Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Druga Róża sw. Józefa w intencji naszych mężów- zmiana tajemnic

1313233343537»

Komentarz

  • Tajemnice Radosne

    1. @AniaLecha - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @MartaB - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Malgorzata32 - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @agusia - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @mamaa - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @ela99 - uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @monia3 - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Aniuszka - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Odrobinka Leśna - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne

    1. @OlaN - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @olgal - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @domi - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Megan - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @wypyszka - O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Winda_do_Nieba - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @kluska - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
    3. Ania S. - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Ania_B - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @natalinka - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów
  • edytowano 3 maj
    @Megan, coś mi się nie zgadza. Patrząc na poprzedni miesiąc wypada mi teraz 4 bolesna i tę odmawiałam od początku maja. Chyba gdzieś jest błąd. 
    Skontaktuję się z tą chetną osobą. Rozumiem, że w maju miałaby tajemnice 5 światła o łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.
  • Czy bolesne nie są zamienione z chwalebnymi?
  • Aniuszka powiedział(a):
    Czy bolesne nie są zamienione z chwalebnymi?
    Masz rację, róże mi się pomyliły. Przepraszam
  • Tajemnice Radosne

    1. @Winda_do_Nieba - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @kluska - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. Ania S. - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Ania_B- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @natalnika - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @AniaLech - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @MartaB - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Malgorzata32 ;- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Agusia - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5.  - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne

    1. @Mamaa - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @ela99 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @monia3 ;- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Aniuszka - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Odrobinka Leśna - O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @OlaN - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @olgal - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
    3. @domi ;- O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Megan - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @wypyszka- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów
  • Dzięki, już myślałam, że odmawiam nie tę, co trzeba.

    Czy możesz zatem dopisać do 5tej światła Antoninę?

    Chciałam jeszcze zapytać, czy masz potwierdzenia od pozostałych osób? Przepraszam, że tak dociekam, ale mam wrażenie, że coraz mniej osób tu zagląda, chociaż wiem, że są też tacy, co zaglądają tu raz na rok spisać sobie intencje, ale stale się modlą. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.