Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

1171820222332

Komentarz

  • edytowano lipiec 2016
    @Hope
    O coś z tym składaniem musi chodzić, bo Pani od której kupowałam ,też powiedziała że tak jej powiedzieli w sklepie, ale ze to nieprawda... Więc albo był jakiś starszy model kiedyś albo co...
    Nie wiem niestety czy kubełkowe gorsze, bo nawet nie wiem jakie jest w britaxie, tzn nie wiem jak się nazywa. W britaxie na pewno Buda i rozkładanie siedziska fajniejsze. Lepsze do spania. Najbardziej zależało mi teraz na jędrności i na tym by mieć jeden wózek w aucie dla starszego i młodszego do wpięcia fotelika. A do tego stelaża możemy wpiąć nasz fotelik.
    Kolor mam czarny bo kupiliśmy używany, więc wyboru nie było, nie musiałam się zastanawiać :) dziś pewnie zrobimy test terenowy. Nie liczę na za wiele bo to wózek miejski, ale jestem ciekawa porównania z tym co mieliśmy.
  • A ja czekam, aż w sklepach u nas, pojawi się joie litetrax air. Liczę,  że będzie to tańsza i czterokolowa wersja bj gt :)
  • Joie litetrax air już na allegro jest. I już na mieście parę sztuk widziałam. A chcesz w sklepie by przetestować przed zakupem?

  • Tak, chciałabym zobaczyć i przetestować  na żywo :) chce z nowym jechać na wakacje w sierpniu...
  • @ramatha to britax widzę długo nie posłużył? To podbijanie zerowe? Czekam na rekomedację z-landera x-cite :)

    a ja szukam jakiegoś fajnego rok po roku...ale mam tyle wymagań,że nie znalazłam takiego, co by im sprostał :)
  • @anna_z niestety. Super buda - fakt, swietne skladanie - fakt. Naprawde swietne. Siedzisko super. No ale nie da sie prowadzic jedna reka,  nie wiem te kola nie chodza tak idealnie jak w jednym czy w drugim x-landerze.
    W tej chwili to naprawde popatrzylabym na jakis rok po roku z x-landera jesli istnieje (bo nie wiem)
  • choc sama mialabym duzo watpliwosci to nie znam kogos niezadowolonego z phil and teds dla dzieci rok po roku... poza tym zawsze podobal mi sie jane powertwin..
  • edytowano lipiec 2016
    Jaki wózek polecacie na wieś? :)
    Z x-landerów np.?
    U nas dużo chodników,krawężników w samej wsi,ale też parę kroków mam na ścieżki w terenie,w lesie.
    Jeszcze bym chciała,żeby się szybko składał i można go było zapakować do bagażnika Seata Alhambry,który to (bagażnik) nie jest zbyt duży,chociaż wysoki :smiley: 
  • To dziwne, mój joie rok się daje prowadzić jedną ręką bez problemu, a czasem nawet pchnięty brzuchem jedzie elegancko :)
  • Olgal xlander x run jest fajny choć maly kosz na zakupy i nie rozklada się na płasko. Za to wjedziesz nim wszędzie. 
  • @olgal my na terenie używaliśmy mutsty urban rider ma wielkie pompowane koła i łatwo się robią nie skrętne (jednym ruchem buta) tylko na nasze dzieci wyrastają szybko że spacerówki 
    Składał się dos szybko choć dwoma rękami, ale do berlingo mieścił się bez składania
     Ps teraz u nas stoi i się kurzy ale może komuś posłużyć
  • @zapominajka a nie planujesz sprzedać? koleżanka właśnie szuka mutsty :)
  • Ja uzywalam do tej pory casualplay s4 tez ma pompowane kola, spacerowka spora, na plasko sie rozklada, ja nim jezdzilam wszedzie i bardzo duzo, z 4 dzieci. To jest firma "siostra" z mutsy.

    No ale go zajezdzilam i musze cos nowego kupic. 2 latka ogolnie bez wozka daje rade, lubi chodzic, ale jeszcze spi w dzien, wiec na calodniowe wypady wozek potrzebny, no i dla brzusznego tez.
  • O, tez mam casualplay dla najmłodszego, to mój najlepszy wózek! Wygodny, skrętny, bardzo pojemny kosz na zakupy:) jedyna wada to to, że nie jest za duży i mój 3,5 latek jeździ z nogami podgietymi w kolanach:) ale nie narzeka, lubi swój wózek, fakt, że nieczęsto już jeździ, tylko jak po zakupy na bazarek się wybieramy. Polecam, ja mam typ casualpla kudu 4
  • wózka  którym 3,5 latek mieści się swobodnie to chyba ze świecą szukać ;)


  • w Emmaljundze nawet pięciolatek siedział wygodnie, gdy mu się nóżki kładły ;) od za długiego chodzenia. 
  • Babyjogger gt- swobodnie usiadła w nim moja 5 latka:)
  • Ktoś tu niedawno szukał wózka dla 4- łatki, wiec chyba to możliwe:)
  • Babyjoggery są ogromne. Moj 5 latek, a byl i jest duzy, mieścił się, nogi musial dawac dp gory.

    A 3 latek, 98 cm wzrostu, ma nadal zapas miejsca 
  • Byłam już zdecydowaną na joie litetrax, pojechałam dziś oglądać iiii pani ekspedientka pokazała valco snap baby 4. Fajny. Miał ktos?

  • Widziałam te valco. Recenzje ma super np w domowa.tv. Ale na żywo nie dotykałam. Też jestem ciekawa czy któraś z Was ma? Bo ja się przymierzam do valco snap baby duo :)
  • @anna_z, chyba się na niego zdecyduje zdam relacje:) A dla Ciebie to dla bliźniaków czy rok po kroku?
  • Uwielbiam słowniki w komórkach.
  • Dla mnie dla rok po roku. TO czekam na opinię pojedynczego valco :)
  • Testowalismy wiele wózków. Hitem okazała się teutonia cosmo (przy pojedyńczym maluchu), lubimy maclareny wszelakie (to jako spacerówki) a ostatnio podwójny rok po roku baby jogger city select double. Moim zdaniem najlepszy z podwójnych :)
  • edytowano sierpień 2016
    Muszę kupić jakiś podwójny wózek, tylko żeby w Polsce go mieć, bo jednak przewóz wózka samolotem to nieporozumienie. A w Pl muszę coś mieć.

    Oglądam Phil and Teds, Oyster max - czyli takie jeden pod drugim. I się zastanawiam, jakie dziecko maksymalnie tam wejdzie na ten dolny poziom? Moim zdaniem tam jest mało miejsca.

    Mam obecnie ponad roczne i 3.5 roku. Na całodzienne wyprawy wiadomo, ze trzy- czy czteroletnie dziecko musi gdzieś usiąść. 

    Mam w domu wózek podwójny, 3 kołowy, ale dzieci siedzą obok siebie. Tylko, że taki wózek nie mieści się w drzwi, nie wejdzie do windy itp. Nie mówiąc o wniesieniu go po schodach. Sprawdza się w domu, gdzie nie mam schodów, a i na dworzu może stać. 

    Odpada też wózek jeden za drugim, taki tramwaj. Absolutnie do windy nie wejdzie. 

    Czytam, że niektórzy mają te Phil&Teds. Jakie wrażenia? 

  • A ja prawdopodobnie będę miała x-landera move. Okazyjnie gondolę ze spacerówka kupuję.
    Muszę dokupić fotelik samochodowy. I tutaj mam pytanie jakie foteliki macie, jaki byłby dobry do x-landera i czy trzeba tą bazę na siedzenie do samochodu dokupić? Czy sam fotelik nie będzie "latał " po aucie?
  • do xlandera chyba maxi cosi najlepiej z adapterem.. bo ten x cos tam sredni podobno. nie wiem - nie mialam
  • @szczurzysko ja kupiłam bardzo niedawno phil@teds, mam na razie jedno dziecko (2lata 2miesiace) i kolejne za 2 miesiace, ale przymierzalam syna do obydwu siedzisk. Mam jakiś najstarszy model sport v1, używany kupiłam. Na to dolne siedzonko mój syn spokojnie wchodzi, ma 90cm, i jeszcze miejsce jest, moze urosnąć. Jak mu to górne rozlozylam na płasko, spal jak zabity przez 3h, a on w wózku juz nie spal od kilku miesięcy. Miał podkulone nogi oczywiście, ale w niczym mu to nie przeszkadzało - myślę, ze można by spokojnie to drugie siedzonko na gore zamontować w takim układzie i drugie dziecko sobie jedzie w pozycji siedzącej czy tam półleżącej. A pozostałe wrażenia baaardzo na plus -zwrotność, wymiary przed i po zlozeniu, składanie, prowadzenie. Wczesniej miałam quinny speedi, wiec niby dobry wózek, ale się nie umywal. Mam te boczne torby na zakupy, przy dwojgu na pewno sie przydadzą, bo ciężko się dostać do kosza W tym wózku ogólnie jest tak, ze to dolne siedzenie jest dla mniejszego. Albo to mlodsze jeździ na górnym, żeby widzialo swiat, a jak starsze jest zmeczone i musi usiąść, to mlodsze idzie na dolny poklad. Aha, poprzednia wlascicileka mowila mi, ze wozila córki, obie, poki nie skonczyly 6 i 4 lat, dzieeci nie widziałam, ale babeczka normalnej postury, wiec one pewnie też Nie wiem, czy pomoglam
    Podziękowali 1szczurzysko
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.