Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

BADAPAK

1679111217

Komentarz

  • miało być oczywiście "przyszła paka"
  • To już teraz wiem, dlaczego jaglanka podrożała  :D
  • i pewnie biała mąka orkiszowa podrożeje, bo dotychczasowy dostawca im się "skończył"  :-/
  • prawdę mówiąc już nie mogę się doczekać następnej paczki

    zamówię wszystkiego po ździebku, żeby wszystkiego spróbować

    chcę te wszystkie pachnące i świeże rzeczy mieć
  • Ja też już zbieram po groszu na kolejną paczkę:D

    I nawet mnie cieszy, że mi się kończą powoli zapasy, bo to mobilizuje do oszczędzania na kolejne zamówienie:D
  • do nas też dziś przyszła....nie będę pisać ile ważyła bo nie tylko dla nas była, od jakiegoś czasu zamawiamy w 3-4 rodziny.

    Pomidory suszone ...... miodzio
  • @Aneczka08, do czego dajesz takie pomidory nie zalane oliwą? Poza tym, że z oliwą i czosnkiem można pewnie z nich zrobić pastę do chleba, którą ostatnio pochłaniałam łyżkami... bez chleba:D
  • możesz tez sama zalać oliwą i wtedy nie płacisz dodatkowo za słoik ;)
  • edytowano luty 2014
    @Aneczka08 u nas, na miesiąc jedzenia i troszkę na zapas, ostatnie zakupy ważyły 54 kg  :D dwie taaakie paki   ;))
  • my co miesiąc przywozimy ok. 30. kg bez zapasu.
  • tzn pomidory zamówiłam pierwszy raz ale koleżanka która zamaiwła wcześniej robi tak (bo podobno zalewanie oliwą się nie sprawdziło) - zalewa wrzątkiem na 10 minut, i potem polewa oliwą już przez spożyciem. Ja na razie zjadłam 3 na sucho i pyszne były.
  • u mnie były 4 taaakie paki:-) aż kurier wziął pomocnika - ale jak pisałam od kilku miesięcy zamawiamy we 3-4 rodziny
  • zakupiłam jeszcze złote siemię lniane, sezam, migdały
    jakieś pomysły, zwłaszcza na to siemię i sezam macie?
  • edytowano luty 2014
    sezam i siemię podprażone na patelni dorzucam tu i ówdzie, migdałami prażonymi posypuje buraki pieczone, z migdałów robię też mleczko  :) każde z nich dosypuje do ciasta na chleb, ot, gdzie fantazja poniesie :)
  • Siemię zmielić zrobić gęsty klej i dodawać zamiast jajka jako lepiszcze.
    Ostatnio dodałam trzy łyżki zmielonego suchego siemienia do pół kg mięsa na kotlety mielone które miały być na chleb. Świetnie się kroiły  w cienkie plasterki.
  • Pasta z prazonego sezamu. Po trzykroć mniam!
  • @MartynaN jak robisz tę pastę?
  • To przepis z forum,tylko uproszczony. Sezam doprowadza się na suchej patelni do koloru złotego, po wystygnieciu blenduje się z olejem rzepakowym i oliwą. Ktoś lał lniany,ale nie przypadł mi on do gustu. Ja milę tylko częściowo, bo lubię jak
  • AleksandraB, a w czym ty mielesz to siemię? Pytam, bo zakleiłam kompletnie młynek elektryczny do kawy, gdy próbowałam zmielić słonecznik chyba...ale to dawno temu było. Od tego czasu, jeśli używam słonecznika, to w całości (jasne, że bez pestek)  :D

    Forum działa. Mam ochotę na Badapak.
    Tylko, żebyśmy zjedli, a nie przeterminowali 
    :-/
  • Oświećcie mnie doświadczone gospodynie.  *-:)
    Czy w tym Badapaku można kupować w mniejszych ilościach niż 5-10 kg?

    Nam takie duże ilości są niepotrzebne i strach, że się zestarzeją.
  • A jak to znaleźć na ich stronie? Bo widzę tylko te oferty 5 lub 10 kilo?
  • Kiedy wejdziesz w jakiś konkretny produkt, powinnaś z boku po prawej stronie mieć wyświetlone różne pojemności :)
  • Ale robicie smaku... ojoj... myślę teraz o tych pomidorach i o tej paście z sezamu...
    :D
  • zdecydowaną większośc produktów można kupić w opakowaniach po 1 kg niektóre nawet po 0,5
  • a nawet 0,2 - niektóre suszone i przyprawy :D
  • Dzięki. Pewnie zamówię. Ale w ogóle musim zrobić z małżem dialog na temat finansów  :-B\.
  • @AgaMaria, ja też planuję, więc lepiej wspomnieć , że my z orga, przyciągniętę przez reklamę. To może rozkręci akcję rabatową.
  • @AgaMaria Siemie lniane i sezam mielę w młynku do kawy Bosch. A nasiona słonecznika przepuszczam przez maszynkę do mięsa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.