Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Brakuje mi...

1101113151621

Komentarz

  • @Kiwi tylko od razu całą donicą bo kwiatka szkoda
    wrzuć na luz poczujesz sie lepiej sprzątniesz farbę najwyżej namocz dzieci i ubrania w wodzie żeby farba nie zaschła ;)
  • @Nowa, wrzuciłam- w przyszlym roku komunia, będzie remont w domu. Szkoda nerwów teraz ;)
    Ja Ci dam doniczkę - o nie nie nie!
  • nie doniczkę tylko doniczką
  • brakuje mi pralki jakiejkolwiek aby działała szukam w ogłoszeniach ale wszystko daleko żeby udało się znaleźć za rozsądną cenę i szybko jakąś pralkę
  • Popsuła się?
  • tak popsula sie i teraz wiem jedno powinnam miec w zanadrzu taka zwykla franie tylko skad ja wziac? jak na kupno w sklepie brak kasy
  • pewności siebie..
    przyjaciół...
    wspólnoty...
  • aga---p tulę ciepło
  • pozyczylam franie huura
  • Popatrz może na olx?
  • na olx wszystkie pralki jakieś 50-100 km ode mnie ,szukam po znajomych bliżej i jest już szansa że znajdę coś
  • Mi dzisiaj brakuje czereśni...
  • mi tez
  • nie wíem czy sa ale mi ich brak ogulnie owocow mi brak
  • no właśnie nie ma...
  • @Bea nie bardzo lepiej bo ty się źle czujesz
    ja dziś poprałam nie automatem oporządziłam zwierzyniec i dzieci dom ogarnęłam i miałam dość ,np pranie co wyschło sprzątnęłam
  • Współczuję
  • @Aleks ciesz się tym spokojem który masz ,wiem coś o tym mam córcię która jest równie dobra a czasem lepsza od twych chłopców w psuciu nerwów
  • @Aleks ja mam 16-nastolatka to wspaniały ciepły kochający pracowity troskliwy syn i brat ,a córcie ,zwłaszcza średnia to już inna bajka
  • @Aleks @Asia ma racje trzeba sil czasu cierpliwosci do takiego trudnego dziecka sa dni kiedy bym moja 12 latke w kosmos wyslala na prawde ale to mija a siwymi wlosami sie nie przejmoj ja mowie wszystkim ze to tak specjalnie pasemka mam
  • dzis brakuje mi sily i checi do wszystkiego a sa urodziny malenstwa wiec prosze o kopa na popend i wíadro wody na orzezwienie
  • Mi dzisiaj brakuje czasu dla rodziny. Coraz bardziej mnie wkurza i meczy bucie korpomama
  • Bucie-bycie
  • kolana które nie boli
  • @nowa , masz maleństwo z 6 maja? Ile ma lat? Mój Ignaś z 6maja.
  • mam malenstwo z 6 maja gwiazdka ma 10 lat
  • Męża, który się nie czepia o wszystko.
  • @kiwi mi tez a do tego zeby jeszcze umial i chcial sie zajac dzieckiem marzenie
  • niczego, wszystko mam, jak lubie takie dni!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.