Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyniki wyborów

2456

Komentarz

  • No i jeszcze jeden wynik: AWPL 8,8%, 1 mandat
  • @tatapafcia: no dobra hierarchowie popełnili bła, czemu się go kurczowo trzymają zamiast się poprawić? Dopóki nie nastąpi "przepraszamy" z ich strony, muszę ich traktować jak zdrajców, żeby nie użyć bardziej wulgarnego słowa.
  • Dlaczego? Bo układ jest z sensem pomyślany i działa
  • Greg: Ty tak paluchem grzechów nie wytykaj i uważaj żeby Tobie ktoś nie wytknął.

    przypominij sobie co przedsoborowy papież Pius XII mówił o potępieniu błędów a nie błądzących... bo Ty masz z tym zawsze problem.

  • Gregu, a może oni by chcieli Cię przeprosić, ale nie znają Twojego adresu?
  • DOEtata ale to im a nie mnie polecono pasterzowanie.
  • Nie rozumiesz / lub udajesz że nie rozumiesz o czym napisałem.
  • Ależ rozumiem, ale ty nie potrafisz zrozumieć, co ja chce przekazać. Bynajmniej nie chodzi o wytykanie, kóre insynujesz.
  • Stwierdzam a nie insynuuje. Jak już kiedyś doszliśmy problem tkwi w określeniu cnoty teologalnej.
  • Tak samio jak ja stwierdzam: w Polsce nie ma pasterzy, są same wilki. Szkody wyrządzone owcom są niestety natury duchowej i widać je gołym okiem.
  • w Polsce nie ma pasterzy, są same wilki
    ------------------------

    to się przeprowadź na Syberię...i przestań w końcu pieprzyć bo już się nie da Ciebie czytać...
    [..]
  • Nikt Cie nie zmusza. Nie chcesz  - nie czytaj. To takie proste
  • @Maciek to mamy te same preferencje ;)
  • My też:-)
  • Wygląda na to że wygrało PiS a nie PO

    Uff, wygląda na to, że ludzie mądrzeją.
  • Cieszy mnie zmiana układu sił w parlamencie europejskim (jak całości).
  • Nie chcesz  - nie czytaj. To takie proste
    ------------------------

    prostsze jest to abyś w końcu przestał zrzędzić...nie głosujesz Twój wybór...ale nie pouczaj nas co powinniśmy robić...Znasz się na wszystkim najlepiej???

    To, że pozwalasz sobie na pisanie w pogardliwym tonie o biskupach a o ojcu św. piszesz kardynał Bergoglio zamiast ojciec św. świadczy o Twojej wielkiej pysze... Masz jakiś problem Greg??? Potrzebujesz pogadać???
  • my też głosowaliśmy na Marka Jurka i  wygląda że się dostał....  cieszmy się :D
  • Jurek przeszedł, dobre chociaż to

    szkolenia PKW w Moskwie nie na darmo
    zamknięte lotnisko w Warszawie...
    opóżniona konferencja...
    200 tys nieważnych głosów

    ta przewałka - nazwana "błędem ludzkim": http://niezalezna.pl/55703-inne-wyniki-na-stronie-pkw-inne-na-miejscu-glosowania-mamy-dowod

    welcome to Białoruś


    rzyg


  • U nas zdecydowaną przewagę uzyskała Chadecja.
    Zawsze tak jest, że gdy się Klarcia w kampanię wyborczą jakiejś partii angażuje, to ta wygrywa. :)
    Niestety, kiedyś zaangażowałam się w poparcie dla SLD i.. dwie kadencje się z nimi męczyliśmy.

    PS: U nas zniesiono progi wyborcze do PE i dzięki temu, 1 miejsce dostało się kandydatowi z NPD.

    I chyba dobra wiadomość - gdy w Niemczech zobaczono, jaka menażeria weszła do PE, to już u nas mówią, że PiS co prawda jest partią sceptycznie nastawioną do struktur UE, ale przynajmniej przewidywalną w swoim działaniu, nie skrajną i wystawiło bardzo dobrych kandydatów.

    Co do Korwina-Mikke - ten będzie odstawiał tragi-komedie w Parlamencie, a Polacy (jako wyborcy) po raz kolejny się ośmieszą.

  • Winda_do_Nieba napisała:

    > z kobiet to najwięcej chba z PO, to smutne, bo to znaczy, że dużo polskich kobiet głosuje na PO, tak mi się przynajmniej wydaje.. <

    Z tego co wiem, to kobiety głosują głównie na mężczyzn - już tak jakoś mają.
  • > o ojcu św. piszesz kardynał Bergoglio zamiast ojciec św. <

    1. Pół biedy, gdyby pisał "kardynał Bergoglio" - on pisze pogardliwie "Bergoglio".

    2. Niekoniecznie trzeba używać tytułu "ojciec święty", wystarczy "papież", "papież Franciszek", lub nawet zwyczajne "Franciszek".
  • Pochwały dla pis w mediach niemieckich dla mnie są krytyka.
  • blagam... Korwin-Mikkego. Odmienia sie drugi czlon nazwiska, nie pierszy ;-)

    wszedzie ten sam blad;P
  • @Dawid

    W tym akurat przypadku - NIE.
    Na tle francuskiego Frontu Narodowego, PiS po prostu wygląda bardzo korzystnie.

    @Dorotak

    Ja albo pozostanę przy swojej odmianie, albo będę pisała po prostu Korwin-Mikke.
    Zresztą Korwin sią odmienia, gdy piszemy tylko pierwszy człon: "Korwin'a". Ten człowiek nawet nazwisko musi mieć odlotowe.
  • Odmawiasz mi Klaro posiadania własnego zdania?
  • @Klarcia - jeśli wyraz kończy się w pisowni wymawianą spółgłoską, to nie dodajemy apostrofu. Dotyczy to też nazwisk obcych, jak "de Gaulle'a", ale "Camerona".
  • U mnie w powiecie prawica 60%, jak odliczyć gminę miejską to nawet 70%, są gminy gdzie PO 15%.
    Niestety w mieście PO wygrało 5% :/

  • U nas też w mieście to tragedia jeżeli chodzi o poparcie dla tych jełopów z PO.
  • Dzięki Gdańskowi PiS przegrał. Z tego co słyszałem w radio Jedynka to przedstawiciele komisji wyborczej mieli problem z dotarciem do Warszawy i lądowali w Łodzi.
    Nie wiem może chodziło o dorzucenie paru głosów, żeby medialnie ładnie wyglądało że jednak PO wygrało.
    Choć prawdą jest że tradycyjnie w Gdańsku największe poparcie ma Peło - gupie ludzie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.