Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klarcine doświadczenia na forum "Wielodzietni".

edytowano maja 2014 w Ogólna
Zacznę od pozytywów:

1. Ze w Polsce są wspaniałe wielodzietne rodziny (nawet jędzowata nieco Małgorzata, ma choćby tę zasługę, że urodziła kilkanaścioro dziecek i doskonale sobie radzi, jako wielodzietna matka.

2. Poznałam kilka cennych inicjatyw. Zobaczyłam jak fajnie forumowicze troszczą się o siebie nawzajem.

3. Miałam okazję trafić na grupkę niewiast modlących się za swoich mężów i dołączyć do nich. Okazało się, że żony modlitewnie o mężów się troszczą.

4. Poznałam tradasa, Admina tego forum - widzę, jak z czasem coraz bardziej normalnieje, czyli się nawraca.
Jedno mnie dziwi, że Admin toleruje te wpisy Gregoriusa, które są już poniżej dna, głównie pisanie o Papieżu per "Bergoglio".

5. Poznałam fajne przepisy, w tym dowiedziałam się, że jaglanka bywa jadalna.


Teraz minusy.

1. SV II został zwołany i dokumenty uchwalił pod wpływem masonów.

2. Od czasów II Soboru Kościół stacza się po równi pochyłej.

3. Papieże posoborowi, to heretycy, którzy doprowadzili Kościół do ruiny.

4. Szczególnie tragicznym przywódcą Kościoła, jest ostatni papież - zdecydowanie jest heretykiem, jeżeli nie antychrystem.

5. Nie należy słuchać nauczania płynącego ze Stolicy Apostolskiej - należy oprzeć się na tekstach Biblii, w interpretycji Gregoriusa.

6. Jezus po swoim zmartwychstaniu przebywa daleko od nas, bliski jest jedynie podczas Komunii.

7. Czas działania (wylewania się) Ducha Swiętego zakończył się z chwilą śmierci Apostołów. Wszystkie charyzmaty widoczne w Kościele, to "odlot" uczestników. Uzdrowienia jakie dokonują się podczas Spotkań Ewangelizacyjnych połączonych z "Modlitwą o uzdrowienie", to zmyła.

8. O. Bashabora jest szarlatanem.

9. Ks. Blachnicki głosił herezje i przyczynił się do protestantyzacji Kościoła.

10. W Medjugorie działa szatan i jeżdżący tam ponoszą szkodę na duszy.

11. Sw. Stanisław wcale nie jest święty, obranie go za patrona Polski było nieporozumieniem, bo to zdrajca był, nie wykazał się nawet odrobiną świętości.

12. Protestanci nie działają w Imieniu Jezusa, bo Go odrzucili, są heretykami skazanymi na piekło, chyba, że.. powrócą do Kk.

13. Dzieci, którym nie było dane zostać ochrzczonymi, nie będą przebywały we Wspólnocie MIŁOSCI, po zmartwychwstaniu. Gdzie wobec tego będą przebywały, jeżeli wtedy już będzie jedynie Niebo i Piekło, miejsce życia we wspólnocie zw obecności Boga i wszystkich zbawionych? - tego się nie dowiedziałam.
Na razie przebywają w Limbusie, stanie będącym przedsionkiem piekła. Podkreślam "stanie"; bowiem zarówno niebo, czyściec, jak i piekło - to stan duszy, a nie konkretne miejsce, miejsce rozumiane w powszechnym znaczeniu tego słowa.

14. Powstanie Warszawskie było zbrodnią popełnioną przez przywódców. To przez ich fantasmagorie zostały wymordowane elity Polski.

15. Absolutnie nie należy się angażować w obronę ojczyzny - gdyby zaszła taka potrzeba - lepiej poddać się okupantowi (kto by to nie był), bo najważniejsze jest ocalenie życia.

16. Za wszelkimi nieszczęściami, w polityce i gospodarce stoją "oni", głównie Zydzi/żydzi.

Opinie dotyczące Klarci pominę, bo nie zwracam na nie zbytnio uwagi - szybko zapominam, kto i jak mnie ocenia.


To by było na razie tyle - gdy mi się coś jeszcze przypomni, to dopiszę. :)
«1345

Komentarz

  • w pamiętniczku Sobie zapisz, czemu ma służyć ten wątek? :-B
  • Zostaw. Niech sobie ulży kobiecina.


    :x Klarcia - przytulam.
  • Skatarzyna

    Swoimi doświadczeniami dzielę się publicznie, np. w rozmowach ze znajomymi - nie chcę być taką, co to obgaduje za plecami.
  • Nie czytam wnikliwie, ale co mi się rzuciło: Czy do stwierdzenia punktów 2. i 14. trzeba aż zaglądać do internetu?
  • Ja nie mam na uwadze internetu jako takiego, lecz konkretne forum, na którym nota bene jest sporo wartościowych osób.
    Zarazem podkreślę, że w realu, z poglądami wyrażonymi w pkt. 2 i 14 się nie spotkałam. Być może obracam się w szczególnym środowisku.
  • Lo matko
  • No mało że do internetu, to jeszcze na <b>konkretne forum</b>
  • a jednak jest tu kilka punktów pod którymi bym się podpisała ;)
  • Nie są to jednak minusy forum, lecz opinie uczestników, z którymi mamy prawo się nie zgadzać, a wręcz wskazane jest polemizować. Na tym polega forum - na wymianie myśli i doświadczeń. Nie musimy myśleć i działać tak samo. Ja na ten przykład bezczelnie zalogowałam się na forum, choć nie lubię jaglanki :P
  • ja pierdziu...
    3:-O
  • O Klarcia neguje dogmaty, ależ nowość.
  • @Klarcia ; - Ten bilans jest dość jednoznaczny - przy takiej proporcji pozytywów i negatywów zwiewałabym stąd póki czas. Po co się masz tu męczyć z oszołomami?
  • Co do minusów:

    punkt 2: akurat potwierdził to nawet Benedykt XVI. Straszny maruda z tego papieża, brak mu zapewne "osobistej relacji z Jezusem"

    punkt 6 Nie wiem gdzie to Klarcia wyczytała, pewnie znowu się kłania brak elementarnej umiejętności czytania ze zrozumieniem.

    punkt 7 :patrz punkt 6
    punkt 8. obiektywna prawda, potwierdzona faktami.
    punkt 9 patrz punkt 8
    punkt 10: takie jest stanowisko Stolicy Apostolskiej

    punkt 13: no cóż, dogmat soboru Florenckiego, nauka dogmatyczna. Klarcia tejże nauce oczywiście zaprzecza.

    i tak, dalej  i tym podobne.
  • a może coś zgoła innego jest na rzeczy?
  • Nie wiem czy zauważyliście, jak strasznie niski poziom ma to forum... 
  • I wszyscy jednym glosem mowia...Sekta panie, sekta
  • E.milia Specjalnie go obniżam, samą moją obecnością.
  • I Maciek na to pozwala. Jak on może. ..
  • Na szczęście Klarcia zauważyła, że i admin z czasem "normalnieje" :)
  • A poza tym Klarcia "dowiedziała się" o tych punktach już lata temu na innych forach :D
  • Oj tam oj tam...
    Taką piękną analizę forum Klarcia przedstawiła. A Wy się czepiacie.


    Nieładnie!
    [-X
  • Bo................Klarcia to nie imię. Klarcia to stan umysłu :)

    xoxo
    :))
  • Taa, tradsi be i fuj i wogóle...Ale to jednak tylko ułamek forum..
  • edytowano maja 2014
    Noo wszyscy wiedzą przecież, że to forum ma marny poziom.

    I Admin też jakiś nie za bardzo.


    Z trudem to znoszę. :-??
  •  tatapafcia napisał:

    > A poza tym Klarcia "dowiedziała się" o tych punktach już lata temu na innych forach <

    Powiedziałabym, że na dziwne wypowiedzi trafiałam tu i ówdzie. Jednak komentarzy podobnych tym, jakie serwuje Gregorius już dawno nie spotkałam - może dlatego, że na fora: Tradycja i Krzyż nie zaglądam, a na Frondzie nikt tak chamsko o papieżu Franciszku się nie wypowiada.
    Pomijam już postponowanie sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego - w końcu to tylko założyciel Ruchu Swiatło-Zycie, nie papież.
    Poza tym - tamtych forów (w tym Fronda) nikomu nie reklamowałam i nie reklamuję, wręcz przeciwnie.


    @Kotek

    Forum jest bardzo przyjemne, w porównaniu.
    Ale chyba mam prawo wyrażać swoją opinię - czy?
  • Może i słusznie, bo po tym, gdy dosyć ostro zareagowałam (bez bluzgów, parlamentarnie) na wpisy szkalujące ks. bp Stefanka. Akurat znam osobiście tego biskupa i zaświadczam nadal, iż z SB nie współpracował.
    Oficjalny powód jaki podano - głoszę herezje.
    Wcześniej bowiem napisałam, że mam pewność zbawienia, tzn. jestem pewna, że się nie potępię, czyli świadomie i dobrowolnie od Boga nie odwrócę, nie podepczę ofiarowanej mi Miłości. Ten wpis jednak był kilka dni przed tymi o bp Stefanku.
  • I żeby było jasne - wszystkim którzy twierdzą, że piekła nie ma, zachęcam żeby sobie trochę poczytali FK, klimaty tam panujące są przedsionkiem piekła właśnie.
  • A ja tam Klarcię rozumiem :p
  • @Klarcia mam nadzieję że testamentu nie spisujesz jeszcze że Cię bierze na takie rozliczenia.?
  • Klarcia a u mnie są same plusy bycia na tym forum bo ;
    -poznałam wartościowych ludzi dla których jest ważny drugi człowiek
    -pomagają ile i jak mogą ,komu mogą
    -uczą gotować
    -nie mają za złe że ma się kilkoro dzieci
    -uważają że wiara nadzieja miłość to ważne cnoty
    -modłą się i pracują
    -i tak mogę dłuuuugo wyliczać
    a minus żeby nie było za słodko to jeden
    -nie da się wpaść na herbatkę


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.