Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

17374767879103

Komentarz

  • Nic tam nie bylo podpiete. Przy zakupie zwroccie uwage czy tam jakichs czujnikow czy czegos innego nie ma.
  • to w toalecie dla rodzicow 
    bo przeciez marzymy o domu z 5 lazienkami  :D
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • o nie! okropne to drzewo!

    :P
    Podziękowali 1Cart
  • Wanda popatrz jeszcze na żarówki dekoracyjne. Mi sie to bardzo podoba
    Podziękowali 3asiao Monira Rogalikowa
  • Joannna powiedział(a):
    o nie! okropne to drzewo!

    :P
    Nie jest okropne
    Smieszne jest
  • niech Ci będzie ;)
  • Mamy duży stół w dużym pokoju. W kuchni stoi mniejszy, ale też niemały: 100x120. Wygodnie się przy nim je, ale chciałabym w kuchni trochę kuchnię, aby wygospodarować więcej miejsca na szafki i blaty kuchenne.

    I teraz pytanie do Was:

    1) czy w kuchni sprawdzi się narożnik? I czy to będzie wygodne rozwiązanie? Domownicy twierdzą, że niewygodne, bo będzie słaby dostęp do tych miejsc w rogu.

    2) czy lepiej postawić np. okrągły stół z nogą pośrodku? Tylko czy wtedy zyskam więcej miejsca niż przy obecnym prostokątnym...

  • Wanda powiedział(a):
    mamaw - zastanów się nad tą białą kuchnią, teraz dosłownie wszyscy tłuką biel, biel, biel. Tak jak kilka lat temu było wenge.  Stolarz, który robi mi kuchnię mówi, że mają taki żarcik - wchodzą do warsztatu i mówią do siebie: o, znowu biały tydzień!  Potem jest tak, że wchodzisz do czyjegoś domu i od razu wiesz kiedy był urządzany ;-)   Co do pary ze zmywarki/ piekarnika to rzeczywiście niszczy okleinę, ja bym już tej przestrzeni jakoś specjalnie nie zabudowywała.
    A ja marze o białej kuchni. I bynajmniej nie kierujac sie modą.
    Ale dlatego, ze aktualnie mamy wenge- najwidoczniej poprzedni wlasciciele ulegli modzie ;).
    Patrzec na te ciemne szafki nie moge. Sa przygnebiajace. A sama kuchnia malutka z niewielkim polnocnym oknem. Ciemno jak za przeproszeniem u murzyna...
    Z tym, ze zanim my remont zrobimy to mam nadzieje, ze moda na biale kuchnie minie i moja bedzie wowczas oryginalna ;)
    Podziękowali 1asiao
  • Ja też planuję białą kuchnię, @Małgorzata32 :smile: 

  • Też chcę białą lub chociaż jasnokremową, bardzo jasno szarą, zawsze trochę powiększa optycznie.
  • Czy ktoś ma w kuchni narożnik? Jak to się sprawdza?
  • Narożnik w sensie miejsce do siedzenia wokół dwóch boków stołu?
    Podziękowali 1Amica
  • Tez mam białą, polecam, juz 8 rok z nią leci, więc to chyba nie moda na kolor u nas, a raczej dopasowanie koloru do malej powierzchni, co by się optycznie zwiekszyla.

    U nas wszędzie jasno: biele, kremy, żółcie, pomarancze i zielenie. 


    Podziękowali 2mamaw Amica
  • @Wanda mtslałam o tym. Ale teraz i tak nie dam rady- bo inne sprawy pilniejsze. A przed powrotem mamy jednak w planie remont.
  • @Amica jeśli o to pytasz to ja mam i jestem zachwycona :)
    całe życie marzyłam o takim rozwiązaniu :)


    więcej miejsca w kuchni niż gdyby krzesła były wokół całego stołu

    wygoda do siedzenia , można nawet nogi podkulić ;)


    super miejsce do spotkań ( popieram Elunię ) , się mi wszyscy do kuchni pchają ;) ale lubie to




    żeby zaoszczędzić miejsce moje ławy nie mają oparć, tylko rzucone poduszki na siedzisko
    Podziękowali 1Amica
  • moi rodzice maja biala kuchnie z 97, ja mam biala z 2009. Nikt z nas by nie zamienił na inna i kuchni nie żałowała sni przez chwile. Zaluje za to łazienki w bezach.
    Podziękowali 2mamaw Amica
  • zrezygnowaliśmy z narożnika, najpierw robiąc z niego dwie ławki, a potem całkiem zrezygnowaliśmy z siedzeń w kuchni, tzn moja kuchnia nie jest duża i tylko na początku, prz 4. dzieci to mialo sens. Pod narożnikiem trudniej sprzątnąć.
    Podziękowali 2Joannna Amica
  • Mamy narożnik i siedzą przy nim 3 osoby, pozostałe 2 na krzesłach
     bardzo wygodny
    tylko to chyba kwestia stołu bardziej
    my mamy prostokątny, zamierzam  go wyrzucić i kupić okrągły

    co myślicie, sprawdzi się ?
    Podziękowali 1Amica
  • Mam narożnik w kuchni ma pod siedziskiem skrzynie i można też coś schować , mieścimy się w 6 , krzesła wiecznie porozstawiane były po całej kuchni
    Podziękowali 2Karolinka Amica
  • edytowano lutego 2017
    dziekuje za Wasze opisy. A gdybyscie mieli wybrac:

    A. naroznik 
    czy
    B. okragly stol

    to co byscie wybrali?
  • Mam ławę i owalny stół bardzo sobie chwale!
    Podziękowali 1Amica
  • edytowano lutego 2017
    no właśnie do narożnika chyba wtedy pasuje owalny stół



    Podziękowali 1Amica
  • edytowano lutego 2017
    przy tradycyjnej ławie nikt w tym rogu  u nas nie siedzi, no nijak nie da się jeść
    Podziękowali 1Amica
  • Amica, dla mnie okrągły praktyczniejszy.
    Podziękowali 1Amica
  • Marzy mi się okrąły stół w kuchni
    Podziękowali 1Amica
  • @Wanda pokaż pomalowane szafki, pls!
    Kto malował coś Magnatem? Czy on się nadaje do pociągnięcia mebli z matową drewnopodobną okleiną? Trzeba je wcześniej zeszlifować? Czy w ogóle się nie nada? Pan w sklepie twierdził, że jak zeszlifowac to dowolną dobrą akrylową można malować. Jakoś sobie nie wyobrażam mycia potem takich mebli. Czy się mylę?
    Podziękowali 1Amica
  • mysmy dostali dajny rozkladany okragly stol kuchenny ale obawiam sie ze a duzy :-( do naszej kuchni
  • edytowano lutego 2017
    Tylko płyta z okleiną pcv to jednak nie drewno. W Casto jest farba 3v3 czy jakoś tak niby specjalnie do tego. Ale nie wiem czy rzeczywiście warta wyraźnie wyższej ceny. I odcieni ma minimalną ilość.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.