Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

1141517192032

Komentarz

  • A to widocznie, mam innego męża, bo u nas, to ja robię wszystko "na siłę" i częściej coś niszczę, mój Mąż dokonuje wnikliwej obserwacji, a potem działa.

    :)
  • za to w naprawianiu jest dobry, więc nie narzekam :)
  • Mój też zreperuje, to co zniszczę ;).
  • Czy można kupić jakiś sensowny wózek,nowy, za ok. 1000 zł? coś możecie polecić?
  • Roan? To z tych dużych, ciężkich i klasycznych. Zobacz na stronie. My 10 lat jezdzimy mnim, tylko elementy zużyte wymieniamy. Serwis super, duzy wybór kolorów, najwieksza gondola na rynku. Tylko, czy taki jest Ci potrzebny?
  • Może być duży, bo i tak będzie stał na klatce, nie w mieszkaniu. Ważne, by dobrze się prowadził i i nie kosztował bardzo dużo. Idę poszukać.
  • Ania, za tysiaca mozesz kupic lekko uzywanego przez jedynaka na przyklad x-landera. To polskie wozki, porzadne, bardzo dobrze sie prowadza, maja ladna linie i duza budke. W pakiecie z uzywka dostaje sie czesto folie, parasolke przecowsloneczna, adaptery do fotelika samochodowego itp. Poszukaj na olx w swoim miescie, powinno byc ich sporo.
  • Dobra.
    Zastanawiam się nad wózkiem, który by miał już bardziej nowoczesny wygląd niż Roan (co nie będzie trudne ;) ), był lekki i dosyć wysoki (położenie gondoli) - ja mam 171.
    Głównie potrzeba mi gondoli właśnie.
    I żeby już był w "drugim obiegu", czyli niekoniecznie modele 2015. 2016 ;).
    Opinie i polecanki proszę :D
    k.
  • I różowy ofkors:d
  • A gondola ma byc duza czy taka zwykla? Popatrz na Peg Perego albo Jane, sa fajnej jakosci za dosc rozsadna cene.
  • Albo wpisz w grafike gugla wozek gondola i klikaj na to, co Ci sie podoba. Potem bedziemy doradzac, co wybrac z tej kisty, albo jaka firma ma podobny.
  • Ja już sama nie wiem, co mi się podoba ;).
    Gondola może być zwykła, wielką już miałam.
    Aha, i nie takie drobne kółka, tylko większe jednak.
    Pompowane albo piankowe, cztery lub trzy - lubię jedną i drugą wersję.
    Chętnie, żeby rączka była "w całości", a nie dwa uchwyty (chyba, że jedną ręką i tak się da dobrze prowadzić).
  • Ja mam raptor 3w1
    Ma akuratne dla mnie udogodnienia np głęboką budkę po wyjęciu można bujać, ma w zestawie fotelik samochodowy który można wczepić, pompowane koła, wszystko można zdjąć i wyprać, ma w zestawie torbe, Dziecko można ustawić przodem i tyłem. Siedzonka dla starszaka nie próbobowałam bo córka za mała jeszcze. Koła ma duże, uchwyt połączony.
    Minusy: trochę ciężki (ale nie bardzo mam porównanie do innych), słabo się nim steruje po domu.
    Do tysiaka się wyrobisz.
  • Właśnie sprawdziłam ile ważą inne wózki i zmieniam zdanie, jednak przy innych waga 13kg to nie tak źle.
  • No to z tych to najbardziej Fą fą jest Mutsy. Wygodny jako spacerowka jest potem xlander. Quinny taki sobie.
  • Quinny odradzam, probowalismy w sklepie i nawet sprzedawca krecił nosem. Zobacz sobie polecane już tu Baby Jogger.
  • Mutsy mialam dla pierwszego dziecka, czyli dawno temu, więc może jakość się poprawiał, ale wtedy nam się wszystko psuło.

    Właśnie przyszedł BOB, podwójny. I się w drzwiach nie mieści. Tzn trzeba go złożyć do wniesienia do przedsionka, dalej nikomu nie chce się go ciągnąć, bo strasznie ciężki. Ale świetnie jedzie, w zasadzie trzeba go hamować, a nie popychac.
    I już wiem, że do mamy go nie wezmę, bo do windy się nie zmieści, a całe piętro nikt go nie wniesie. W sumie fajny, ale nie na miasto. Za wielki na drzwi do sklepu, windy w blokach...
  • @kowalka
    My mamy Mutsy Urban Rider do sprzedania rocznik 2012
    Gondola używana przez 2 dzieci, spacerowka przez 3
    My przeszliśmy na większą spacerowka, bo zima było ciasno 3 latkowi
    Mamy do niego regulowany fotelik samochodowy regulowany
    Prowadzi się ten wózek cudownie ma duże pompowane koła, żaden teren munie straszny
    Używał go spokojnie mój M. 186m
  • Jak ktoś były zainteresowany to wklejam informację od znjomych:
    jesteśmy w posiadaniu dwuosobowego wózka spacerowego X-Lander X-Twin. wózek jest w bardzo dobrym stanie i oddamy go chętnie osobom potrzebującym
    dostałam kilka dni temu jakby co to mogę dopytać czy oferta aktualna :)
  • a co to wózka @kowalka to jeśli chodzi o x landera to ostatnio oglądałam podobnego w podobny wieku i rzeczy jakie mi nie pasowały i na które warto zwrócić uwagę to:
    -ciężko się składał (może to kwestia starego systemu)
    -koła skrzypiały :|
    -system w tych kołach był chyba podpsuty bo nie chciały jeździć prosto
    - no i.... duuuuży :D
  • Stare x- Landery miały dużo wad, te które opisalas Hope, plus głośno rozkładająca się budka, koszmarnie mały koszyk na zakupy z fatalnym dostępem przy opcji spacerowka i na pewno coś jeszcze mnie w nim wkurzalo:) szybko się go pozbylam. Ale nowe wersje ponoć są super, sąsiadka bardzo sobie chwali,wizualnie też widzę, że poprawiony jrst , choćby ten kosz:) podobno wygodne w prowadzeniu
  • Milamama no my kupiliśmy nowszego x landera w 2014 i jestem z niego bardzo zadowolona :)
  • Hope 2014 r to nowy wózek:) ja miałam przyjemność z rocznikiem 2007-8, brrr:)
  • @Agnicha, roana mam do domu, drugi mniejszy 'wychodny'.;) no niestety, to piętro to minus...
  • Starszy xlander ma za płytką budkę, podobno teraz poprawili. Nie wiem który rocznik bo kupiłam używany. A wersjach 3 kołowych denerwuje szeroki rozstaw tylnych kół. Czasem ciężko w sklepie. W kościele przejechalam mnóstwo nóg bo ludzie rozstepuja sie na to przednie koło a tylne dużo szerzej ;)
  • Teraz gondola x-landera ma fajną, głęboka budkę. Ja mam X-landera XA z 2010 roku, po trójce dzieci już teraz i poza tą budka i zsuwajaca się wkładką w spacerówce jestem z niego bardzo zadowolona. Ale mieszkam w domu i wózek wnosilam tylko po dwóch stopniach. Nie mieliśmy żadnych awarii.
  • uJauJa
    edytowano kwiecień 2016
    mój Xlander zaczął ściągać na lewą stronę, ciekawe czy da się go naprawić czy trzeba będzie wywalić, szkoda by było bo go lubię, lekko się prowadzi, wszędzie wjedzie, fajnie wygląda i wozi 2 dzieci na raz + rowerek ;)

    i dzięki szeroko rozstawionym tylnim kołom jest stabilny :) nigdy nie miałam problemów w sklepie (a do kościoła chodzę bez wózka ) zresztą nie jest szerszy niż normalne 4 kołowce
  • @uJa sprawdzć czy w oponie nie schodzi powietrze. Ja kupiłam używanego x-landera i właśnie ściągnał na bok, wściekłam się ze babka mnie oszukała a tymczasem okazało się ze wystarczyło dopompowac oponę i jeździł jak złoto :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.