Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

BADAPAK

145791017

Komentarz

  • Zastanawiam się nad urobieniem pani na bazarze. Może 10 kg jaglanki sprzeda taniej? :>
  • i wołki w ryżu!
  • Serio? O jaglance sodowej? To widać przeoczyłam :-??
  • Wiesz, dla mnie nie jest to wielka strata od strony finansowej, ale zawsze wygodniej mieć nieco zapasu. Dla królika kupuję trociny w 500-litrowych paczkach :D
  • Mój jest domowy, nie będzie zeżarty :D

    No, przynajmniej nie przez lisa ;))
  • Mój (moja) jest łagodnej natury, ale jej poprzednik pewnie poradziłby sobie z lisem :D
  • na fejsie badapakowym są kody rabatowe na 5, 10 i 15 zł

    właśnie zrobiłam zakupy z rabatem 15 zeta
  • Hej Alergicy! np. @Haku macie może pewność czy te produkty są zabrudzone glutenem czy nie? Bo mnie już eliminowanie kolejnych produktów z diety dziecka dobija i szukam innych winowajców...
  • Zrobiłam właśnie swoje pierwsze zakupy u nich - ok. 40 kg. ok.400zł. Kasze, mąki, fasole, itp. Syn się nie mógł doczekać migdałów - więc na razie tylko je otworzyliśmy i jakoś nie powaliły nas na kolana. Może reszta będzie bardziej ok.

    Ps.Oczywiście wcześniej nie słyszałam o badapaku - więc org jest rzeczywiście często silnym reklamodawcą!

  • migdały jak migdały

    a co miało powalić?
    :-B
  • migdały jak migdały 



    z wyglądu tak - tak jak piszesz, ale smak, zapach - czasem bywa lepszy/gorszy

    no i bywają niektóre b. twarde, że "zęby można połamać"

  • ale rozumiem, że te nie były złe?

    znaczy były normalne?
  • ale rozumiem, że te nie były złe?

    znaczy były normalne?

    Tak, zgadza się :) Pewnie oczekiwania mi zbyt bardzo urosły...
  • Kupiłam ostatnio u nich olej lniany i muszę przyznać, że nie śmierdzi tak, jak kupiony w aptece oleofarmu. W smaku podobno też lepszy - to opinia dzieci i męża, ja nie odważyłam się spróbować  :D
    Rodzynki Jumbo są pyszne, duże, mięsiste. Przyprawy też polecam, dużo i tanio :)

  • Rodzynki Jumbo są pyszne, duże, mięsiste. Przyprawy też polecam, dużo i tanio :)
    Potwierdzam, rodzynki jumbo rewelka! A z przypraw mam cynamon o tak cudnym zapachu, jak żaden z tych, które do tej pory próbowałam. I przyprawę uniwersalną bez soli (suszone warzywa), która jest też naprawdę dobra:D
  • Rozpakowałam zakupy już do końca i tak: przyprawy - super, pachną bardzo intensywnie i wyglądają świeżo, rodzynki i inne owoce suszone - też ok.smaczne, kasza jaglana - ugotowana na kolację - dobra. Dzieci zachwycone sokiem jagodowym. No i wychodzi na to, że tylko te migdały nam nie podeszły - trochę za bardzo wysuszone.
  • Odnośnie Badapaku - zamówiłam u nich m.in. morele suszone naturalnie na słońcu,bo u nas to idzie w ilościach hurtowych, a cena bardzo przystępna. No i miały być niesiarkowane jak zapewniają na stronie Badapaku. Niestety zawierają siarkę :-(... Nie zauważyłam tego od razu, ale na opakowaniu ( przyszły w tekturowym pudełku 5 kg) jest napisane, że zawierają sulphur dioxide. Pisałam do Badapaku o sprostowanie tego,ale do tej pory milczą ,a błędnych info na stronie nie usunęli. Także przestrzegam jeśli dla kogoś to ma znaczenie....
  • Odnośnie Badapaku - zamówiłam u nich m.in. morele suszone naturalnie na słońcu,bo u nas to idzie w ilościach hurtowych, a cena bardzo przystępna. No i miały być niesiarkowane jak zapewniają na stronie Badapaku. Niestety zawierają siarkę :-(... Nie zauważyłam tego od razu, ale na opakowaniu ( przyszły w tekturowym pudełku 5 kg) jest napisane, że zawierają sulphur dioxide. Pisałam do Badapaku o sprostowanie tego,ale do tej pory milczą ,a błędnych info na stronie nie usunęli. Także przestrzegam jeśli dla kogoś to ma znaczenie....
    To teraz pytanie czy wszystkie owoce suszone są tak jak morele siarkowane?
    Sprawdźcie proszę, na waszych opakowaniach, bo chciałabym kupić, ale bez siary
  • Morele, tak smacznych suszonych w życiu nie jadłam! 
  • Ja też należę do tych bardzo zadowolonych :-)

    tylko dziś nic nie mogę skubnąć buuuuuuuuuuu
    a w szufladzie tyle dobroci buuuuuu
  • Co do smaku moreli zastrzeżenia nie mam, są znacznie lepsze niż mają np. w Młynie Bogutyń ( tam jakieś sfermentowane raz kupiłam). Chodzi mi raczej o rzetelność informacji, bo jak reklamują produkt, że jest bezsiarkowy a siarkę zawiera to moim zdaniem jest to nie w porządku.  Mam na stanie dziecko z alergią i dla mnie jest bardzo ważne to co je.
  • Miałem nieporozumienie, ale załatwili w końcu świetnie. Powiedziałem przez telefon, że ja na jego miejscu już bym jechał do mnie, no i następnego dnia rano była paczka. Nie wiem jak oni to załatwili z kurierem? A poczucie humoru, cóż, potwierdzam, chciał mi zwrócić kasę, skoro jestem niezadowolony, tyle, że ja zamówiłem przesyłkę pobraniową, ha,ha. Dziś, tzn. wczoraj upiekłem keks makowy, ale dobry.
  • edytowano grudzień 2013
    obsługa jest super... to pisałam ja która odpowiadałam za obsługę w dużej firmie przez 15 lat i która zawsze się czepia jakości obsługi. Do Badapaku (póki co;-) zastrzeżeń nie mam.

    zamówiłam kaszę orkiszową ale nie wiedziałam że wygląda ja manna (Nie było zdjęcia) Pan chciał mi zwrócić kasę, mimo, że dostałam to co zamówiłam:-)
  • edytowano grudzień 2013
    Jakiś czas temu zachwalałam tu zapach oleju lnianego i dziś stało się: odważyłam się spróbować smaku i byłam bardzo  mile zaskoczona - pyszny jest! Wynika z tego, że oleje poprzednich firm były nieświeże  :-? Rybą czy tranem nie śmierdzi, delikatny przyjemny zapach, smak również, aż dziś zamówiłam hurtem 12 butelek.
     No, za taką reklamę to powinnam mieć choć przesyłkę gratis  :D albo mnie powinni w dziele marketingu zatrudnić - wykształcenie mam odpowiednie :-)
  • AnkaAso, olej lniany szybko się utlenia, nie warto robić większych zapasów.
  • Datę ważności będą mieć co najmniej do końca marca. Liczę skromne zużycie - butelkę na tydzień, więc i tak zużyjemy szybciej. Co to jest 200 ml oleju na 6 osób  ;) Boje się kupować u mnie jakiś niesprawdzony, bo znowu zmarnuje się cała butelka, a tak hurtowo taniej i w najbliższym czasie nie będę robić zakupów w badapaku. Trzeba najpierw rozprawić się z zapasami  :D
  • Data ważności, to data ważności. Ten olej utlenia się najszybciej, w sumie to data powinna wynosić ok. 30 dni. 3 miesiąca to dobra data dla producenta i sprzedawcy. Chociaż faktycznie 200 ml to nie jest duże opakowanie.
  • Co do smaku moreli zastrzeżenia nie mam, są znacznie lepsze niż mają np. w Młynie Bogutyń ( tam jakieś sfermentowane raz kupiłam). Chodzi mi raczej o rzetelność informacji, bo jak reklamują produkt, że jest bezsiarkowy a siarkę zawiera to moim zdaniem jest to nie w porządku.  Mam na stanie dziecko z alergią i dla mnie jest bardzo ważne to co je.
    @Hanq - i jak się skończyła sprawa z morelami? Dostałaś jakąś odpowiedź?
  • Jak wątek wypłynął, to pochwalę akcję rabatową. Rabat miałam naliczony również od kosztów przesyłki  :) Skuszona przez Was zakupiłam morele suszone na słońcu - pyszne są! Co wejdę do spiżarni  to jedna morela do ręki się przykleja  ;)) Czemu kupiłam tylko kilogram  :-? 
  • Tak, te ciemne morele rewelka... dodałam kilka do ciasteczek owsiano-słonecznikowych i nie mogliśmy się nimi najeść:P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.