Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

1151618202132

Komentarz

  • A jaki typ miałaś? Wydaje mi się że opony są równe, ale sprawdzę dzięki!
  • @Hope mogłabyś się zapytać znajomych czy mają jeszcze ten podwójny wózek? Tylko że ja dopiero w październiku będę potrzebowała podwójnego pojazdu. Będzie różnica 1r10mies między dzieciakami. Ale jeśli ktoś szybciej czegoś potrzebuje to śmiało przede mną w kolejce :)
  • edytowano kwiecień 2016
    @anna_z ale jakby był to mogłabyś wziąć od razu? znajomi chcieli się pozbyć raczej ASAP :)
  • Słuchajcie,
    Poszukuje wózka parasolki sprawdzonego, który jest wygodny, bezproblemowy na chodnikach. Potrzebuje na wakacje i "na miasto".
    Możecie coś polecić?
  • Ja tez mam x-landera, bardzo polecam. Niezawodny, niezniszczalny, rewelacyjny.
    Wprawdzie mam x-move, a teraz mocno rozwazalabym XA bo jakos mi sie bardziej podoba, bo wydaje mi sie ze skladanie wraz ze stelaże m moze byc wygodniejsze. Jednak jakos wiecej pozytywnych opinii czytalam o x- move wiec moze jednak dobrze wybralam.
    X-mova wzieelam dlatego ze siedzisko mozna montowac przod-tyl.
    ...
    Ogolnie swietny wozek. Bardzo wygodny w kazdym terenie. Natomiast nie korzystam z komunikacji miejskiej wiec nie wiem jakby sie sprawdzal pod tym wzgledem.
  • Arletta, maclaren albo peg perego.
  • edytowano czerwiec 2016
    Kto mówił,ze roana nie da się zajechac? Masakra. Kupiłam takiego prawie nieużywanego, starszy typ. I po 1,5miesiaca J.mi wypada z gondoli. Strach go zostawić samego jak spi... Starszaki, żeby brata zobaczyć ciagneli 'w nogach' gondole w dół i stawali na stelażu czasem. Wyroboli zawiasy trzymające stelaż i teraz gonsola jest skosem i J.się zeslizguje w dół. Obciąża ja jeszcze bardziej i spada jeszcze niżej. Jak jeszcze kilogram przybierze (czyli za 2-3tyg) to możemy się pożegnać z roanem... Ech. Moje kochane dzieci...
  • Może da sie na stałe zablokować te zawiasy w odpowiedniej pozycji? Chyba miał być tylko do spania w domu?
  • Tak. Tylko do spania w domu. Kombinuje jak tu go 'zablokować' na jednej pozycji, zrobić tak, zeby zamiast luzno bujać się na tych zawiasach (co ogólnie fajnie usypia) gondola była sztywno, ale nie wiem, jak to zrobić...
  • Starszaki zniszczą każdy wózek...u mnie już tak było. Teraz nie pozwalam się zbliżać
  • A ktos moglby polecic spacerowke na starsze, leniwe ;) dziecko? Czterolatka, ok. 110 wzrostu, glownym problemem sa dla nas za dlugie nogi, do za krotkich wozkow.
  • jane?nomad?
  • A cos mniejszego, w stylu parasolki?
  • loj.. z dlugim podnozkiem az tak to nie wiem. czy sie znajdzie
  • @Maciejka, mój Jasio jeździł rok temu, jak już nie dawał rady na forsownych wycieczkach wózkiem Piotrusia. Własnie tym wspominanym baby joggerem city lite.

    Piotrek nosi się w 98-104, jest dość wysoki i ma bardzo dużo komfort jazdy, nic Mu nie wystaje, ani stopy ani głowa jak śpi.

    My Go przymierzxaliśmy do wielu wózków, a miał wtedy niecałe 2 lata, jak zmienialiśmy i w większości już na siedząco łepetyna Mu wystawała. A baby joggerze, rok temu miał pełno miejsca. Teraz na długosć już prawie wypełnia, ale na szerokość jeszcze jeden Piotrek by usiadł ;).
  • Czy ktoś używał wózka Joie i może podzielić się opinią? Podobno zblizony do joggera, a prawie połowę tańszy
  • @MonikaN kiedy przesadzałaś chlopaków do joggera? Dla półroczniaka się nadaje?
  • Dzieki @MonikaN, ale chyba przymiarka na zywo mnie i tak nie ominie...
  • Wciaz mamy starego joggera Baby Trend z wystawki z usa, przebija wszystko co mamy, wymiata przyjeziorne drozki z wystajacymi korzeniami, i pieciolatka wysoka wciaz sie miesci, tyle, ze to nie parasolka, ale kola tylnie cyk i wyjete i resza wchodzi choc juz przestala odkad rowerki bierzemy w bagaznik corsy. Musielismy ost dokupic parasolke by w kosciele tyle miejsca niezajmowala co ta kalabryna jogger.
  • @Aga85, prawie 2 latka do joggera. Wcześniej jeździl bebetto. Moi 5-6 mięsiecy idą do spacerowki.
  • Dzeiki @manna, tylko szukam czegos bardziwj kompaktowego, bo spacerowke mamy (quinny), podwojny, na wycieczki tez. Ale bede potrzebowala czegos do miasta, lekkiego, szybko sie skladajacego, zeby z parkingu do lekarza przejsc, czy cos w tym stylu. Bo quinny zdecydowanie za maly dla niej jest.
  • @Maciejka, my tez w sklepach dziecięcych 3 bylismy. Ale tylko 1 miał joggera, i od razu decyzja i kupiony.

    I on się bardzo dobrze prowadzi.
  • Nie, ona nie chce sie po prostu ruszac, albo wlasnie rusza sie w zlym kierunku ;) Nie sposob z nia nawet isc za reke w miescie, bo robi, co chce, chyli np. po kilku metrach kladzie sie na chodniku :))
  • a w wózku usiedzi? to i tak dobrze :)
  • W wozku sa pasy :D
  • I się nie wypnie, nie wysunie spomiędzy nie wyteleportuje? bo rozumiem, że nie związujesz Jej kaftanem przed przypięciem? Kajtek z każdych pasów się uwalnia, co z dziecko. #-o
  • Co to dla Kajtka ;).

    A moj bez pasów jezdzi. Jak wlezie do wózka, to.dziwgiem trzeba wyciągać ;). W mieście.

    Na placu zabaw czy jakies restauracji wychodzi bez problemu.

    Ale w.miescie,sklepie,siedzi.jakby Go nie bylo.

    Ostatnio w Kościele, juz 4 msze cala przesiedzial, uff :)
  • @MonikaN, żebyś wiedziała, już w domu bez klamek mieszkamy, zbezpieczenia z okien za słabe, trzeba było całkiem poodkręcać, żeby nie uciekał!
  • Zapinam pasy i odwracam uwage, czyli wkladam do reki jablko, wafel, a najlepsza i tak jest mieszanka studencka. Duzo, bardzo duzo dlubania ;) Ale ogolnie to ona lubi jezdzic wozkiem (no chyba, ze akurat nie lubi ;) ).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.