Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Brakuje mi...

11516182021

Komentarz

  • Mnie również brakuje energii. Bardzo. Nie mam siły się ruszać i jestem coraz tłustsza :(


  • Ooo, mam taką koleżankę - zawsze przeprasza za bałagan i w ogóle, że ona się nie spodziewała/nie zdążyła/nie miała jak posprzątać. Bezdzietna, po 40. Ja nawet na Święta nie mam tak czysto jak ona, chociaż generalnie mam raczej czysto, jestem chyba nieźle zorganizowana i od dawna nie gromadzę przydasiów i durnostojek (a przynajmniej się staram). Zawsze jak u niej jestem to mam wrażenie, że jestem największym bałaganiarzem na świecie...

    A dzisiaj brakuje mi pomysłów na rozwiązanie kilku spraw...
    Podziękowali 1tryk
  • Domu i codziennych zajęć, szczególnie jednego.
  • Drugiej piwnicy,pierwsza zajeta rupieciami meza chomika .Nie mylic ze zwierzatkiem meza ;) 
  • posprzedawaj co się da resztę wywal
    :)
  • edytowano sierpień 2016
    Jestem chomikiem i znam ból wynikły z cudzego dysponowania moimi zbiorami.
    Nie polecam.

    Lepiej mu postawić granice i wyznaczyć terytorium składowania 
  • wątku "Czy jest na sali lekarz"
    zginął mi ktoś zamknął?

    i jeszcze niechcąco ukrywałam/skasowałam wątek o imprezach-polecam - był przypięty jako pierwszy obok licytacji dla wiesi
  • Czasu...!!!
    Podziękowali 1tryk
  • babka4 powiedział(a):
    wątku "Czy jest na sali lekarz"
    zginął mi ktoś zamknął?

    i jeszcze niechcąco ukrywałam/skasowałam wątek o imprezach-polecam - był przypięty jako pierwszy obok licytacji dla wiesi
    http://wielodzietni.org/index.php?p=/discussion/15985/czy-jest-na-sali-lekarz#latest

    http://wielodzietni.org/index.php?p=/discussion/29071/zapraszamy-polecamy#latest

    @babka4 -proszę.
    Podziękowali 1tryk
  • ... rozumu, żeby się nie wpieprzać w bezsensowne dyskusje na temat npr-u... ale to nie mnie poniosły emocje... i żeby w ogole nie wpieprzać się w bezsensowne dyskusje...
    ;)

    Podziękowali 3madzikg asiao AleksandraB
  • @Rosea - a gdzie jest jakaś npr-owa dyskusja?
  • eee, na fb, pod linkiem jakiegoś chrześcijańskiego (?????) bloga (link pt 'nie ma się czego bać" czy cuś w tym stylu - myślałam, że to zachęta do macierzyństwa, a to zachęta do npr-u...) - nie warto sobie głowy zawracać, chociaż jedna osoba (ktoś od nas?) tak cudownie mądrze tam napisała
  • Suszarki,i żeby nie było, jest gdzie i za co kupić a jestem tak genialna że nie umiem, muszę poczekać do czwartku ,syn zamówi , płakać będę, może nie dosłownie, ale nie mam gdzie dziś prania powiesić
  • A na dworze się nie da?
  • Nie da się pada po kilka razy na dzień 
    Podziękowali 1mamababcia
  • edytowano grudzień 2016
    nowa powiedział(a):
    Nie da się pada po kilka razy na dzień 
    a co się stało ze starą?bo jakoś sznurki dowiązać?
  • Nogi połamane ze starości a że były łamane i cienka rurka poszły na tym łamaniu nawet zespawac się nie da,no może ale wyszło by drożej niż nowa
    Podziękowali 2Bridget mamababcia
  • na dworze pada ,a w domu na sznurkach 4 automaty ? nie ma gdzie ,
  • Mi brakuje snu
  • Brak mi dodatkowych kilku par rąk...i snu oczywiście
  • @nowa na strychu powieś sznurki 

    moze rozważ na raty zakup suszarki bębnowej

    90 % prania nadaje się i masz suche po ok 1 h

    10 % to delikatne rzeczy i do ręcznego lub chemicznego prania
    Podziękowali 1mama83
  • Nie mam strychu który można używać, rozważałem zakup takiej suszarki ,na razie nie dam rady spłacić kolejnych rat ,i nie bardzo wiem gdzie bym mogła się wstawić ja ,jeszcze  pewnie ten rok będę tak musiała sobie radzić
  • edytowano grudzień 2016
    pomyśl gdzie ją podłączyć, najlepiej tam, gdzie macie najchłodniej i warto by dogrzać, to nie musi być łazienka, suszarka potrzebuje tylko prąd, może stać gdzie bądź, byle byo równo, a z ratami cos się wymyśli! 
    Podziękowali 2kiwi Felicyta
  • kogoś, kto by dzieci do przedszkola zaprowadzał ;-)
  • Przynajmniej tygodnia czasu do świąt.
  • chęci do życia....
  • @nowa, weź nie smutaj! pomyśl o tej suszarce! serio mówię! 
  • myślę o suszarce od jakiś 8 miesięcy ,miała być w tym miesiącu ale nie wypaliło muszę odłożyć,i coby czasu nie marnować kombinuję gdzie ją wstawić najlepiej łazienka -nie mam ogrzewania tzn dogrzewam grzejnikiem na prąd-tylko łazienka ma 4 m , w sieni mam wejście do piwnicy ,w kuchni przejście tylko jest środkiem 
  • a na pralce?
  • bolier na wodę jest nad samą pralką 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.