Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyniki wyborów

1356

Komentarz

  • Jak głupim trzeba być, zeby widziec jakąkolwiek różnice między PiS a PO? kurde, wybór między dzumą a cholerą.
  • A Ty na kogo glosowales?
  • Spośród pięciu partii, które dostały się do jewroparlamentu jedynie KNP nie akceptuje unii w obecnej postaci. Reszta to beneficjenci systemu w skali krajowej lub lokalnej.
  • Na tych co wygrali, czyli Partia Niegłosujących, prawie 80% poparcia. Dla katolika nie ma wyboru. Żadne bowiem ugrupowanie obecne na polskiej scenie politycznej nie stawia sobie praw Bożych jako priorytetowe. Ba, wszystkie obecne ugrupowania polityczne, mniej lub więcej zaprzeczają aktywnie Prawdzie Objawionej.
  • Gdyby tylko wprowadzili swoich posłów ... ;-)
  • @Spioch ale o co chodzi, przecież, demokracja defin8iuje, że większość rządzi. Większość to w tym wypadku niegłosujący.
  • Partia Niegłosujących z definicji popiera najgorszą ewentualność.
  • @argento zdrajców i apostatów nie szanuję, bo niby za co. Ojcec Święty przeszedł na emeryturę, a jego następca stwierdził jasno: "nie wierzę w katolickiego Boga". Jawna apostazja.

    Jeśli uwarzysz, że jest w Polsce choć jeden pasterz, to mi go wskaż. Bo ja nie widzę, bowiem żaden z hierarchów:

    *) nie zaprotestował na forum KEP przeciwko milczącemu poparciu aborcji przez sam KEP
    *) nie zaprotestował gdy abp Nycz et consortes udzielali świętokradczo Komunii św Bronkowi
    *) nie zaprotestował, gdy lokalni biskupi wbrew Prawu Kanonicznemu zapraszali  heretyków do głoszenia kazań w świątyniach katolickich
    *) żaden biskup polski nie protestuje przeciw codziennym bluźnierstwom przeciw Najświętszemu Sakramentowi w polskich parafiach

    Jeśli jednak znasz choć jednego, to chętnie się dowiem który to.
  • @skorektoja czyli wychodzi na moje: demokracja to bujda dla naiwnych.
  • @tatpafcia głosowanie to jak zakładanie prezerwatywy. Stawiasz się w roli Boga i decydujesz za Niego.
  • edytowano maj 2014
    @tatapafcia chętnie zagłosuję pod dwoma warunkami (w tym ten pierwszy jest bezwarunkowy)

    *) na partię kierująca się Prawem Bożym
    *) na kogokolwiek porządnego, jeśli zmieni się ordynacja wyborcza. (JOWy byłbym w stanie zaakceptować)
  • najlepiej sam kandyduj i załóż taką partię a nie tylko ciągle marudzisz i wszystko jest nie tak. Księża, nie tak, Papież nie tak, wybory nie tak, chociaż rodzina i małżeństwo jest OK czy też nie?
  • Ale bardzo dobrze, że wszystko jest nie tak, przecież to nie raj.
  • tylko, że my żyć w pełni i cieszyć się życiem mamy już tu na ziemi a nie czekać na raj
  • @Aneczka08 kto ci wcisnął tę herezję? Mamy żyć tak, aby dożyć pełni szczęścia włąśnie w Niebie, nie tu na ziemi.
  • @Greg - demokracja nie jest zdolna do radykalnej zmiany. Błąd systemu wynikający z jego natury.
  • @Spioch błędne systemy należy odrzucioć, prędzej czy później prowadzą bowiem one do katastrofy.
  • edytowano maj 2014
    Znów wracamy do tego samego.
    Krok po kroku, nawrócenie to proces

    Dziś nie chcę partii, która jest za gender dla szkół i przeciwko przerywaniu ciąży. Na dziś wystarczy
    Jutro która jest przeciw rozwodom i

    Jak za ostro pociągniesz ludzie się zbuntują bo są jak młodzież.

    Nawet Pan Bóg używa takiej strategii
  • @zbyszek również ten Twój postulat na dziś nie jest spełniany przez żadne stronnictwo polityczne.
  • Przesadzasz. Jest wielu polityków którzy nie chcą gender w szkole i są przeciwni przerywaniu ciąży

    Marek Jurek, Beata Kempa, Janusz Korwin Mikke, Zbigniew Ziobro i wielu innych
  • @Gregorius daruj sobie te swoje mądrości...
    żadna herezja
    rozumiem, że Ty chcesz być tu świadomym męczennikiem na ziemi w każdym wymiarze, ale naprawdę można dążyć do Nieba mając radość w sercu,
  • Jurek, to ten który nazwał majdanowców "Męczennikami za Unię Europejską" ?
    A nawet jeśli: w obecnym układzie nie liczą się jednostki, bowiem obecna ordynacja wyborcza to głosowanie na partię, nie na człowieka

  • @Aneczka08 alez ja mma radośc w sercu, tylko Ty jej nie dostrzegasz. Ale to nie mój problem.
  • @Greg - jestem za! Tyle, że nie widzę realnej alternatywy na horyzoncie.

    Gdyby się pojawił jakiś autokrata ...
  • @Spioch no to sie trza o autokratę/dyktatora modlić, a nie chodzić na wybory.
  • @Gregorius - ale niegłosując też wybierasz. Palikota. Podejmujesz decyzję przynoszącą określone realne skutki. A to, że chcesz ją usprawiedliwić takim czy innym idealizmem - cóż, jak to Rewolucjoniści ;)
  • edytowano maj 2014
    @tatapafcia bzdura. głosując tak nie masz wpływu na to co zrobi wygrany jak w przypadku gdybyś nie głosował. Nie w obowiązującej ordynacji wyborczej.
  • @Greg - jedno nie wyklucza drugiego
  • Głosuyując - nie masz wpływu
    Niegłosując - tak samo

    Nie widzę zatem różnicy.
  • Mnie niewielka frekwencja cieszy. Bo to oznacza, że prawie 80% ludzi nie wierzy w demokrację. A to dobry sygnał dla ewentualnego dyktatora.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.