Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Brakuje mi...

1111214161721

Komentarz

  • ja zjem wiecej abym miala
  • o tuz to Elunia u mnie tak samo
  • Dlaczego ja nigdy nie wpadłam na to, żeby kupić całą skrzynkę?????
  • Mi po czereśniach też nigdy nic nie było, nieważne ile bym ich zjadła. Zatem kiedy tylko się pojawią zjem tyle, ile dam radę... Z kilo to na pewno ;)
  • 1 lania bo zamiast cieszyc sie z tego co mam marudze 2 zdrowego kolana 3 samodyscypliny 4 motywacji do roboty energii checi
  • a jeszcze piesa co sam sie czesze lepu na muchy i pogaduszek z kims kto jest dorosly i nie jest psem lub koza
  • brak mi chęci do walki moje drugie ja daje znać o sobie :(
  • brakuje mi chwili świętego spokoju
  • Brakuje mi czasu....Czasami chciałabym, żeby doba miała 48 godzin. Może wtedy udałoby mi się zrobić, to co sobie w danym dniu założyłam...
  • Brakuje mi mojej suczy. Oglądam foty psów z Palucha... Jadę tam w pon. lub wt...
  • @Ojejuju mi tez chociaz nie mowie o tym zeby nie rozdrapywac niezagojonych ran
  • edytowano czerwiec 2015
    Zrozumienia przez najbliższych.

    Edit:
    Ale...w sumie nie wszyscy mnie muszą rozumieć.
  • @Bea wspolczuje moge jakos pomoc?
  • Milion spraw a mnie zwyczajnie sił brak..mdłości przeszły w złości, a do porodu jeszcze całe wieki..
    Zła jestem na siebie za swą bezsilność..ech..i niezdarność..i nawet teraz poczucie winy mam, że narzekam, że mi brak.. :((
  • Cierpliwości i miłości do bliźnich. Z chęcią jednak bym ich ćwiartował i napawał się ich cierpieniem, ale tylko tych którzy męczą moją rodzinkę. Nie wiem tak naprawdę na ile mnie stać, gdyż nigdy takich rzeczy nie robiłem, ale na chwilę obecną wydaje mi się że jakby np była wojna i miałbym moralnie uzasadnione takie możliwości, to w stanie jakim obecnie się znajduję zrobiłbym to bez mrugnięcia okiem.

    Może nie jestem tolerancyjny, ale noszenie w sobie tyle złości i strachu jest wydaje mi się czasami ponad moje siły. Wierzę jednak że Bóg wciąż mnie prowadzi i nie dopuści abym się zbytnio wygłupił (no może poza niektórymi wpisami tutaj). Pozdrawiam i proszę o modlitwę.
  • Mi brakuje dziecka... I pokory.
  • zamów przez allegro na jutro będziesz miała z dostawą do domu :)
  • Brakuje mi powierzchni mieszkaniowej ;)
  • @ina komarow tez? Ja mam domek na wsi na stale co prawda bez werandy za to komarow poddostatkíem
  • edytowano lipiec 2015
    Lawendy nasadzić bądź postawić donice z lawenda pod oknami, przy drzwiach i komarów niet!

    Edit
    Lit
  • @Hipolit, naprawdę działa na komary?
  • @AniaD.

    Tak kiedyś wyczytałam, pisało tez zeby ładować kwiaty doniczkowe na taras w niebieskie doniczki
    Ponoć owady latające nie lubią tego koloru :/
    czy jakos tam na nie działa
    Podany był przykład Greckich domostw, gdzie nawet okiennice maja niebieskie.
    W Grecji nie byłam to nie powiem nic z doświadczenia
    Ale lawendę mam juz lata w donicach przy drzwiach tarasowych.
    Zreszta ja miłośniczka lawendy, zapachu lawendy mam tych zapachów w domu duzo
    Młody ma takie łazienkowe zapachy na parapecie w pokoju.
    My swoje zielska przy drzwiach
    Komarów nie ma, tzn czasem jakiś wleci ale nie budzę sie pogryziona jak dawniej.
    Jadąc na ognisko czy kiedy jest jakaś nasiadówka na wolnym powierzu spryskuje sie woda lawendowa ( przywożę sobie z Turcji) albo smaruje olejkiem lawendowym
    Pomaga!
    Ostatnio bedą w Tr z braku laku (dopiero potem nakupiłam wód i olejków) wytargalam gałązki i sie natarłam
    Wszyscy sie chichrali ale na drugi dzien kazdy stawił sie wieczorem ze swoimi badylami :))
    W hotelach tez często sadzona lawenda - przy tarasach, pod oknami
  • a kozy tego nie zjedza?
  • @nowa
    Słyszałam ze kozy to zjedzą wszystko :))
  • Wow, to dla mnie wiadomość roku. Dzięki.
  • czyli nie dla mnie pachnaca lawenda
  • @nowa
    Kup takie zwykle zapachy łazienkowe (taki glut żelowy w plastyku ) poustawiaj na oknach
    Młody ma taki w pokoju na parapecie, bo parapety spadziste a okna obrotowe :( to nic na parapecie trzymać nie mozna
  • a moze ktos chce jakis kozi egzeplarz zapraszam serdecznie
  • sprobuje dzieki
  • o, to może dzięki lawendzie w tym roku komary nas nie kasają? pięknie mi lawenda kwitnie, a jeszcze więcej posadzę :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.