Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

12526283031103

Komentarz

  • edytowano listopada 2015
    O.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • @Maciejka ja teraz powinnam się powoli zapadać pod ziemię, wiesz, że ja dopiero po powrocie z ferii przeczytałam ten wątek? Taka gafa taka gafa, być u Maciejki i się pytać, czy kupili dom z tymi meblami? Nie przyjrzeć się tej ślicznej kapliczce? Nie zauważyć różnicy w kuchni, to co już zrobiłaś to po prostu jak czary, masz dar ocieplania domu. Siedziałam ciągle z telefonem i czekałam na więcej czasu na ten wątek, żeby spokojnie sobie popatrzeć na różne pomysły przy komputerze i teraz mam za swoje.... tak się mści omijanie wątków.... Br.... I jeszcze po odnowieniu forum tyle zdjęć poznikało, załamka normalnie.
    A z tymi krzesłami to rzeczywiście dziwna sprawa, macie i tak szczęście, że jest czas na takie rzeczy. Ja nie wiem, czy to ja całkiem jestem zero organizacyjne, czy dlatego, że mój mąż pracuje codziennie długo - my na nic nie mamy czasu......
  • edytowano listopada 2015
    .
  • tak kapliczka

    Chodzi mi po głowie

    Jako że do naszego domu coraz blizej, a powiedziałam że jezeli już bedziemy go mieli to postawię kapliczkę jako dar wotywny, bo wiem że dla nas własnymi siłami było to niemożliwe to zastanawiam się jak postawić taką . Niedużą
    Bo i figurkę Maryi mamy
    Figurkę z historią. Dostaliśmy ją w spadku jak nasi kochani sąsiedzi w starym mieszkaniu zmarli. Razem z dzienniczkiem siostry Faustyny. Wiele przeszła. Bardzo ją lubimy.

    Ale co z resztą???
  • edytowano listopada 2015
    .
  • tak, tylko wiem że bedę to musiał własnymi recami zrobić. I nie wiem jak się do tego zabrać. Myślałam też o takiej zawieszanej, bo rośnie tam piękne dzrewo przy wejśćiu.. No nie wiem...
  • My będziemy murować z cegły.
  • Regał z cegieł i desek "klepnięty" - mam zaprojektować rozstaw półek. :)

    Dziś mąż dzwoni, że wraca i informuje mnie radośnie, że uznał, że prezent mi kupi: małą osobistą "wkrętaczkę" (tak Mikołaj na wkrętarkę akumulatorową mówi). :)
  • edytowano listopada 2015
    .
  • jak zobaczycie gdzieś przyjemną lampę nad stół w jadalni, długi, duży, prostokątny, pasującą do naszych wnętrz czyli lekko rustykalnych, dajcie znać! nasza przewędruje razem z okrągłym stołem do salonu :)
  • Zawsze możesz poprosić męża Anny,Lecha, naszych orgowych,to Ci zrobi,wymarzoną,taką jaka chcesz. Ja mam od nich komplet w salonie:dwie wiszące i kinkiet. Lampy też mają w ofercie.
  • edytowano lutego 2015
    nie mogę przestać myśleć o tych najdroższych lampach wiszących :((
    Aniuuuu od Lechaaaaaa
  • Skatarzyna,ja mam stojaca od Lecha i Ci powiem-zdjecia w polowie oddaja urok i blask tych lamp. Warto.
  • edytowano lutego 2015
    zdjecia w polowie oddaja urok i blask tych lamp
    ---------------------------------

    nieeeee :)
    chyba zacznę zbierać kasę
  • Taaak. Zbieraj,zbieraj. Sa cudne.
  • właśnie :|
    zasnąć nie mogłam
  • jak sobie wyobrażę, że Kajtek tańczy na stole huśtając się na TAKIEJ lampie, to jeszcze poczekam...
    chwilowo potrzebuję czegoś mniej skupiającego uwagę ;) a jednak nie wkurzającego, jak tylko oprawka z żarówką L-)
  • Ale kiedyś zamówię, taką z dwoma kloszami, z wiadomym motywem- oczywiście ~:>
  • jaglanka raczej spada niż się unosi, lampie nie grozi :D
  • Zeby Cię pokusić,to powiem,ze jak chcesz prostą, to Lech i prostą zrobi. Ja musiałam mieć kinkiet na łańcuszek włączany i mam :D
  • pamiętam, że kiedyś pokazywałaś zdjęcia
    masz sufit w drewnie, prawda?

    a może jeszcze raz wkleisz ? ;;)
  • Wkleję, ale nie dziś, bo ja tych zdjęć nie zapisałam,muszę robić nowe.
    I jest jak pisze Emilia,zdjęcia nie oddają tej klasy i uroku produktu
  • fajnie, poczekam :)
  • Dzięki za uznanie, bardzo mi miło, Leszek się spełnia robiąc lampki a ja uwielbiam ten błysk w jego oczach jak przychodzi mi pokazać gotową lampkę.

    Tylko szkoda że teraz musi zaiwaniać w PKSie a nie robić to co kocha . :)
  • Ania a jakąś stronę macie coby sobie te cuda pooglądać?
  • Nocny kinkiet

    1424814508213
  • To teraz ja mam zagwostkę-szukam pomysłu na garderobę,czyli kawałek sypialni wydzielony jakimiś suwanymi elementami. Cały plastik fantastik w googlu mnie przeraża,ale nie mam pomysły,czym to zastąpić...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.