Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

1121315171832

Komentarz

  • Mialam uzywke roana, spacerówka i gondola, trzymana na klatce schodowej, idealna, czolg, ale do stacjonarnego uzytku idealna.

    Wycieczki, wyjazdy, uzywka baby designe, ujdzie, ale dla nas za niska. Znaczy jak płaskie buty, to ok, minimalny obcas i lipa.

    Dla drugiego dziecka chcialam kupic nowy wózek, nieużywany

    Ale dostaliśmy w spadku, po jednym dziecku Bebetto, komplet. Tez czolg jak Roan, ale stal na klatce schodowej, więc luz, ale tak, jak na czolg zdecydowanie za mala gondola i haniebnie maly kosz z trudnym dostepem. Zakupy wkladamy jeden produkt za drugim, torby z kilkoma zakupami się nie wciśnie.

    I na szczęście Bebetto się rozlecial, Baby designe po 4 latach wykrzywil kółka, ze ryzyko odpadniecia jednego jest ogromne.

    I mamy baby.joggera city mini. Mógłby miec wiekszy kosz, ale nie mam zastrzeżeń. Jezdzi plynnie, wreszcie mam wózek własny, wybrany, nowy, wysoka raczka, co dla mnie ma ogromne znaczenie. Latwo jezdzi, dobrze skrętny i 7 kg za tak duży wózek, to jest leciutki. Spacerówka z opcją sypialna.
  • U nas na klatce to tylko parasolka, normalny wózek uniemożliwi tam wszystkim przechodzenie... Myślę o peg perego pliko bodajże. Parasolka nasza za 30 zł kupiona się zaczyna sama składać... ;) no więc szukam teraz czegoś, w co wsadzę miękka gondolkę, czyli rozkładanego na płasko.
  • przyjechał nasz wózek, Kajtek wlazł i nie chce wyleźć :D
  • Dorotak
    jak masz duże auto to musisz składać wózek?
    My też mamy duży i do bagażnika wchodzi wózek w całości, tylko budkę składam.
    My mamy taki,
    http://olx.pl/oferta/wozek-bebecar-stylo-at-3-w-1-CID88-IDepB1H.html#8d2581ecaa
    spełnia wszystkie twoje kryteria z wyjątkiem wagi,
    gondola ma też funkcję płóz
    aha jest tani
  • No pewnie stelaż trzeba będzie składać... Chociaż nasz stary w wersji że spacerowka wchodził chyba cały... Nie pamiętam.

    Na razie mam metlik w głowie. Tzn musze ustalić ile dokładnie będę mieć funduszy w jakim czasie i zaplanować wydatek. W sumie mysle o tym roanie lub emmaljunga do domu z gondola żeby zakupić teraz, taka opcje 1w1, a jak przyjdzie kasa z macierzyńskiego i pińcet to może zainwestuje w wózek 'wyjściowy' - lekki i do auta się nadający.
    Nie lubię tego... Takiego planowania jak nie wiadomo ile, kiedy i jak będzie można wydać, a wiadomo że będzie potrzeba...
  • kosz w nowym nabytku też wypróbowany:
    kosz
  • Skatarzyna, i co, fajny ten wozek?
  • edytowano kwiecień 2016
    Szalony facet!

    @Skatarzyna, a K. w tym roku 4 lata?
  • @Marcelina, domowe próby wypadły bardzo pomyślnie, reszta wyjdzie w praniu ;)
    na razie jestem zadowolona :)
  • Joachm, noo to jest ta opcja, gondola wygodna ale ciężka do 200zl to do.porodu do.ogarnięcia. musze P.przyskrzynic żeby że mną pojezdzil kiedyś i dal mi pooglądać...

    Oglądałam str komisow oi jednak wolę od prywatnej osoby:P
  • edytowano kwiecień 2016
    @Dorotak - jak Ci się podoba, to bierz tego roana, z 3. linka. (70 zł!)
    On ma regulowaną rączkę, więc będzie wygodny i dla Ciebie i dla P.
    Mój ma tylko w 2.pozycjach (rączka nie jest łamana), niższym osobom może być mniej wygodnie.
    Kolor jak najbardziej chłopięcy.

    [edit: nie zauważyłam, że jest jeszcze jedna strona. Miałam się wpisać zaraz pod joachm]
  • @MonikaN, tak, w sierpniu będzie miał 4.
  • @Pietruszka a masz może link do tego alledrogo? Bo albo mi się wydaje albo zamknęli ten serwis :|
  • Hope, ale w jakim sensie zamkneli? Alledrogo to potoczna nazwa allegro, you know it, right?
  • Zrobiłaś mi dzień, dzięki Hope
    :))
  • Właśnie @kowalka, próbowałam się skontaktować w sprawie roana ale nikt tam nie odpowiada niestety. Będę jeszcze wydzwaniac. P.poparł pomysł dwóch wózków i zakupu na raty- najpierw gondoli do domu dużej i wygodnej, a w późniejszym czasie małego, sprytnego wózka do wychodzenia.

    Mam tylko nadzieję, że J.wda się w F.i naprawdę tak pokocha gondole, jak starszy brat. To było super. Bujalam wózek nogą i.mogłam robić cokolwiek w domu i ze starszą, a ten spał po 3h... Ech... Marzenia... :D
  • @Dorotak, próbuj, może się uda. Ten roan fajnie wygląda.
    Ja bym jeszcze w przedszkolu/ szkole powiesiła ogłoszenie, że się szuka wózka - do kupna czy pożyczenia. U nas giełda wymienię/ sprzedam/ pożyczę kwitnie. (ale nie wiem, jak to w Gd. działa)
  • Ale jak to BUJAŁAŚ?!!!!! I nie przyzwyczaił się?
    ;)


    Sorry, nie mogłam się powstrzymać. Wszyscy mają fizia na punkcie tego, że przyzwyczai się do bujania. Dostałam kołyskę i kto ją zobaczy, to mi głowę suszy, że przyzwyczaję do bujania. A teraz kurna jak jest w brzuchu, to nie buja wcale i wcale się nie przyzwyczaja.
  • Bujalam jak się przebudzal, bo mi garnek na podloge spadł np :D

    F.miał zgola inne usposobienie od Z. Z młodą trzeba było śpiewać i tancowac, cuda odwalac żeby cyca złapała i trochr spala. a ten był prosty w obsludze, jadł co 3h a resztę czasu spał w wózku, ew. Pod Taty pacha zasypiał (serio, głównie w nocy). Matka mu była rzadko potrzebna. Teraz to nadrabia.


    Ale do dziś wspominam wakacje w Toruniu u AB, miał 4miesiace, spał trochę w wózku, trochę w chuście, ciągle przekładany, bo spacer, schody, zwiedzanie obiad... Wylane. Karmilam go nawet siedząc na chodniku w bocznej uliczce centrum i miał to gdzieś. Wszędzie mu było ok. Marzę o drugim takim dziecku :D ale czy znów wygram te loterie?
  • Gondola w domu, brr :p to nie na moją głowę;) albo na moją nienawiść do wózków :p? W domu wolę kosz Mojżesza, jednak chyba mniej miejsca zajmuje, potem łatwo odsprzedać... :)
  • To mówicie że te roany mocne?
    @kowalka, dodzwonilam się, jutro musimy zorganizować dzień tak, żeby pojechać go obejrzeć/kupić. Pokombinujemy bo jest Turniej Żołnierzy Niezlomnych i musimy to czasowo jakos zgrac, ale się chyba dorobie dwoch wózków od razu, haha, to ci numer:D
  • ja tez chce jeden do samochodu lekki oprocz tego potwora od prezydenta... auto bedziemy musieli zmienic mimo ze jest niby 7 osobowe i fajne wymuskane :/
  • Mafja, widzisz, ja się jednym dzieckiem stresowac zaczęłam... A u Was jaki.przemebel się szykuje!
    Jaki wózek Wam prezydent sprawia?
  • edytowano kwiecień 2016
    z tego co podgladalismy z wreczen na yt to chyba to http://allegro.pl/trippy-wozek-dla-trojaczkow-super-gratisy-i6083451338.html
    z reszta w polsce nie bardzo jest w czym wybierac... na zagranicznych yt podobal mi sie peg perego w miare... w miare mniej ciezko wygladal... taki
  • i jeszcze ten wyglada ciekawie
  • O rany, to są dopiero mega wózki... Bagażnik to musi być potężny...
  • wolałabym długi niż wysoki, bałabym się wywrotki :-SS
  • no cos trza wymyslic... bo jak kocham naszego sharana, ktorego roku nie mamy, tak musze w koncu przyznac ze wkladanie jednego malenstwa na sam tyl i dwa po brzegach w srodkowym rzedzie a do tego tosie lat 3 na sam tyl ( za odchylane siedzenie z jednym dzidziem) i fa na srodek... moze nas nieco przerosnac... nie mowiac o tym gdzie ten potwor wozek... ale jeszcze troche czasu na te dywagacje ;)
  • Zarezerwowalam roana za 70zl z ogłoszenia wklejonego przez Joachm :D
    Jutro jedziemy go.oglądać i mam nadzieję kupić wieczorem :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.