Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

12627293132103

Komentarz

  • jeśli chodzi o drzwi przesuwane, zawieszane od góry to Agnieszka5 podawała fajną stronę
    http://www.laguna.pl/produkty_systemy/kategoria/19
  • Ja w sypialni mam podobny kinkiet tylko z bursztynem DSCN6016
  • Czy w Ikea można dokupić stłuczony klosz do ich lampy?
  • A jakie to są drzwi drewniane ażurowe?Możesz dać foto?
  • takie albo takie: image
    image
  • oooooooooooo,bardzo w naszym klimacie.....
  • @manna, a czy możesz wkleic jakieś foto Waszej szafy?Mój m. jest ciekawy.
    Jeśli nie chcesz na forum,to podam Ci mój email.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • mnie znów "stara" ikea przekonała, mam nową starą lampę sprzed ładnych paaaaaaaaaru lat z odzysku, znaczy z OLX tym razem, właśnie zawisła :)
  • temat podłoga :)
    powoli wykańczamy 2 pokoiki na pół piętrze (oraz korytarz)
    zastanawiam się co tam położyć, płytki odpadają, panele nie chętnie, deski mnie wkurzają bo na parterze ciągle są brudne i nie mogę ich doczyścić ;(
    zastanawia mnie jakaś posadzka betonowa, i tak będziemy wylewki maszynowe robić, może by je po prostu czymś "pociągnąć" w celu impregnacji i już?
    tylko czym? i czy to będzie tanie i praktyczne?
  • edytowano marca 2015
    Kocham beton polerowany, ale nie znam aktualnej ceny:
    beton


    Zwykła wylewkę można pokryć żywicą techniczną (z czasem popęka, ale nie ruszy tego nic), betondurem (wygląda jak olejna, widać nierówności, wyciera się na "ścieżkach" , trudno umyć, ale sie nie łuszczy-mam na balkonie-galerii) lub inną farbą (łuszczy się, trudno pomalować powtórnie za jakis czas-to z opinii).
    Beton zimny jednak będzie, chyba, że masz podłogówkę. Ja będe mieć polerowany. Kiedyś... ;)
  • edytowano listopada 2015
    .
  • uJauJa
    edytowano marca 2015
    te na dole niby są zabezpieczone ale olejem czy woskiem a nie lakierem bo nie chciałam błysku
    w praktyce są po prostu brudne, mimo szorowania na kolanach i tak są brudne
    nie wiem co zrobię jak będę chciała meble przestawić (a już chcę)
    kolor desek pod meblami a tych w przejściu będzie mocno kontrastował

    na górze dwie sypialnie nasza i dziewczynek i taki mały korytarz z fotelami i stoliczkiem :) więc może i faktycznie deski hmm
  • kiedyś o lampach było
    taką przypadkiem znalazłam
    image
  • ta z tyłu też fajna i ta jeszcze bardziej z tyłu - też
  • O, ta jeszcze bardziej z tylu ale fajna, ale dziwna ;)
  • Kupiłam gres polerowany do kuchni (identyczny, jaki miałam wcześniej). No i tuż przed kładzeniem podłogi dopadły mnie wątpliwości, czy lepiej może położyć panele takie same jak będą w jadalni i salonie :-? Te pomieszczenia będą otwarte, więc jednolita podłoga fajniej powiększałaby przestrzeń. Obawiam się tylko trwałości paneli. Ktoś ma panele w kuchni i jest zadowolony?
  • @manna, nieśmiało przypominam o zdjęciu szafy :D
  • edytowano listopada 2015
    @.
  • ja też bym nie ryzykowała z tymi panelami
  • A ja już dumam co w okna na górze. Obydwa pokoiki ze skosami, drewniana podłoga, mur pruski, po jednym oknie. Teraz jest tyle możliwości,że mam dylemat :-SS
  • Marzy mi się dwa wiejskie, kobiece pokoiki urządzić.Taki styl mniej więcej
    http://www.studiofirany.pl/wp-content/uploads/2011/09/zaslony-drobne2.jpg
  • edytowano marca 2015
    Kolega sprzedający panele poleca takie z uszczelką i v-fugą. Niestety o drewnie możemy tylko pomarzyć. Limit budżetu przewidzianego na podłogi jest mocno ograniczony. To pewnie zostaniemy przy tym gresie.
    A tak fajnie wyglądałaby jednolita podłoga :(
  • edytowano listopada 2015
    @.
  • Szukam do kupienia za mniej niz 30 dolców lub podpowiedzi, z czego takie coś (podobne) zrobić. Poradźcie!
    Kałamarnica-pod-prysznic
  • @AnkaAso, my mamy panele niby z uszczelnianym woskowanym czy tam jakimś brzegiem, a woda postoi i puchną, upadnie coś twardszego i dziura, do kuchni bym ich nie dała.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Granulat styropianowy - ktos stosował? Chce uszyc troche poduszek - takich bardziej zewnętrznych, tzn. jak leje, bede je chowac, ale moga sie zamoczyc i nie wiem, czym je wypełnic. Kulki silikonowe drogie, rózne granulato scinki poliestrowe nasiakliwe, ale moze wygodniejsze itp.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.