Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

BADAPAK

1356717

Komentarz

  • To ja nasz słynny młyn tu zareklamuję, bo się wreszcie strony dorobili:


    http://www.mlynpruszcz.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
  • Nie - w styropianie nie było, ale ja zamawiałam jak było 3 stopnie na dworze - może dlatego ;)
  • Tzn. ja i tak zaznaczę, ze jest grono, które pod wpływem reklamy na forum planuje zakupy, ale co do danych, to chodzi o te osoby, które zakupy zrobiły chociaż raz, żeby pokazać informacje, które oni będą sobie mogli potwierdzić gdzieś tam w zamówieniach. Żeby jakoś potwierdzić nasze zapewnienia o popularności sklepu na forum :)
    Jeśli podchodzą do sprawy poważnie, to już dawno wiedzą że jest takie forum i na nim się pisze o ich firmie, i że z forum jest dużo linków przekierowanych na ich stronę.
  • Korzystałam i będę korzystać wysyłam priw z danymi
  • @Jadwiga, @Agnieszk5 dzięki za namiary. Dla mnie ten Stefański był odkryciem, bo znałam tylko Bogutyn (cenowa masakra) i Młyny Wodne (też nietani). W następnym rzucie zakupowym będę testować te Wasze.
  • edytowano październik 2013
    @Chabrowa
    wysyłam priw, napisz proszę czy otrzymałaś dane,
     ostatnio zrobiłam naprawdę spore zamówienie
  • @uJa

    oni może i mogą wiedzieć, ale przecież sami z siebie do nas nie napiszą :)

    Chodzi o to, żeby im pokazać fakty i trochę ponegocjować :P
  • edytowano październik 2013
    zależy ile  kg - do 20 chyba 12 zł potem 24, powyżej 400 zł graits
    W Bad-Paku tylko wtedy gdy kupujesz w detalu, a nie opcje hurtowe.
  • @Savia

    a Ty też z Badabaku?
  • @Savia

    a Ty też z Badabaku?
    Tak. Mam za rogiem ;)

    Kupuję i mąż jedzie po gotową pakę.
    Jestem BARDZO zadowolona z jakości i cen. :-)
  • zależy ile  kg - do 20 chyba 12 zł potem 24, powyżej 400 zł graits
    W Bad-Paku tylko wtedy gdy kupujesz w detalu, a nie opcje hurtowe.
    Co to znaczy opcje hurtowe? Czyli nie mogę zamówić 20kg jaglanki, 20 gryczanej, 20 płatków owsianych i innych takich za sumę 400zł? Się chciałyśmy z Olesią złożyć...
  • Ja kupowałam już dwukrotnie i jest ok.
    Zakupy były zainspirowane przez Haku .
  • Ten młyn w Pruszczu ma rzeczywiście atrakcyjne ceny. Tylko czy oni mają opcję zamawiania przez Internet? Na stronie nie ma takiej informacji, jest tylko, że zakupy tylko gotówką, tak jakby byli nastawieni tylko na sprzedaż stacjonarną. 
    Mnie najbardziej interesuje orkisz i żyto, pełne ziarno, bo mam młynek do zboża w domu. Ktoś może kupuje i mógłny dobre żródło polecić?
  • zależy ile  kg - do 20 chyba 12 zł potem 24, powyżej 400 zł graits
    W Bad-Paku tylko wtedy gdy kupujesz w detalu, a nie opcje hurtowe.
    Co to znaczy opcje hurtowe? Czyli nie mogę zamówić 20kg jaglanki, 20 gryczanej, 20 płatków owsianych i innych takich za sumę 400zł? Się chciałyśmy z Olesią złożyć...
    wejdź w regulamin:


    Darmowa wysyłka już od 400zł


    Koszt przesyłki kurierskiej dla zamówień, które zawierają produkty detaliczne za kwotę przynajmniej 400zł brutto wynosi 0zł. Produkty detaliczne to warianty do 1kg dla produktów na wagę lub 1 szt w przypadku produktów sprzedawanych na sztuki.



    czyli jednym słowem najmniejsze opakowania.


  • Ten młyn w Pruszczu ma rzeczywiście atrakcyjne ceny. Tylko czy oni mają opcję zamawiania przez Internet? Na stronie nie ma takiej informacji, jest tylko, że zakupy tylko gotówką, tak jakby byli nastawieni tylko na sprzedaż stacjonarną. 
    Mnie najbardziej interesuje orkisz i żyto, pełne ziarno, bo mam młynek do zboża w domu. Ktoś może kupuje i mógłny dobre żródło polecić?
    Aniuszka - no niestety na razie opcji wysyłkowej jako takiej nie ma - ale myślę: podzwonić, pomeilować - to się może stworzy, jak zobaczą, że jest duże zainteresowanie.

    Na razie Pani mówiła mi, że jak ktoś chce wysyłkowo to musi sobie kuriera sam nagrać i u niego przedpłatę zrobić.

    Ja u nich właśnie ziarno orkiszowe kupuję - jak dotąd taniej nie znalazłam - i sama mielę, bo też mam młynek.
  • Ja kupowałam duże ilości i powyżej 400 zł nie było dostawy gratis.
  • Również potwierdzam, że nie było dostawy gratis pomimo przekroczenia 400 zł zamówienia. Za mało nabrałam produktów hurtowych.
  • eee... to kicha wtedy z tą przesyłką gratis...
  • Jak się duuużo kupi i jeszcze na dwie osoby to koszt przesyłki nie jest duży. I tak się opłaca.
  • edytowano październik 2013
    Właśnie robię zakupy w Badapak i może ktoś się orientuje, czy siemię lniane złote jest odmianą bogatą w kwasy omega 3? Wiem, że obecnie dominują odmiany praktycznie pozbawione tych kwasów.
    http://www.badapak.pl/siemie-lniane-zlote
    @Ania D. może Ty wiesz?
  • W tym momencie mam ok. 25 osób, które zrobiły u nich minimum raz zakupy  - :) nooo to już coś jest :)

    Poczekam jeszcze dziś i prawdopodobnie jutro będę do nich pisać.
  • @Jadwiga - powyżej masz odpowiedź - do Aniuszki pisałam.

  • Poczekam jeszcze dziś i prawdopodobnie jutro będę do nich pisać.
    Super, bo na poniedziałek planuję zakupy. :-)
  • @Agnieszka5 a mozesz mi jeszcze raz zalinkować ten Twój sklep eko?
  • edytowano październik 2013
    @Agnieszka5 nie ten... ten był kilka postów wcześniej.

    Pytam o sklep gdzie oleje kupujesz i takie tam. Złotocośtam. :-)

    edit: już mam.
  • O i ja do zakupów w badapaku się przymierzam :)
  • I wiadomo coś w ewentualnych rabatach?  ;) do zakupów się przymierzam, bo jaglanka się kończy  :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.