Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

BADAPAK

1235717

Komentarz

  • Czekać czy kupować  ;))
    Koszyk pełny  czeka, w spiżarni puste półki czekają 8->
  • Kupić, a potem...

     

     

    Drugi raz kupić. ;)



  • Czy ktoś może mi polecić tani sklep internetowy z eko-żywnością typu ciemne makarony, cukry 

  • Ostrzegam, że zrobiłam zakupy w badapaku i w związku z tym może brakować teraz w ofercie sklepu jaglanki i innych dużych opakowań produktów  :)
  • czekam w tej chwili na moją pierwszą paczkę z badapaku [-O<

    czekając - kompletuję kolejne zamówienie, albowiem okazało się, że o kilku rzeczach zapomniałam  :\">
  • Gdy na profilu Badapaku na FC jest odpowiednia, okrągła liczba lajków, to tam też publikują kod rabatowy o wartości 12 zł - czyli tyle ile kosztuje przesyłka do 35kg. Nie wiem tylko do jakiej okrągłej liczby aktualnie czekamy i ile lajków brakuje.
  • Jak było 500, napisali, że co 500.
  • kod jest ważny przy zamówieniu od 100zł w górę
  • Jeszcze 51 potrzeba.
  • https://www.facebook.com/BadaPakpl?fref=ts

    wszyscy i jeszcze możesz podać kod znajomym żeby też zamówlili - w formie obrazka go udostępniają
  • a do mnie przyszła paka z badapaka :D

    wstępnie rozpakowałam - napawam się teraz - i rozmyślam, jak to sensownie przepakować

    i co ugotować
    :P
  • Cieciorkę to zwyczajnie namoczyć na noc, ugotować w osolonej wodzie i schrupać jako przekąskę.
  • a w tej dużej butli to co jest?
  • edytowano listopad 2013
    Ostatnio ciągle robię krem z jaglanki do przekładania ciast. Jest super, pyszny, różnicy nie czuć, a jaka zdrowa taka masa  8-} można jeść bez wyrzutów sumienia jeszcze jeden i kolejny kawałek ciasta  :))
  • Ostatnio ciągle robię krem z jaglanki do przekładania ciast. Jest super, pyszny, różnicy nie czuć, a jaka zdrowa taka masa  8-} można jeść bez wyrzutów sumienia jeszcze jeden i kolejny kawałek ciasta  :))
    A jakiś przepis na ten krem???
  • Z przepisu na jedno z ciast AniD. W garnku prażę chwilę szklankę jaglanki. W drugim garnku zagotowuję 3 szklanki mleka. Do wrzącego mleka wsypuję jaglankę i łyżkę manny. Gotuję ok. 30-35 min., na najmniejszym ogniu bez mieszania. Powinna się rozgotować, ale nie przypalić  ;) Wrzącą kaszę przekładam do malaksera z nożem obrotowym i miksuję na idealnie gładką masę. Jak przestygnie dodaję do smaku 3-4 łyżki miodu i 1/3 szklanki oleju. Ponownie miksuję. 
    Można  wykorzystać ten krem jako bazę do innych smaków; dodać kakao, roztopioną w kąpieli wodnej gorzką czekoladę, zmielone orzechy, zmielony prażony sezam czy słonecznik, wiórki....
  • U mnie na bazarku jaglanka kosztuje 8 zł za kg. Sklepowa wychodzi podobnie. Przy zakupie 10 kg w Badapaku płacę za jaglankę 3,4 zł. Jak dla mnie duuuuża oszczędność. Te różnice cenowe zależne sa zapewne od rejonu Polski. 
  • Ja kaszę jaglaną kupuję u siebie na rynku hurtowym, po 2,80 za kilo
    Badapak ma 4,50 za kilo
    Bardzo dobry biznes mu siė kręci , tani jest ;)

    w mojej okolicy jaglana po 6zl. Taniej nie znalazłam. Tylko w Badapaku.
  • Ja też nie znalazłam taniej jaglanki niż 7 zł, nawet na naszym targu z worka tyle kosztuje

  • Daktyle u nas po 12zł, a w B. po 8,79 albo i taniej.
    Soczewica zielona 8, czerwona po 10zł. W B. odpowiednio 6,90 i 9,20 albo i taniej.
    Noooo, wolę badapak.

  • Ja sobie troche porównuje ceny i np. mam w Tarczynie jeden tani sklep, gdzie do tego sa te różne produkty (kasze, w tym gryczana niepalona, mąka orkiszowa, jaglanka itp.) i jest troszke taniej na niektóre produkty lub w zblizonej cenie, ale pracuje on w takich godzinach, ze ja zakupy moge tam robic tylko w sobote , wtedy kiedy jest targ i czasem ciezko mi sie tam wybrac. Kupuje tam tez jajka dwa razy wieksze niz normalnie sprzedawane :)) Ja mam tylko problem , gdzie to wszystko przechowywac, dopóki mi mąż nie przebuduje domu na taki z normalna kuchnia i spiżarnia.

  • u mnie jaglanak na targu po 4 zł więc nie źle ale nie mam samochodu to wolę zamówić więcej z badapaku  i wyjdzie trochę taniej :)
  • @Malgorzata, a to chińska jaglanka? ;)
  • Oklamalam Was - nie tam kupilam tą kasze niepalona - chyba jednak na targu od pani z workiem takowej (ma i jaglanke oczywiscie). Tam kupilam make gryczana :)) Specjalnie dzis podjechalam sprawdzic. A cene za jaglanke maja 4,60 mniej wiecej za 1 kg, standardowo w paczuszkach 400 g. Make orkiszowa ma za 7 chyba 70 - czyli cena porownywalna z Badapakiem, wszedzie indziej widzalam powyzej 8 zl.
  • jakby kogoś interesowało - w badapaku łykendowa promocja




    (16-17.11.2013)

    PRZECENIONE PRODUKTY:


    SOCZEWICA CZERWONA 1kg  9,2zł    6,5 zł


    SŁONECZNIK ŁUSKANY 1kg   7,4zł    6zł


    ORZCHY LASKOWE ŁUSKANE 1kg   29,89zł    26,8zł


    KANTALUPA SUSZONA 1kg  24zł    20,5zł

  • kantalupa? co to???
  •  Make orkiszowa ma za 7 chyba 70 - czyli cena porownywalna z Badapakiem, wszedzie indziej widzalam powyzej 8 zl.
    Mnie tam w badapaku orkisz wychodzi po 5,80zł.
  • @Malgorzata, a to chińska jaglanka? ;)



    Jak kupię , to porównam z tym co mam w domu
    Specjalnie dla Ciebie to zrobię
    I Ci napiszę :P
    Nie kupuje w badapaku, tylko lokalnie, ale przebitke cenowa masz taka, ze mi sie skojarzylo. :P
  • edytowano listopad 2013
    @Malgorzata, no nic tylko zrób konkurencje badapakowi i zaopatruj forum. Dasz dziewczynom 5 % znizki od cen badapakowych, od czasu do czasu wysylka gratis albo powyzej czterech stow w detalu i zbyt masz murowany, wdziecznosc ludu oraz dochod regularny boc artykul pierwszej potrzeby jest... :) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.