Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Brakuje mi...

1121315171821

Komentarz

  • za to mrówek i much potwornie dużo!
  • U nas osy :(
    Choć sa tak duże ze myślałam ze szerszenie
    Kupiłam dziś jakies psikadlo oby na deszcz przyszło, pobić wtedy lepiej je struc
    Tak mówili w sklepie
  • przyjaciółki, a nie tylko znajomych
  • taty mi brakuje...bardzo...
  • Czasu...Dla mnie doba powinna mieć 48 godzin.
  • sama nie wiem czego, ale wściek mam jakiś!
  • Kontaktów z moimi dziećmi
  • kopa na popend zebym sie wziela za robote a i niebolacego kolana spokoju to tyle w tej chwili
  • kopa na popend zebym sie wziela za robote a i niebolacego kolana spokoju to tyle w tej chwili
  • bardzo brakuje mi ...balustrady na tarasie ( a taras u nas wysoki)
    drzwi trzeba zastawiać łóżeczkiem i ciężkim stołem , żeby mały nie odsunął
    a wyjście na dwór to wciąż wyprawa

    taka drobnostka, ale dzięki niej moglibyśmy być cały dzień na dworze
  • no i jeszcze zadaszenia nad tarasem, żeby się było gdzie przed słońcem schować
    wiem, że marudzę, ale ja już się w życiu nabiegałam po tych piętrach i schodach i teraz od pełni szczęści dzieli mnie już tylko ta balustrada i daszek :D
  • sily , checi, pozytywnego nastawienia do zycia ,mobilizacji do ogarniencia tego bajzlu , prezentu dla slubnego, ba nawet pomyslu nie mam ani kasy , a moj kochany lubi drogie rzeczy. najbardziej slubnego z przed tych 17 lat, chodzi mi tylko o jego zdrowie
  • O! dzięki! bo myślałam, że marudzę :)

    to naprawdę stresujące i wiem, że mimo ciągłej uwagi dzieci spadają..
    ale na razie już koniec sezonu, drzwi zamknięte :D
  • brakuje mi spokoju ,mobilizacji do dzialania checi do zycia znowu mam hustawke lece w dol
  • jej jak ja chce monotonii czyli jak jest zaplanowane cos to zeby nikt mi tego nie zmienial co 5 minut tak jak dzis od 14 wkolo mi zmieniaja cos i to nie zalezne ode mníe i w polowie cos zaczne robic a tu zmiana i znowu od nowa robie co innego i znowu
  • @grybby nie mam siły ,chęci ,samodyscypliny ,i nie mam już pasji ....
  • przepraszam, że tak górnolotnie napiszę
    ale póki żyjemy i otwieramy rano oczy to wciąż od początku musimy układać, porządkować, oswajać cały ten chaos wokół nas
    również ( a może szczególnie) gdy go nie rozumiemy i nas przytłacza
    i pamiętać o chwilach wytchnienia według swoich możliwości
    ( wiem, że to łatwo napisać), ale to konieczne

    @nowa- tyle osób już Cię osobiście zna, ja też bym chciała :D
  • @In Spe zapraszam ,mój adres łatwo mieć ,
  • dziękuję serdecznie
    najpierw jednak muszę odwiedzić porodówkę he he :D
  • no moze by pasowalo , szczesliwego porodu no takiego jak byly u mnie zwlaszcza z moja M z calego serca zycze ci i wszystkim przy nadzieji czyli czekajacym na malenstwo
  • dziękuję :)
    dla mnie szczęśliwy poród oznacza dobrze wykonane znieczulenie do cięcia :)
  • a brak kopa na popend , bo mam huk roboty na dzis
  • A mnie brakuje choć trzech szuflad, choćby kawałka komody.. :(( no nie mam gdzie zakwaterować ubrań dla maluszka :-S
  • ...parcia...
    [-O<
  • Wiary, ze bedzie dobrze.
  • Mika tulę
  • Nadziei mi brakuje..:(
  • @Kalinosia mi tez, a do tego sily do zycia i checi
  • Wiary, ze bedzie lepiej.
  • @Małgorzata32 dokładnie tego samego mi brakuje:( choć odrobiny nadziei że będzie lepiej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.