Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Brakuje mi...

11516171820

Komentarz

  • Nowa-zjedz czekoladę i popij pokrzywą.
    To z braku makroelementów tak się robi,mówię Ci.To tylko kwestia diety :wink: 
  • Nie mam czekolady, nie tylko kwestia diety bo mam zawalone zatoki gardło, głowę mi rozsadza, do tego zimno pada wieje że zwierzakami kłopoty, dzieciaki przeziebione
  • A i wizyta córki u lekarza przełożona o 4 miesiące
  • edytowano maj 2017
    A to jak jesteś chora to zupełnie inna rozmowa.W chorobie nikt nie ma chęci do życia,to normalne.W takim stanie to czekolada niewskazana ale pokrzywa pięknie czyści krew.
    Przy przeziębieniu warto pić nawet kilka razy dziennie.
  • truskawek z pola
  • U mnie kozy zjadły
  • Będziesz miała truskawkowe mleko :wink: 
  • ... brakuje mi wątku o pierdołach bo chcę się pochwalić...
  • Brakuje mi sily checi ,mam wszystkiego dosc wszystko sie psuje
    Podziękowali 1Tesska
  • @nowa, szukaj tego, co masz i co jest dobre. Wszystko inne zatruwa. 
    Wiem coś o tym, ostatnio przez to przechodzę. Staram się nie dać złemu satysfakcji. Choć nie jest to łatwe, warto próbować.
    Podziękowali 1Nika76
  • Uznania za to co robię. Miłości męża. Entuzjazmu. Czuję się taka zrezygnowana, jak na lekach przytłumiających - ani radości, ani frustracji - jak w grobie... Wczoraj miałam imieniny, męż zadzwonił  o 14.15 z pracy, co chcę dostać (podobno kiedyś mówiłam, ale zapomniał -ja też), bo jak mu nie powiem, to będzie musiał wymyślać i szukać sam, a to znaczy, że przyjedzie później niż zwykle (co oznaczało że będzie w domu ok. -15-30 min, potem druga praca organisty, a zaraz potem wyjazd na 3 dniowy wyjazd prywatno-służbowy). I z pełnym przekonaniem odpowiedziałam: olej to. I tak właśnie ja mam ochotę zrobić - olać wszystko.
  • Módl się za męża. To pomaga. Nie z dnia na dzień, ale pomaga. W wątku Klubu Rozmodlonych Żon są modlitwy. Modlitwa zmieni też ciebie. To naprawdę działa, tylko nie ustawaj!
  • mamababcia powiedział(a):
    @nowa, szukaj tego, co masz i co jest dobre. Wszystko inne zatruwa. 
    Wiem coś o tym, ostatnio przez to przechodzę. Staram się nie dać złemu satysfakcji. Choć nie jest to łatwe, warto próbować.
    Może już to mówiłam - ale kiedy zepsuło mi się auto gdy nie miałam kasy nawet na jedzenie zadzwoniłam do koleżanki pracujacej na programie 12 Kroków i mnie wryło..

    "Przecież jakbyś nie miała auta to byś tego problemu dziś nie miała"

     :D 

    No to ja już wolę mieć auto  ;)


    Podziękowali 2Gloria AgaMaria
  • @Nika76 a wiesz, że znam takich, którzy właśnie z tego powodu nie chcą mieć samochodu, a co będzie jak się zepsuje...

    Połowa pensji idzie na taksówki, ale nie ma wyjścia, bo ta osoba ma bardzo poważne problemy z chodzeniem, a transport medyczny jest niepunktualny, a musi być w robocie na czas...
  • Chęci do życia, proste rozwiązanie trzeba znaleźć, jestem zmęczona,
    Podziękowali 3aga---p wielorybek Tesska
  • Jakichś 5000 zł, tak mniej więcej ;)
    Podziękowali 1aga---p
  • Katia kurcze. Nie wiem jak bardzo źle to zabrzmi ale to niedużo.. Mi brakuje wiary. I spokoju co za tym idzie.. 
    Podziękowali 3Katia Skatarzyna Tesska
  • To, że przechodzę kryzys duchowy i przydałoby się zdrowie to insza inszość :confounded: 
    Podziękowali 1aga---p
  • Brakuje mi Ciebie ...synku :(
  • Snu i nadziei że dam radę czasem
  • Młodszej córki, która wyjechała na długo. 
  • I daleko.
  • cierpliwości do dzieci  :'(
  • Godzin w dobie. Tak ze szesc dodatkowych by sie przydalo.

    Podziękowali 2mama_asia madzikg
  • sama nie wiem czego, ale na już!  :s
    Podziękowali 2Cart nodobra
  • Sił,nadziei ,wiary.
  • Zdrowia siły ,itd
  • To tak jak mnie nowa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.