Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

13031333536103

Komentarz

  • @Uja, mi tez sie kojarza z dentysta, z tymi upojnymi chwilami oczekiwania na mloda i nasluchiwanie, czy wyje w gabinecie, czy nie :D Moj maz bardzo lubi te krzesla, ale to wlasnie powod, dla ktorego ich na razie nie mamy. I pomyslec, ze na pewno nie mamy tego samego dentysty ;)

    Za to nabylismy wlasnie stol do kuchni, ladny, bialy, ale po wejsciu do domu mam stracha, ze po zlozeniu bedzie jednak za duzy. Heh, odczekac, az malzonek zlozy ;)
  • edytowano listopada 2015
    I .
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Macie jakieś sprawdzone łóżka piętrowe- marka? Drewniane, metalowe? Boję się trochę używanych,a na wakacje możemy nie jechać ;) u nas ta trudność,że dzieciaki małe,starsza 2l 4 miechy,młodsza zaraz rok kończy,ale jakoś trecie trzeba będzie upchać. Zresztą nie wiem kiedy sarszą na górę ładować. Pokój jakieś 8 m więc takie podwójne wysuwane choć bardzo mi się poddoba, odpada.
  • edytowano kwietnia 2015
    My mamy takie łóżko (długość 200m), które rozszerza się z 80cm do 140cm (dokłada się taki wąski materac) i jak dzieci były małe (i miały właśnie taki mały pokoiczek) to spały na nim w poprzek, pomiędzy kładliśmy taki miękki wałek - poduchę, żeby sobie nie przeszkadzali.

    Był tu gdzieś wątek o piętrowych łóżkach i trochę mnie przeraził, także choć moje dzieci 8l. i 5l. to jeszcze się na piętrowe nie zdecydowaliśmy...

    Teraz córka śpi na łóżku, a syn na tym wąskim materacu na podłodze - obok. Nie jest to idealne może, ale w ciągu dnia materac się składa, pościel do szuflady i git.
  • @Predikata miala jakies fajne lozko pietrowe, z opcja na trojke wlasnie

    Z metalowych to Tromso z Ikea, teraz sie jakos inaczej nazywa, ale mniej wiecej pozostalo takie samo. Moj syn ma w wersji normalnej, musial strasznie uzebrac, bo wydawalo mi sie okropne, ale on sie uparl, bo prawie wszyscy jego koledzy takie mieli, przynajmniej ci najlepsi ;) Zastanawiam sie nad przerzuceniem go niebawem na wysokie i wrzuceniem biurka pod lozko. Mimo ze wyglada, jakby mialo sie zaraz zawalic i ogolna estetyka szpitala dla gruzlikow, to jednak jest technicznie ok i w sumie dobrze sie komponuje prawie ze wszystkim, wiec w pokoju juz nie wyglada tak szpitalnie jak w katalogu.
  • edytowano listopada 2015
    .
  • A od kiedy przeprowadzacie maluchy z łóżeczek niemowlęcych szczebelkowych do zwykłych (tylko z taką ochronną listwą na brzegu)?
  • u nas zwykle na drugie urodziny :)
  • edytowano listopada 2015
    .
  • Bo mi tak pasuje przerzucić małego około roku i 8 m-cy i nie wiem czy nie za wcześnie...
  • edytowano listopada 2015
    .
  • edytowano listopada 2015
    <.
  • @Predikata, ma bardzo fajne lozko pietrowe dla swoich dziewczyn. :)

    uwaga! robione na zamowienie

    chyba bedziemy chcieli miec podobne i u nas.

    szerokie, dwie cory razem sie mieszcza na dole, a moj syn zachwycony jak wpadamy na goscinne wystepy, stale na gorze przesiaduje ;).
  • edytowano kwietnia 2015
    no my faktycznie z naszego łóżka dość zadowoleni jesteśmy.
    Jakbyśmy drugi raz zamawiali to by było wyższe, bo dorosły nie może przysiąść na dolnym piętrze, bo się w głowę stuka.
  • @Predikata wstawiłabys foto?
    Jeszcze rok i tez myślimy o przenosinach.
  • ot
    @Predikata, jak ten chłopiec w śpiączce?
  • @Małgorzata32 nie wiem jeszcze. Dopytam przy okazji. Niecałe dwa tygodnie temu z jego ciocią się widziałam i było bez zmian, tyle że dwa tygodnie to dużo czasu.
    @wiesia wstawię, tylko ogarnę, bo tam obecnie zasikane królestwo ;)
  • P4102589

    tam gdzie szuflady da się wysunąć i zrobić trzecie leże
  • @Predikata, solidne! Dziękuję.
    Pokazałam Mężowi: to starsza, tu młodsza, a w szufladzie może kiedyś ... :)
  • @beabea, my przedwczoraj 1,5 roczniaczkę na sofę na noc dalim. Nie spada, póki co :P ale wczoraj przy zasypianiu trochę na swoje szczebelkowe pokazywała, mówiąc, że tam chce spać. Ale dała sobie przetłumaczyć, nawet śpi z mniejszą liczbą pobudek.
  • Czepnę się. To łóżko @Predikata ma zdecydowanie za niskie zabezpieczenia na górze.
  • Za niskie?
    Chyba jedno z wyższych jakie widziałam
    I b ładne

    Z reszta u nas się nie zdarzyło aby ktoś z góry spadł
    Choć piętrowka średnio nam się sprawdziła

    W letnim domu fajnie nam służy od Katarzyny lozko
  • edytowano kwietnia 2015
    @Predikata piękne to łóżeczko. Pamiętasz ile płaciliście?
  • Wreszcie cos z naciskiem na yourself. Posadzilam 24 pelargonie, na cala dlugosc balkonu wyszlo. A kupujac myslalam, ze za malo ;)) Reszta kwiatkow zajmuje parapet syna (jego okno wychodzi na balkon), ziola poupychalam niemalze warstwami (dobrze, ze mamy maly regalik na balkonie). Corka upatrzyla sobie jeszcze jakies bratkowate czy podobne, a ja margerytki i chlop lawende, chyba trzeba bedzie takie zwieszane doniczki zamontowac.
    Ide myc okna, myself oczywiscie ;)
  • edytowano listopada 2015
    .
  • rzeczywiście, przyjemne :)
  • Świetne !!!
  • śliczne!!!

    ps. tak pomyślałam, że jak ktoś przed dietą usiądzie to te nóżki ;))
  • edytowano listopada 2015
    .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.