Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki wózek?

13468932

Komentarz

  • A co myślicie o abc designe cobra +? Przedtem mieliśmy chicco s3 i w sumie wystarczal ale rozlecial się po 4 dzieci. Spacerowka znaczy się rozpadła. Teraz patrzylismy i jest chicco ale ta cobra wydała nam się latwiejsza w prowadzeniu zwrotna niesamowicie no i szukamy coś żeby móc później sprzedać skoro Józek będzie ostatni ( ja tam się nie zarzekam).
  • Mamy Phila Vibe i tak już chyba zostanie. Używanego kupiliśmy. Na wszelkie okazje w sumie.
  • Odrobinka, moja koleżanka miała i jezdzilo sie fatalnie. Przy pierwszych spacerach myślałam ze ma słabą kondycje bo byla zmęczona po kilometrze, ale jak kiedys sie zamienilysmy na wozki to zmieniłam zdanie. Bardzo trudno siengo prowadzilo i wymagalo to wiele wysiłku. Do tego bardzo łatwo bylo go przewrócić opierając sie o rączkę. Ja miałam tako acustic (zupełnie inna stylistyka) i dla mnie to najlepszy wózek na świecie. Mogłabym go reklamować. Tylko ze mieszkam w domu z winda wiec nie musiałam go nosić.
  • Ja polexam baby jogger citi Mimi my mamy GT teraz polujemy na gondole do niego, bo kupiliśmy jako spacerowke a niedługo nowy człowiek
  • Ale miała ten z plusem czy bez? Bo się różnią dość mocno @andora
  • Odrobino, raczej ten bez plusa. Ale nie wiem na 100%. A oni teraz sie wakacjuja wiec nie chce dzwonić.
  • to ma kuzynka i chwali wózek nipper 360
  • @Odrobinka, ja mam abc design cobrę. Kupiłam uzywaną. I jest bardzo zwrotny i wcale się nie męczyłam prowadząc go. Wersję z gondolą uważam za udaną, jest trochę utrudniony dostęp do kosza, trzeba bokiem wszystko wkładać,ale się da. A wersja spacerowa jest "kubełkowa". I tu kupiłam spacerówkę inną, bo synek nie siedzi jeszcze a okaz jest długi tzn wysoki i w gondoli mu było ciasno. Warto kupić używkę, bo nowe są drogie. po 7miesiącach długich spacerów nic mu nie było. Zimą przy dużym śniegu zatykało się przednie koło, co momentami był problem.
  • Szukam wózka parasolki. Chciałabym jednak, żeby był możliwie lekki i kompaktowy (jestem mała, słaba i mamy mały bagażnik). Znalazłam quinny yezz i bardzo podoba mi się to jak się składa, po złożeniu jest na tyle mały, że można go założyć na ramię i waży tylko 5 kg. Myślę, że ma jednak duży mankament - nie rozkładają się w nim plecy. Znacie może jakieś modele wózków w tym stylu?
  • @Hope niezmiennie polecam Chicco Enjoy spacerówkę. Waży 7,5 kg, składa się tak że kółka ma z jednej strony i nie brudzi całego samochodu. Plecy rozkładają się na płasko.
  • Hope quic smart jest malutki i lekki.
    Złożony w fordzie ka zajmował mi mniej niż pół bagażnika.
    Ja nie lubie parasolek bo źle się prowadzi jedną ręką a ten na cały pałąk.
    Niestety rozkłada się tylko do pozycji pół leżacej ale dzieci mi spokojnie w nim spały, nie ma niestety regulowanego podnóżka.
  • kiedyś mieliśmy wózek jakis japońsko samolotowy, tez był smart, bardzo smart :)
    lekki, składany walizkowo i jeszcze przez pół, chyba na pierwszym warszawskim spotkaniu AMR @Katarzyna miała b. podobny do naszego :)
  • Dziękuję bardzo za podpowiedzi, spróbuję poszukać po sklepach tych cudeniek i zobaczyć jak to wygląda :) @Skatarzyna a nazwy modelu sobie raczej nie przypomnisz?
  • @maliwiju a gdzie Ci się udało złapać tego quick smarta, patrze w internecie, ale nie mogę znaleźć sklepu gdzie taka sprzedają (Twój link mi się nie otwiera:(), a wózek prezentuje się fajnie!
  • Na allegro kupiłam.
    Zaryzykowałam bez oglądania na żywo.
    Teraz ten wózek ma moja przyjaciółka, mama Jaremka tego co tak ryczał na AMR, jak bedzie okazja sie spotkać to powiem jej żeby zabrała wózek.
  • edytowano sierpień 2015
    Nazwy modelu sobie nie przypomnę, ale znalazłam obrazek:
    image to jest aprica.
    Mój "japończyk" był b. podobny, miał inne kółka.
  • edytowano sierpień 2015
    Albo
    Fajnyjest też pegperego aria.
    Podobny do tego linkowanego przez Skatarzyne tylko się składa nie w parasolkę.
    Ten z kolei miałam podwójny dla bliźniaków.
  • a ten jeszcze sprytniejszy, bo ma przekładana rączkę i większe kółka, a też leciutki i kompaktowy:
    http://babywaggon.ru/catalog/kolyaska-801240.html
  • Drążę temat.
    Macie X-landery?
    Podoba mi się X-run , ale kosz wygląda na niepraktyczny.
  • @MartynaN mamy x-landera, ale x-pulse, wzięliśmy bo chyba jako jedyny wchodził nam spokojnie (bez wyjmowania kół) do małego bagażnika polo.
  • ale jak tu wcześniej pisałam szukamy parasolki, bo jednak ta spacerówka jak na spacerówkę ciężka 12,5kg.
  • @MartynaN my mamy x-landera XA. My nie narzekamy, np.koła się bardzo sprawdziły. Ale ja mam małe doświadczenie z wózkami i kupowaliśmy go w zasadzie w ostatniej chwili (niecałe dwa tygodnie przed porodem).
  • @MartynaN

    Ale Ty dla Malentasa szukasz?
  • Tak @chabrowa , z gondolą. Bo parasolkę mamy.
  • My mamy xladner x run :) moge sie potem rozpisac:)
  • A ja nieodmiennie jestem fanką roanów,teraz bardzo ofertę poszerzyli,aż szkoda,że mamy dobry wózek :)
  • X-lander Xa model 2010/2011 moim zdaniem niezły wózek jak się kupi za góra jakieś 500-600 zł po jedynaku w stanie prawie idealnym. My tak kupiliśmy i więcej bym za niego nie dała ;) W opcji z gondolą jest całkiem fajny, bardzo zwrotny, duże skrętne koła, dobrze się prowadzi. Jedyny problem, że jak się ma duże dzieci to się szybko przestają mieścić w gondoli. W spacerówce głównymi minusami są brak możliwości ustawiania oparcia całkiem w pionie i brak możliwości zmiany wysokości pasów, zbyt szybko robią się za nisko. Poza tym ok. Tylko trzeba mieć na uwadze, że duży i ciężki.
  • @uJa, rozpiesz się!
  • no więc tak :D
    już chyba na tym forum ze 3 razy się rozpisywałam na jego temat, ale nie szkodzi raz jeszcze :D
    ja mam stary model który w ogóle nie ma kosza pod wózkiem, ale bliscy znajomi mają nowy i ten kosz tam jest całkiem spory i spełnia swoją funkcję

    Zalety:
    - lekki można prowadzić jedna ręką,
    - lekki :D wjeżdżasz na każde schody, krawężniki, do autobusu, wszędzie ! jak nie wjeżdżasz to sobie go podniesiesz sama razem z zawartością
    - stabilny, jedyna opcja przeważenia go to do tyłu, gdy na rączce od wózka powiesisz rowerek biegowy, do tyłu napchasz zakupów a siedzisko z dzieckiem jest puste ;)
    - na podnóżku może siedzieć starsze dziecko i jechać i nadal możesz go pchać jedną ręką mają przy okazji podwójny wózek
    - składa się na płasko, w razie potrzeby łatwo odpiąć koła

    Wady spacerówki
    - bardzo mały daszek, właściwie to nie służy niczemu, ani przeciw słońcu ani deszczu
    - pałąk bardzo wysoko (ta taka barierka) pasuje dopiero na moją 3,5 letnią córkę która już w wózku nie jeździ
    - podnóżek bardzo nisko i nie jest regulowany pasuje jw. ale to coś pod ponóżkiem można podnieść, wiec nei jest źle
    - brak amortyzacji ;( o ile w gondoli to nie przeszkadza o tyle w spacerówce jak jeździsz nie po gładkich ścieżkach asafaltowych tylko po terenie to dzieckiem rzuca po spacerówce i obija sobie głowę o konstukrcję wózka (przeszkadza głównie przy dziecku od pół roku do roku)
    - u mnie brak kosza jakiegokolwiek, ale w nowszych modelach już jest

    i na razie zapomniałam co jeszcze ;)

    o tu widać ze ten pałąk to jest pod szyją dziecka tak wysoko zamontowany
    image
    ale jest kosz i może daszek jest trochę wiekszy niż w moim

    my mamy taki: image

    kupiłam go używanego po dwóch dzieciach, przetrwał moją dwójkę i pewnie kolejnych dwoje też da rady :) z tym że ja nie mam gondoli
    aa koleżanka jest bardzo zła na ten fotelik dla maluchów że coś z nim nie tak, ale nie pamiętam co, jak Ci zależy to mogę się dowiedzieć :)


    gdyby miał lepszy daszek, kosz na zakupy, amortyzatory a i najlepiej jeszcze obrotowe siedzisko to bym dała za niego każde pieniądze ;) a tak to nie ;)

    a nie ma porównania z lekkością prowadzenia w Xrun w stosunku to innych x landerów, tamte jak czołgi a mój jak pantera o ! :)


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.