?
  • @Inka tak, ale ta akcja była ograniczona w czasie, chyba na 3 m-ce. Myślę, że szef po prostu rozważał zamknięcie tematu albo przedłużenie jeśli stwierdzi, że mu się kalkuluje. Mam ochotę pogadać z nim o przedłużeniu, tylko muszę mieć konkret.
  • ja kupuję co miesiąc półtora regularnie od lipca zeszłego roku jak tylko Haku wykryła badapak
  • my co miesiąc
  • ja podobnie :)
  • To raz, poza tym robimy im reklamę polecając go wsród naszych zanjomych i rodziny
  • ja namówiłam 4 koleżanki i też od kilku miesięcy biorę ich zakupy na swoje konto
  • Kupuję co miesiąc od października.
  • Właśnie zajrzałam na ich stronę i nie wierzę... bestseller - jaglanka 42zł/10kg?!

    Jeszcze niedawno zamawiałam za 35zł chyba...
  • ja też
  • Ostatnio chyba mojemu M mówił, że nie ma już jakiegoś dostawcy. Może właśnie jaglankowego?
  • Tak patrzę i nie wierze, bo 2 dni temu byłam na ich stronie i wszystko było tańsze... mąki i ryże poszły też w górę, bardziej niż przed świętami :O
  • @Savia, a nie miał im się dostawca od orkiszowej mąki zmienić tylko?
  • edytowano luty 2014
    @Savia, mąki orkiszowej białej.
    Edit: może i innych produktów?
  • w zeszłym tyg zamawiałam 5 kg po 18 zł - jaglanki oczywiście
  • edytowano luty 2014
    uuuu weszłam na stronę i jaglanka skoczyła z 18 na 21,50 za 5 kg.
    A jeszcze koszty dostawy trzeba policzyć.... no to niedługo nie będzie się opłacać.

  • Czyli może jednak ci klienci są... aż za bardzo tę jaglankę kupują...


    jestem rozczarowana, bo jak nie dostanę jaglanki z badapaka, to nie ma skąd.
    @Agnieszka5, Wasz młyn nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej?
  • @Haku rób research gdzie się teraz opłaca kupować:-)
    widać za dużo jaglanki sprzedawali za bardzo chcą na niej zarobić teraz
  • To jest trochę bardziej skomplikowane z tą akcją rabatową.

    Oni nie liczą tylko zamówień z forum, ale też ile nowych osób im przybywa przez to.

    W każdym razie nawet jeśli będą chcieli się wycofać z tej formy współpracy (która trzeba przyznać była mega dla forumowiczów korzystna), to ja nie odkładam broni :D
  • Fakt, jaglanka skoczyła mocno. Dziś odebrałam towar, ale jeszcze po starych cenach.

    Ja to się zastanawiam czy to nie jest tak jak i z innymi produktami. Są miesiące kiedy są najtańsze i miesiące drogie. Tak jest np z cukrem, nie pamiętam kiedy, ale mój tata kupuje w konkretnych miesiącach, dla pszczół.
  • @Dorotak. - niestety ciągle nie.
  • Ja również nadal bedę zamawiać w badapaku chociaż ceny systematycznie rosną. Rewelacyjna jakość i fachowa obsluga, dla mnie są godni polecenia


    Dziś złożyłam zamówienie i cóż, znowu drożej.
    W grudniu kupowałam mąkę migdałową na ciastka, teraz kosztuje ponad 30 zeta za kg, dla mnie to dużo, mąki nie kupiłam bo to nie produkt pierwszej potrzeby.
  • @Savia - od lipca zeszłego roku co najmniej jaglanka była w jednej niższej cenie, skoczyła dosłownie na dniach
  • No jaglanka robi się trendiiiii dżezi kuuul  :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.