Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

BADAPAK

2456717

Komentarz






  • Za dużo jaglanki jadasz, to,pewne =))
    To możlivve, ostatnio kupuję na przemian vv dvvu miejscach, bo mi głupio, że tak dużo ;))
    :DDDDDDDD Dobre!
  • ostatnio robiłam zamówienie na miesiąc dla nas - 37kg kaszy :D

    Olej lniany dla mnie ok - w małych paczkach i aromatyczny. Świetnie pakują, każdą szklaną butelkę owijając w folię bąbelkową> Też myślałam o rabaciku.
    Kiedy czegoś nie mają w ilościach, które są Wam potrzebne - jak ostatnio była opcja tylko 12 szt oleju - napisałam do nich na fb funpage'u i dołożyli opcję na sztuki - specjalnie dla mnie :D
    Na fb odpowiadają na wszelkie pytania.
    Jak się poprosi - np jak ostatnio były prośby o olej kokosowy - to wprowadzili do oferty. Ziarna orkiszu zapewne też wprowadzą :)

    Kupuję u nich od kilku miesięcy ciągiem i nigdy nie dostałam nic starego.
    Przyprawy to dla mnie odkrycie :) A teraz mają grzyby i mieszkanki kompotowe na zimę :)
    I melisę mają po 6zł ;)
     
  • Rodzynki bez siary są.
  • Robiłam w ubiegłym tygodniu tam zakupy. Za jakiś miesiąc powtórka, więc na rabaty także chętna jestem  :D Płaciłam 17 zł za przesyłkę za pobraniem, za 15 kg kasz.




    Matkooooo
    Tyle kaszy jecie?? >-)
    No nieprecyzyjnie się wyraziłam  :D Kupiłam jaglankę, gryczane obie, ryż, soczewice, płatki owsiane. Kasze, ryż i płatki mielę też i używam jako mąkę, więc te 15 kg to mało  ;) trochę (albo dużo więcej niż trochę) warzyw dokupię i mamy jedzonko na miesiąc  :P
  • @Haku
    @postpalatum
    @Marcelina

    jeśli chcecie i zezwalacie - napiszcie do mnie na pw dane, na które było robione zamówienie, abym mogła przedstawić szeroką listę zamawiających od nas :)

  • A olej lniany nie powinien byc transportowany w niskiej temperaturze? Mnie w sklepie ze zdrowa zywnością pakowali na czas transportu do domu w styropian.
  • Powinien być cały czas w niskiej temperaturze. Kupowałam z tego powodu w aptece i przewoziłam do domu w reklamówce termo, takiej jak lody i mrożonki.
  • Podzielę się tu z Wami pewnym odkryciem.
    Młyna mianowicie. Jest w Makowie Maz. gość, co ma młyn i sprzedaje pakiet 27 kg dowolnej mąki (żyto, pszenica, typ sobie ustalacie) za 84,50. Jest to cena z przesyłką.
    Klimacik o tyle zabawny w tym wszystkim, że zamówienie się robi telefonicznie i w drżeniu serca notuje się nr konta ze słuchu. Mi się udało więc jak coś mogę się podzielić, gdyby ktoś zamawiał i miał lęki ;)
    a tu dane:

    MŁYN ELEKTRYCZNY JERZY STEFAŃSKI

    06-200 Maków Mazowiecki, ul. Armii Krajowej 12
    Województwo mazowieckie
    branża: Mąka, wyroby zbożowe
    image(29) 717 14 28
    Kiedyś kupowałam w Bogutyn Młynie, ale oni drodzy jak pieron. Wcześniej moja koleżanka tam kupowała i odkupowałam od niej trochę mąki, ostatnio popełniłam zamówienie samodzielnie. Życia nigdy w niej nie zastałam.
  • Ej... To bardzo ciekawa propozycja! :D
  • ano bardzo bardzo
    pakuje zgrabnie w worki po 3 kg
  • No... @Dorotak - zastanów się. :D
  • ale to jeden rodzaj można kupić w tym pakiecie czy np kilka rodzajów mąki?
  • @Predikata, a jaki koszt przesyłki tych 27 kg mąki? 
  • http://www.badapak.pl/inne/przekaski ;

    o ta własnie kategoria najbardziej mi się w Badapak podoba ;) (przekąski)

  • @Predikata, a czy orkisz ten pan też ma?
  • edytowano październik 2013
    @MonikaN, za całość płacisz 84,50. To już z przesyłką jest.
    @Aniuszka, nie pytałam o orkisz, albowiem założyłam, że jeżeli jest to na pewno drogi pierońsko. Mnie głównie żyto interesuje.
    @Bea u mnie się żytniej taniej niż po 3-3,50 zł/kg nie kupi więc dla mnie to super oferta jest.edit; tyle że u mnie w miasteczku marketów nie ma, a jeździć do Warszawy po samą mąkę to mi się nie chce
  • w marketach kg. żytniej 720-2000 przeciętnie 1,70-2,50 zł. Na miejscu.
    Nie żebym zniechęcała ale ten młyn to drogi jest.
    w którym markecie masz typ 2000 po 2,50? (chętnie sprawdzę :D )
    najtańszą do tej pory namierzyłam w tesco po 2,89
  • Podzielę się tu z Wami pewnym odkryciem.
    Młyna mianowicie. Jest w Makowie Maz. gość, co ma młyn i sprzedaje pakiet 27 kg dowolnej mąki (żyto, pszenica, typ sobie ustalacie) za 84,50. Jest to cena z przesyłką.
    Klimacik o tyle zabawny w tym wszystkim, że zamówienie się robi telefonicznie i w drżeniu serca notuje się nr konta ze słuchu. Mi się udało więc jak coś mogę się podzielić, gdyby ktoś zamawiał i miał lęki ;)
    a tu dane:

    MŁYN ELEKTRYCZNY JERZY STEFAŃSKI

    06-200 Maków Mazowiecki, ul. Armii Krajowej 12
    Województwo mazowieckie
    branża: Mąka, wyroby zbożowe
    image(29) 717 14 28
    Kiedyś kupowałam w Bogutyn Młynie, ale oni drodzy jak pieron. Wcześniej moja koleżanka tam kupowała i odkupowałam od niej trochę mąki, ostatnio popełniłam zamówienie samodzielnie. Życia nigdy w niej nie zastałam.
    Wychodzi 3,13 za kilogram. Konkurencyjnie to to nie jest, chyba że się weźmie 27 kg orkiszowej ;-)
  • w marketach kg. żytniej 720-2000 przeciętnie 1,70-2,50 zł. Na miejscu.
    Nie żebym zniechęcała ale ten młyn to drogi jest.
    w którym markecie masz typ 2000 po 2,50? (chętnie sprawdzę :D )
    najtańszą do tej pory namierzyłam w tesco po 2,89
    w Auchan po 2,88
    http://www.auchandirect.pl/sklep/artykuly/1157_1199_1399/97900028/Spozywcze/Produkty-sypkie-makarony/Maka/Maka-Zytnia-Pelnoziarnista-.-1-kg
  • @Aniuszka- ja kupowałam u nich olej kokosowy, dostałam w styropianie osobno zapakowany. Kupowałam jaglankę, soczewicę, ryż brązowy, słonecznik i parę jeszcze innych rzeczy i wszystko dobre i świeże. 
  • @Anulcia

    Jeśli chcesz wziąć udział w akcji "gramy o zniżkę" ;)  - podaj mi swoje dane na pw.
    Szczegóły kilka postów wcześniej.
  • chabrowa, a jeśli ktoś jeszcze u nich nie kupował, a ma zamiar, to może się w akcję walki włączyć ? :D
  • chabrowa, a jeśli ktoś jeszcze u nich nie kupował, a ma zamiar, to może się w akcję walki włączyć ? :D
    Podpisuję się pod pytaniem:P
  • Tzn. ja i tak zaznaczę, ze jest grono, które pod wpływem reklamy na forum planuje zakupy, ale co do danych, to chodzi o te osoby, które zakupy zrobiły chociaż raz, żeby pokazać informacje, które oni będą sobie mogli potwierdzić gdzieś tam w zamówieniach. Żeby jakoś potwierdzić nasze zapewnienia o popularności sklepu na forum :)
  • Ja też kupowałam w Badapaku, właśnie czekam na drugie zamówienie, jestem bardzo zadowolona. Tylko na maila mi nie odpowiedzieli:-(

    @chabrowa podaję dane na priv

  • @kateri

    jak mi nie odpowiedzą, to będę telefonicznie robić "naciski" :P
  • Po co to ja tu wlazłam i to po poście Daniela... teraz nic tylko złożę zamówienie, a do tego jeszcze naciągnę męża na termomix i potem będę dosalać łzami...

    @Haku jak z tym olejem? Przesyłają w styropianie?
  • @Winda - ja pisałam wyżej o oleju kokosowym, że w styropianie, a jak z lnianym to nie wiem, bo nie zamawiałam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.